• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Svokra chce byť s vnúčaťom len sama. Čo si myslíte?

22. marca 2009 
matulienka aj toto poznam. na cokolvek co poviem ze to nejem, lebo mi to nechuti tak mi povie ze nech nevymyslam, a jem lebo neviem co je dobre. tak som mu povedala ze on nepije mlieko a tiez nevie co je zdrave, ale namiesto toho sa napchava mastnym a slanym a potom ze ma problem s cholesterolom a vysokm tlakom. ja sa uz neserem s tnim. uz praktizujem co na srdci to na jazyku a mam uplne u riti ci sa urazi alebo nie. ale problem je v tom ze vie mna vytocit ovela viac krat a neskutocne rychlo. to hadam nikto ma nenasere takou rychlostou ako on.
26. feb 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nastastie problem so svokrou zatial nemam, snazila som sa od zaciatku povedat co si myslim a dohodnut si pravidla...a tusim ze to bolo to najlepsie co som mohla spravit... mrzi ma len ze uprednostnuje jedno vnuca a druhe nema ani v pate :unamused: ale inak je starosliva (nikedy az prehnane)... uvidim ako to bude ked budeme my mat deti

este ma jednu chybu, a to mne dost vadi... prosto veri roznym caram, u nas doma to nebolo, tak napriklad ked sme tam boli a svagrina jej nechala malinku tak ona zobrala svatenu vodu zapalial zapalku a hodila ju tam a potom to dala malemu babatku po lizickach pit... ja vystrasena na to ze co robi ??? lebo sa to snazila tak robit aby svagrina nevidela... a ona na to, ze: "metam jej uhliky"... a ja na to, ze preco??? ona odvetila ze aby malinku nebolela hlava... kukla som na spokojne babatko ktoremu nic nikdy nebolo...
odisla som prec... akoze neverim tomu a nikdy som tomu neverila ani verit nebudem...

na dalsej navsteve mala malinka zaviazany akýsi spagat ne rucke... kedze sa jej uz pomaly zadieral tak som vzala noznice a odstrihla som ho... to bol krik ze som to nemala robit... uz si ani nepamatam ze koli comu to zasa bolo ale zasa akesi cary... no fuj :grinning:

inak je svokra velmi fajn :slight_smile:
26. feb 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nnikka...nebola to červená šnúrka?...to je proti urieknutiu :slight_smile:
...my sme mali takú starú susedu,čo mi stále kontrolovala kočík či tam mám červenú stužku a radila ako deťom "robiť z očí" keď budú urieknuté :grinning:
26. feb 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej bola...
26. feb 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale to je blbost, lebo neviem ale ked niekto veri v Boha tak predsa by nemal robit taketo bludy... a kto by mohol urieknut take male babatko... prosto tomu neverimmm
26. feb 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nam nikto zaidnu snurku nikam nedaval a ani nikto koho poznam a deticky boli spokojne :grinning:
26. feb 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj muzovi som hovorila ze je to blud... on sa mi k tomu nejako nevyjadril :angry:
ale on ma jedno zapestie mensie (to asi od tej snurky) :grinning: :grinning: :grinning:
26. feb 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tu cervenu snurku poznam ale tu svatenu vodu uz neviem s cim tak za to by som jej asi vynadala to akoze co ma byt? a kvoli comu?
26. feb 2009 o 11:59  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Z toho sa mohla malá akurát pokakať a až to by bol problém....
26. feb 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved ta voda mohla mat v sebe aj bakterie...
26. feb 2009 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rada s vami podiskutujem v teme svokry... (mama, oco rodina) lebo tu uz asi idem od temy :wink:
26. feb 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nnika: myslim ze ani nejdes tak vklude zostan
26. feb 2009 o 12:19  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
problem je ten ze nejde o moje deti ale o svaginine, a mam pocit ze uz aj ona tomu zacina verit... ja sa nemozem ozvat ale svoje dieta tam asi z oci nespustim :unamused:
26. feb 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dúfam že toto nevymažú...mám kamošku,ktorá má 3ročnú dcérku a keď je malá zla,tak miesto prevýchovy vypustí hlášku že nevie či nie je náhodou urieknutá,lebo boli napr. v meste a tam na ňu uprene pozerala nejaká pani :confused: ...možno na kamošku tiež vplývajú reči svokry a babky
26. feb 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ako sa da dieta urieknut??? by ma to strasne zaujimalo... lebo ked je dieta zle tak je prosto zle a je jedno kto na neho pozrie...

ked som to rozpravala kamoske tak mi hned vyjasnila ze to je u nich doma bezna prax a aj ona si sem tam metne... :confounded:
26. feb 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no alebo moc prichadzala do kontaktu zo starymi povercivymi babami
26. feb 2009 o 12:39  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nnikka tak sa smejem, lebo to iste mam ja so svokrou tiez to robi synovcovi a som z toho dost mimo :sweat_smile:
raz to robila aj mne, lebo ma strasne bolela hlava a bolo mi na zvracanie a ona, ze vidi, ze ma niekto uriekol a ja tomu moc neverim, ale co som mala robit, ked mi chcela pomoct :grinning:
26. feb 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked som to nasim hovorila, kedze u nas prevlada viac rozum ako povery a oni sa z toho smiali ze mam to nechat tak a ze svatena voda je vraj slana a ked nepomoze tak sa z toho malicka aspon lepsie vyk.ka :grinning:
26. feb 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nnika: ale aj tak neviem ci by som to dovolila na svojom dietati praktizovat
26. feb 2009 o 12:49  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yvetta - hej svokru tiez ked pobolieva hlava tak si spravi a nieked nou zapije ak par kvapiek algifenu :grinning: vtedy je ucinok 100%centny :grinning: :grinning: :grinning:
26. feb 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak tomu verim
26. feb 2009 o 12:50  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matullienka - jj suhlasim dufam ze ak niekedy bude male tak ho ochramim :slight_smile:))
26. feb 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nnikka... :wink: ja si tiež myslím to nie je urieknutie,ale už len tým že to hovoria nahlas pred dieťaťom je potom ako 1000 čertov a jednoducho je zlé,trucovité
26. feb 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som zasa zasadne proti rozbrojom v rodine a keby svokra velmi trvala natom, lebo si myslim, ze ona tomu veri vyrastala v tom......tak by som to tak nechala nech to robi, ale musim byt pri nej, aby som to videla co to vlastne robi inak jej to nedovolim :grinning:
26. feb 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja na to urieknutie moc neverim a svokre stačilo ked mala oblečené niečo červené
26. feb 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ja viem ale sa mi to nepacilo, ale co sa tyka netere zakazat jej to nemozem :unamused:
26. feb 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosto je to take divne, ze ona si zoberie malu na bok a to robi jak nejaky ritual, a vsetci sa tvaria ze je to ok....
26. feb 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nnikka: nic si z toho nerob aj mne by to bolo podozrive
26. feb 2009 o 13:45  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak co kocky svokry posluchaju?
27. feb 2009 o 08:28  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

matullienka moja je odo mna 370 km takze poslucha :grinning: :grinning: :grinning:
27. feb 2009 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok