Svrbenie na intímnych miestach. Čo by mohlo pomôcť?

miriam17
11. sep 2008

potrebujem surne poradit.Od vcera vecera mam velmi neprijmne svrbenie dole.....ku gun.nechcem zatial ist ...neviete my poradit co by my tak mohlo moct??bez predpisu....docitala som na sa na internete ze candibene a femigel zevraj su ucinne a aj zevraj kokosovy olej ...
kotre my pomoze???prosim poradte my dakujem

modrofuzik11
13. apr 2013

vaginalne mykozy su zle. tiez ma obcas trapia. pouzivam canesten gyn. vzdy pomoze. a dobre sa aplikuje...

katka_008
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lencika
23. júl 2013

ahojte ja pouzivam ako prevenciu od canestenu intim gel a fakt super a hlavne teraz v lete kupanie tam je infekcii az az 😉

zdenka989
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
modrofuzik11
25. dec 2013

skus si kupit v lekarni canesten 1. je to jedna tableta, pohodlne sa aplikatorom zavedie do posvy a tam posobi 4 dni. mala by ti stacit. tiez skus mozno zmenit stravu. jest hlavne menej sladkeho. kvasinky maju sladke velmi radi...

blue99
9. aug 2014
Používateľ blue99 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od blue99.
kaley
6. júl 2015

@michaela1609 ...vazne ti pomohol obyčajny ocot Na svrbenie?

michaela1609
6. júl 2015

Vazne pomohlo
Tiez som to nasla na internete

anelap
1. apr 2017

-mňa tiež často trápia zápaly, avšak odkedy používam jednu mastičku vaginálne ako čípok na báze len prírodných zložiek nepotrebujem žiadne čípky od lekárky, stačí 2-3 dni používať mastičku a je znova všetko tak ako má byť "tam dole"

meggi1006
29. máj 2018

Baby,to vas tam dole nestipal ten ocot?A to ste ako umývali-vatovym tamponom,ci ako?

lauraberkyova148
10. nov 2018

Prosím vás poraďte mi ako sa zbavím bolesti vagíny strašne ma to štipe a mám to všetko tak vonku nemôžem ani chodiť poraďte čo mám stim urobiť ďakujem vám vopred

kiarq
23. apr 2022

@bibula ak dobre viem detské mydlo a sprchové gély by sa nemali používať na tam dole... môže to spôsobiť väčšie svrbenie🙂