Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Tá "správna" veštica

lienka2425
24. jún 2014

Ahojte.
Viem ze je tu uz vela takychto "podobnych" tem a otazok.
Ale velmi by som chcela vediet, kde by som taku "pravu" vesticu nasla 🙂
Viem, je ich strasne vela na webe, strasne vela ktore si pytaju vela penazi a povedia vam len tak vsetko vo vseobecnosti.
Zaroven sa chcem aj opytat ci nahodou niekto taku osobu nepozna?
Mam znamu, ktora bola kedysi daaavno u jednej velmi staruckej pani, ktora byvala v strasnom domceku az na spadnutie, a ta jej povedala (na dobiedzanie mojej znamej) do bodky o jej "skaredej" a neprijemnej minulosti, aj o veciach konkretnych ktore nik iny nevedel len ona sama,
povedala jej co ju caka a vsetucko vsetko sa jej splnilo...( to by bola mega obrovska nahoda aby to niekto dokazal uhadnut, priam az nemozne) Nechcela za to ani "5 kurun". Jedine co pozadovala boli "naturalie." Ked ste jej doniesli mlieko, maso, zavaraniny, cukor, olej a pod.veci bola rada. Nic ine nechcela vziat (myslim financie)
Bohuzial preslo od vtedy dost rokov a pani zomrela.
Nepoznate niekoho podobneho?
Dakujem pekne.

jessica_8_
24. jún 2014

Odkiaľ si? V SNV je vraj dobrý veštec-bola kamoška.Poved jej aj minulosť-pravdu.Volá sa Oračko.Viac neviem.Môžem zistiť mobil.

lienka2425
autor
24. jún 2014

@jessica_8_ Bratislava 🙂

jessica_8_
24. jún 2014

@lienka2425 ou opačná časť republiky 😀 tak nič. a tie čo davaju v telke?kamaratkina mama ich pozera a vravella, že pravdu maju.na tv8

lienka2425
autor
25. jún 2014

@jessica_8_ trosku daleko nooo 😀 😀 nejake davaju v telke? o tom ani neviem 🙂

jessica_8_
1. júl 2014

@lienka2425 dávajú 😀 našla som ti ich http://www.tv8.sk/wp/?p=104 a volala som kamoške, tak že jej mama volá s Renatou a Annou.Tie že sú perfektne!

tatko_bebe
1. júl 2014

😀

tatko_bebe
1. júl 2014

ziadny dobry vestec by nemal vestit za odplatu 😉 a nemal by Vam povedat nic zle co Vas caka. Takych ale vela nieje

pikino
1. júl 2014

nie som veštkyna, ale pokial viem odpradavna sa za veštenie platilo, zadarmo ani kura nehrabe ako sa hovorí.
Tak nechápem prečo práve veštci by mali pracovať zadarmo.

smejussska
29. aug 2014

@lienka2425 Ahoj 🙂 Už som to tu niekde spomínala. Ja som bola na Štiavnických Baniach u pani Darinky a spokojnosť nadovšetko 😉 Aj mamine sa začali plniť v krátkom čase veci,ktoré predpovedala 😉

hanisek44
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simona399
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ewa99
11. nov 2014

Ak máš ešte záujem a Žilina Ti nie je ďaleko , odporúčam 0905435408 pan Jozef.
Vie pomôsť a odmena je na tebe.
Ahoj daj vedieť ako si sa rozhodla. 😉

notebook
20. nov 2014

@simona399 Ha ha ha...... hlavne pozná auru po telefone🙂

marcella6
26. feb 2015

@jessica_8_ Ahoj. Ja som pri p. Orackovi bola asi cca 3r. dozadu... je vazne dobry... Len uz na neho nemam kontakt :( prosim ta, nevedela by si mi ho zistit?

sue250
9. mar 2015

@marcella6 ja mam akurat v stredu idem)))

marcella6
9. mar 2015

Ja som uz bola min. tyzden 🙂

sue250
10. mar 2015

@marcella6 a ako bolo? fakt je taky dobry ako sa hovori, ostava suma 25eur a musis mat aj pripravene otazky?

