Svrbí ma vagína

sarahhhh
22. jún 2019

Ahojte ešte som sa s ničím takým nestretla... Ale už 2 dni ma páli a svrbí vagína. Pozerala som si tam a vo vnútri to je celé biele ako pleseň (lepšie prirovnanie som nenašla) čo mám robiť? Nejaké rady?

postava
22. jún 2019

@sarahhhh Ja som za prirodnu liecbu a mnou aj vyskusanu.Mas silny zapal,presne tymto som si pre par rokmi presla.Ak nemas kde nazbierat alchemilku lekarsku,dostanes ju kupit v lekarni.Na 1liter si daj 2ovrchovate lyzice sypaneho caju a luhuj asi 15minut.Zdrziavaj sa doma amusis pit,kolko sa len da.Ja som nemohla uz ani krok spravit...a pomohol mi za 3-4dni.Mozes si spravit tento caj zo 4lyzicami caju,dat do umelohmotnej flase 1,5lt.Posad sa do vane a rob si vyplachy posvy.Urcite ti to pomoze,mne aj mojim kamaratkam tiez.Drzim palce🙂

postava
22. jún 2019

@postava ak mozes vypi aj 2-3litre pocas dna.Tento caj sa moze pit neobmadzene,nie ako zihlava...

deti95060810
22. jún 2019

môže to byť zaparenina....umývať, sprchovať v chladnej vode... na noc Aviril...

sarahhhh
autor
22. jún 2019

@postava ďakujem veľmi pekne ❤️

macko1007
23. jún 2019

@sarahhhh ked som tymto trpela spravila som si odvar z petrzlenovej vnate,repika ,salvie a robila som si sedaci kupel..denne aj 2krat 15min a do 3dni to bolo prec..predtym nezaberalo nic a trvalo to strasne dlho..

wewe4
23. jún 2019

Aj rosalgin je super na mykozu

sarahhhh
autor
23. jún 2019

@macko1007 ďakujem toto určite skúsim ❤️

macko1007
23. jún 2019

@sarahhhh urcite vyskusaj mne pomohlo 🙂