Svadobný dar. Čo vás napríklad potešilo?

zuky
2. apr 2008

Baby poradíte? V lete ma čakajú dve svadby. Len mám dilemu čo kúpiť, keď oba páry už sú usídlené a majú v podstate "všetko" v domácnosti....peniaze sa mi zdajú byť neosobné a neostane im nič na pamiatku...
Čo vás napríklad potešilo?

hudecka9
16. máj 2015
Používateľ hudecka9 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od hudecka9.

Baby nakoniec sme im kupili tie paplony s dierou a vybralal som aj pekné obliecky dnes je svadba tak hadam sa im budu pacit 🙂

tomlas
20. júl 2015

ak chcete nieco osobne a zaroven prakticke, skus sada na čaj alebo kávu s menom podla vasho priania, stranka sa vola paradnedarceky, maju tam 3 rozne dizajny a zaroven drahsiu aj lacnejsiu verziu, ale v peknom darcekovom baleni. My sme to dostali tiez ako svadobny dar a bol to jeden z mala darcekov, ktory nesiel do skrine alebo ako dar na dalsiu svadbu

lucifera
8. sep 2015

Ahojte, ja vypalujem obrázky do dreva, aj s motívom svadobčanov-imitácia, plus, mená a dátum🙂

lucifera
24. sep 2017

motívy rozne

nina_tot
10. dec 2021

My sme dostali kvalitné nože, z prvého momentu ma tento darček až tak neoslovil, ale teraz s odstupom času hovoríme, že najlepší darček. Sú z ocele, majú aj ochranu pred porezaním a veľmi dlho vydržia ostré. Samých od seba by nás asi nenapadlo si ich kúpiť, takže naozaj výborný dar. Radi varíme🙂

kika_flower
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miroslava_vancova1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz