Svokra chce byť s vnúčaťom len sama. Čo si myslíte?

kamka1
1. aug 2007

Bola by som rada, ak by ste mi povedali svoj nazor na mna, na moj nazor, konanie v tomto pripade:
Mam 13 mesacne dieta. Po svadbe som sa pristahovala do ineho mesta za manzelom, doteraz to poznam malo ludi, kamosky nemam v podstate stale ziadne. Svokra byva velmi blizko nas, ani nie 5 minut peso.
Problem: svokra chce byt s malym len bezo mna. Vraj ju prilis sledujem, co s nim robi.
Dnes ho chcela ist kocikovat, sama sa ponukla, no mala som v plane ist do lekarne kupit malej kase. Tak som ju volala s nami. Odmietla. PO rozhovore manzela s nou vysvetlila nechut k spolocnemu kocikovanu tym, ze naco pojdeme dve /odpoved manzela, vraj aby nam bolo veselsie, ved ona sama vravi ake je kocikovanie nudne a ze ju to nebavi/ Takto sa to uz taha par mesiacov, ona opakuje, ze chce byt s malou sama, mne sa tato poziadavka nepaci. A odmietam jej ju dat samu k nej domov, ak to naozaj nepotrebujem.
Som normalna matka, alebo som nevesta, ktora vyraba zbytocne problemy so svokrou? 😒

janulka7
26. feb 2009

matulienka aj toto poznam. na cokolvek co poviem ze to nejem, lebo mi to nechuti tak mi povie ze nech nevymyslam, a jem lebo neviem co je dobre. tak som mu povedala ze on nepije mlieko a tiez nevie co je zdrave, ale namiesto toho sa napchava mastnym a slanym a potom ze ma problem s cholesterolom a vysokm tlakom. ja sa uz neserem s tnim. uz praktizujem co na srdci to na jazyku a mam uplne u riti ci sa urazi alebo nie. ale problem je v tom ze vie mna vytocit ovela viac krat a neskutocne rychlo. to hadam nikto ma nenasere takou rychlostou ako on.

nnikka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bodka13
26. feb 2009

nnikka...nebola to červená šnúrka?...to je proti urieknutiu 🙂
...my sme mali takú starú susedu,čo mi stále kontrolovala kočík či tam mám červenú stužku a radila ako deťom "robiť z očí" keď budú urieknuté 😀

nnikka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nnikka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nnikka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nnikka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
matullienka
26. feb 2009

tak tu cervenu snurku poznam ale tu svatenu vodu uz neviem s cim tak za to by som jej asi vynadala to akoze co ma byt? a kvoli comu?

mercy
26. feb 2009

Z toho sa mohla malá akurát pokakať a až to by bol problém....

nnikka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nnikka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
matullienka
26. feb 2009

nnika: myslim ze ani nejdes tak vklude zostan

nnikka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bodka13
26. feb 2009

no dúfam že toto nevymažú...mám kamošku,ktorá má 3ročnú dcérku a keď je malá zla,tak miesto prevýchovy vypustí hlášku že nevie či nie je náhodou urieknutá,lebo boli napr. v meste a tam na ňu uprene pozerala nejaká pani 😕 ...možno na kamošku tiež vplývajú reči svokry a babky

nnikka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
matullienka
26. feb 2009

no alebo moc prichadzala do kontaktu zo starymi povercivymi babami

yvetta
26. feb 2009

nnikka tak sa smejem, lebo to iste mam ja so svokrou tiez to robi synovcovi a som z toho dost mimo 😅
raz to robila aj mne, lebo ma strasne bolela hlava a bolo mi na zvracanie a ona, ze vidi, ze ma niekto uriekol a ja tomu moc neverim, ale co som mala robit, ked mi chcela pomoct 😀

nnikka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
matullienka
26. feb 2009

nnika: ale aj tak neviem ci by som to dovolila na svojom dietati praktizovat

nnikka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
matullienka
26. feb 2009

no tak tomu verim

nnikka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bodka13
26. feb 2009

nnikka... 😉 ja si tiež myslím to nie je urieknutie,ale už len tým že to hovoria nahlas pred dieťaťom je potom ako 1000 čertov a jednoducho je zlé,trucovité

yvetta
26. feb 2009

ja som zasa zasadne proti rozbrojom v rodine a keby svokra velmi trvala natom, lebo si myslim, ze ona tomu veri vyrastala v tom......tak by som to tak nechala nech to robi, ale musim byt pri nej, aby som to videla co to vlastne robi inak jej to nedovolim 😀

milhaus
26. feb 2009

ja na to urieknutie moc neverim a svokre stačilo ked mala oblečené niečo červené

nnikka
26. feb 2009

ja viem ale sa mi to nepacilo, ale co sa tyka netere zakazat jej to nemozem 😒

nnikka
26. feb 2009

prosto je to take divne, ze ona si zoberie malu na bok a to robi jak nejaky ritual, a vsetci sa tvaria ze je to ok....

matullienka
26. feb 2009

nnikka: nic si z toho nerob aj mne by to bolo podozrive

matullienka
27. feb 2009

tak co kocky svokry posluchaju?

bianca
27. feb 2009

ahojte

matullienka moja je odo mna 370 km takze poslucha 😀 😀 😀