Svadobný dar. Čo vás napríklad potešilo?

zuky
2. apr 2008

Baby poradíte? V lete ma čakajú dve svadby. Len mám dilemu čo kúpiť, keď oba páry už sú usídlené a majú v podstate "všetko" v domácnosti....peniaze sa mi zdajú byť neosobné a neostane im nič na pamiatku...
Čo vás napríklad potešilo?

etuska
3. apr 2008

Jerryjanka 😀 -my zase utierky a uteraky s podobnou cenovkou,no su kvalitne a ako recesia to bolo dobre 😉

lubina
3. apr 2008

Mate pravdu,najlepsie je ked sa ten co chce cosi darovat radsej spyta,co by to asi mohlo byt.BUd si potom zelate/me nejaku vec alebo povieme peniaze.
My sme na svadbu dostali kuchynsky robot,co sme chceli a sklenene svietniky, tiez co sme chceli ale ostatny nam dali peniaze alebo nakupne poukazky z obchodov,ktore sme im povedali.Skoda, ze u nas na SR to este nie je take bezne,ze si kupite v urcitom obchode darcekovu poukazku v urcitej sume a obdarovana osoba si potom sama za tu sumu vyberie co chce prip.si priplati. Ja som v Holandsku a tu je to uplne bezne v kazdom obchode.Ale videla som uz aj niektore lastovisky na SR,co to maju v ponuke....skuste sa opytat.

zuky
autor
5. apr 2008

...tak babeny už som sa bavila s kámoškou-nevestou a zhodli sme sa, že by sa im zišiel nejaký obraz, lebo som si všimla, že v byte žiaden nemajú....tak ešte kde ho kúpim? máte tipy?

etuska
5. apr 2008

...skus pobehat po nete,mozno narazis na nejakych nie zase drahých umelcov 😉
Vies aspon kde by ten obraz chceli mat,ci sa im paci nieco vesele,avantgardne...-lebo obrazom sa da miestnost uplne zmenit 😉

zuky
autor
6. apr 2008

....v obývačke nad TV....asi by som nieco abstraktné.....celý byt majú v neutrálnych farbách, takže na farbe nezáleží...

etuska
6. apr 2008

Hmmm,ked to chcu dat nad TV,volila by som obraz v zelenkavej farbe,lebo to nebude priliz "tahat" oci k obrazu a zelena este upokujuje....A ako pises, nieco abstraktne 😉

etuska
6. apr 2008

...no a ak si kreativna dusa,"namachli "im nieco osobne a bude to originalne 😉

debra
7. apr 2008

my sme dostali veeela darov k svadbe,co mi len stoja v skrini/niektore/ 😒 a pada na ne prax...samozrejme,ze aj niekto dal obalky,ale maaalo ludi...ja tiez idem na svadbu kmotre do BA,a absolutne neviem co jej kupit,ale nexcem sa jej pytat,xcm aby to bolo prekvapko...a vase napady sa mi pacia,asi niektory z nix vyuzijem.... 😉

mysti
15. apr 2008

Ahojte baby! Obalkami nic nepokazite. My sme uz k pozvanke na svadbu dali ten pekny oznamik, ze doma uz vsetko amme a tak a dostali sme peniazky a len tri dary (aj z tych dva boli aj s peniazkami). Mne to vobec nepride neosobne. My sme ludom povedali, ze potrebujeme zariadit obyvacku, takze ked ju uz budeme mat, tak si povieme, ze prave obyvacka bola svadobnym darom od nasich svadobnych hosti. Dostali sme velmi vela peniazkov, tolko sme naozaj necakali a sme tomu radi.My mame kuchynu zariadenu nakomplet, mame aj umyvacku aj vsetky spotrebice, a zase dostat 10 vaz mi pride nezmyselne... 😠 😀

etuska
13. máj 2008

Zuzitka-dik za link 🙂 ,az teraz pozeram,ze som tam tiez prispela,ale ostatne tipy som si aspon ozivila 🙂
Baby,kludne pridavajte 😀 😀 😀 -aj nas cakaju 2 svadby.

iplusr
14. máj 2008

my sme raz darovali vino chateauneuf du pope a do blahozelania napisali text pesnicky 'kdyz si bajecnou zenskou vezme bajecnej chlap...'

stankapp81
20. júl 2009

zuky my sme to tiez riesili a znamym sme darovali obraz a boli z neho celkom vyteseni aj po roku 🙂 myslim ze to bolo cez mojobraz , mali siroky vyber a za par dni sme ho mali doma, bol taky pekny ze sme si domov objednali dalsie dva 🙂 odporucam

hogofogo1
25. aug 2010

myslím že originálny svadobný dar je mandala, viac o nej som sa dočítal tu
http://www.oslavuj.sk/svadobny-dar/1619

evulilik
25. aug 2010

ahojte...mi sme sa tiež najviac tešili z peniažkov.. ale taktiež nás potešili napr. dotykové nočne lampy s tromi fázami svietenia.. máme ich v spálni a dotvárajú neskutočnú atmosféru romantiky..a útulnosti 😉

martinam
7. aug 2012

mna hrozne potesili damaskove postelne pradlo...napis mi a dam ti vyborny link

feldada
20. aug 2013

a kniha kamasutri?

angel22
15. jún 2014

Takmy sme dostali aj peniazky aj dary. Peniaze potesili a kupili sme co sme potrebovali a dary ? ... nuz sadli asi 3 a zvysok skoncil na povale u nbabky :o( Bohuzial.
Baby, ako znela ta vtipna veta, ktoru si zvyknu davat na pozvanku, ze uz vsetko maju a potesia peniazky?

linda81
15. jún 2014

dobra je aj dacekova poukazka.....nie je to celkom , ze peniaze rovno a pri tom si mozu vybrat co chcu a potrebuju...

linda81
15. jún 2014

@zuky z nasich darov , co sa nam zislo...zehlicka....a potesil na darcekovy box na vikendovy pobyt podla vlastneho vyberu....sme po vyse roku od svadby vyuzili...

baluboy
17. júl 2014

Caute, fakt super napady dievcence. My sme sa viaceri kamarati zlozili na svadobnu fotobudku a bolo to super, skvely darcek. Starsi najpr okunali nosmi, ale po par poharoch vinka sa vsetci predbiehali v rade na fotenie a tie ksichty co hadzali a pozy, mega sranda 😀 😀 Fakt zabava a novomanzelia sa vyblaznili tiez. Spravili si asi 50 fotiek, museli ich rodicia tahat prec, aby isli tancovat Este super vecicka, ze sme vsetci co sme sa fotili dostali svoje fotecky ale navyse kopia kazdej fotecky isla zaroven mladomanzelom do speci svadobneho albumu, kde sme im nechali odkazy a priania k fotkam. Takze im ostane nadherna spomienka na nas na vsetkych Brutal sa tesili ked si to pozerali na druhy den, takze vobec nelutujeme, ze sme nesli len do tradicnej obalky. Najma teraz, ked to nie je este take osuchane a caste na svadbach, tak to bolo super prekvapko. Ale treba to robit s rozumom, ak mladomanzelia vyslovene ocakavaju obalky, tak netreba nic komplikovat. Kazdopadne, ak sa skladate viaceri, tak moze byt fotobudka namiesto vsetkych kvetov, ktore aj tak iba zvednu - po tomto ostavaju krasne spomienky aj fotoalbum s funny fotkami. Takze viem poslat kontakt do spravy, ak by ste chceli 🙂

niki101988
17. júl 2014

@zuky Ahoj, my sme mali teraz svadbu v júni, teda svadobnú oslavu, vzali sme sa skôr z istých dôvodov.
Mali sme napísaný svadobný zoznam, lebo tiež spolu žijeme nejaký piatok a nechcela som dostať niečo x krát a pod. Dostali sme až na pár vecí úplne všetko. Zistila by som čo to o ženíchovi, neveste, ja napr. zbieram šálky od porcelánky Goebel s motívmi obrazom slávnych maliarov, jedna šálka 1300CZK a dostala som až na jednu celú sériu. Potom sme tam mali obliečky, deky kašmírové a pod. Zrkadlo sme dostali od svokry zo starožitníctva a máme tam naše mená a dátum svadby, rám je krásny tiež

bendzalica
12. feb 2015

My sme boli teraz na svadbe a znami darovali mladomanzelom popart obraz vyrobeny z ich spolocnych fotiek. Vyzeralo to super a mali to tam vystavene celu svadbu. Pytala som sa kde to kupili a vraveli, ze existuje stranka kde to robia. Urob radost alebo urob si radost. Take nieco 🙂 Musim to este checknut 🙂

bendzalica
16. feb 2015

Ahojte, my to tiez riesime vacsinou peniazmi v obalke s pohladnicou a k tomu vzdy kupime nieco male. Minule sme napriklad kupili takyto obraz. Su tam dva velke vtaciky a styri male vtaciky. To znamena, ze ked sa im narodi babo, tak si nalepia maleho vtacika na strom. Nazivo ten obraz vyzera este lepsie, len moje foto schopnosti su obmedzene na telefon 🙂))) Kupili sme ho cez internet..tusim urobradost alebo urobsiradost sa volala ta stranka. Vyhodilo mi ju tusim ako prvu alebo druhu, ked som dala do googlu, ze svadobny dar. Obraz mal brutalny uspech nielen u novomanzelov, ale aj vsetkych ostatnych svadobcanov 🙂 Uz len nech sa male vtaciky mnozia 🙂)))

hudecka9
1. apr 2015
Používateľ hudecka9 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od hudecka9.

Baby poradte mi zaciatkom juna ideme na svadbu nasim velmi dobrým priatelom a nevieme aký svadobný dar im kupit peniaze nechcu a mne to pride take neosobne dat im obalku a chceli by sme nieco originlane pricom sa zasmeju ale co aj vyuziju, poradte som v koncoch.

milica313
7. apr 2015
Používateľ milica313 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od milica313.

@hudecka9 tak to bude ťažké veru, my sme dostali kopec hovadin ktore nas nepotesili a viac menej su odlozene v krabici ako sosky z roku 005 a tak ale dostali sme aj praktické veci a veci co nas potesili ako nas portret a tak a dostali sme aj paplony comu som sa zasmiala

hudecka9
8. apr 2015
Používateľ hudecka9 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od hudecka9.

@milica313 no veď to ze nechcem aby to bolo gíčove ale niečo originálne a paplony urcite nie to mi pride ako co sa robila volakedy výbava pre nevestu

anitta41
10. apr 2015
Používateľ anitta41 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anitta41.

@hudecka9 naši známy dostali ako svadobný dar paplon s dierou kamoska dala usit na to také špeci obliecky bolo to originalne a aj to vyuzili a oni sa na tom super pobavili 🙂

hudecka9
13. apr 2015
Používateľ hudecka9 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od hudecka9.

@anitta41 vidíš to ma nenapadlo 🙂 dobrý nápad a k tomu sa nedajú kúpiť obliečky ked ich dali šiť?

milica313
22. apr 2015
Používateľ milica313 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od milica313.

@hudecka9 haha to bude dobrý darcek a hlavne praktický nie len na spanie :D :D