labudie
14. mar 2015

caute hladam cislo na oracka petra zo snv chcela by som ist za nim vraj je dobry vestec

labudie
15. mar 2015

@sue250 cauko nemohla by si mi zohnat cislo na oracka chcela by som za nim ist je naozaj taky dobry vestec

ewa99
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sue250
30. mar 2015

@ewa99 no ja som platila 20 eur, hodinu to trvalo, a prebiehalo to prijemne, ale uz to co som sa pytala nevychadza hlavne islo o funciu riadiaceho kto vyhra a povedal ze zena blondyna a kandduje sice zena o ktorej tvrdil ze padne, a dvaja chlapi a ta zena co mala padnut pravdepodobne vyhra

kk5991
24. jan 2016

Prosím. Ktokoľvek kto ma číslo na Oračka nech mi ho pošle, budem vďačna. Ďakujem 🙂

gilian
22. mar 2016

navštívte Joniku na Facebooku: www.facebook.com/JonikaVestenieTarot Ak potrebujete poradiť, poradí zadarmo...Ak potrebujete vyveštiť- neváhajte a pozrite si jej ponuku, prečítajte si o nej, kto to je, ako pracuje, atď. Nádjete tam aj hodnotenia od zákazníčok. 🙂

lindush1105
22. mar 2016

Chod k tej veštici ktorá ťa osloví, ku ktorej budeš cítiť že máš ísť. Druhí ľudia ti môžu poradiť ktorá je podľa nich dobrá ale tú správnu si musíš vybrať ty sama, lebo čo môže byť dobré pre niekoho iného, nemusí byť pre teba. Riaď sa pocitmi ku komu ťa to ťahá 😉

lindush1105
22. mar 2016

@tatko_bebe už som sa o platení rozpisovala inde ale tu už len v skratke. Prečo by mala veštica sedieť niekoľko hodín na tvojim problémami ktoré si máš riešiť ty sama a ešte ich riešiť za teba na úkor svojho času zatiaľ čo ty ju nimi zasypeš a nič viac preto neurobíš iba to že si počkáš na odpovede a riešenia a navyše zadarmo? Nie je to trochu hlúpe od teba? Je zaujímavé že človek keď niekde pracuje a je jedno či duševne alebo fyzicky chce to mať zaplatené a navyše dobre zaplatené, ale keď má platiť niekomu inému za jeho čas a služby tak to už sa mu nepozdáva..To je také Slovenské 😀 Daj ! Keď ti je zaťažko zaplatiť za to že niekto rieši niečo za teba,tak si kúp karty a roky to študuj a pracuj s tým a máš to grátis, pretože tieto schopnosti má každý jeden človek.

K tým zlým veciam, niekedy sa niektoré povedať musia, okrem vecí ktoré ma na starosti Vyššia moc a to smrť. Veštice tu nie sú len na to aby ľuďom motali medové motúzy pod nos ale aby v prvom rade ľuďom pomáhali v ťažkých chvíľach a niekedy to proste bez toho nejde pretože treba upozorniť aj na tie negatívne veci. Takže je to dosť neznalý názor.

Tak chceš dobrú vešticu alebo chceš počuť iba dobré veci a potom na ňu nadávať že sa ti prihodili aj zlé? A ešte najlepšie zadarmo?
Trochu rozumu do týchto nezmyselných súdov prosím vás..

ewa99
23. mar 2016

@lindush1105 Plne súhlasím s Tvojími príspevkami. Na a krásne tému vystihla tvoja veta " To je také Slovenské 😀 Daj ! "
Každý človek má schopnosti pracovať s duchovnom. No len máloktorý dokáže ich rozvinúť. Pretože to vyžaduje čas , námahu , obetu a peniaze.
Skutočný vešci, vedmy, ezoterici, čarodejnice či ako nazveme , proste ľudia ktorý dokážu pracovať, vnímať energie , a veci čo sú mimo našu bežnú realitu nám dávajú svoj čas , energiu a vedomosti.

No a že každý sme iný, každému sa páči, vyhovuje niečo iné je samozrejme. Preto každý si má nájsť takú osobu čo mu bude vyhovovať. Mne sa podarilo nájsť takúto osobu a( p. Jozef zo Žiliny) som s jeho prácou , výkladmi spokojná. No a odmena je prirodzeným vyustením našej spolupráce . 😵
No a keď sa niekomu vidí moc 30 euro za hodinu jeho práce , nech sa pozrie na tzv ezoterikov čo za sumy tam majú nasekané.

lindush1105
23. mar 2016

@ewa99 úplný súhlas 😉

stastenka42
23. mar 2016

Na slovensku je podla mna najvacsi pocet vestcov na meter stvorcovy !! Odrazu vsetci objavili takyto talent u seba a hlavne vsetci su ,,dobry,, ! No a tych v telke to uz ani nekomentujem...

lindush1105
23. mar 2016

@stastenka42 je fakt že je doba kedy sa ľudia začínajú zaujímať o takéto veci a začínajú zisťovať že aj oni majú tieto schopnosti preto to narastá, ale samozrejme to neznamená že všetci to vedia to je jasné 🙂

stastenka42
23. mar 2016

@lindush1105 ved to som myslela..v dnesnej dobe su uz niektori ludia posadnuti vestcami a len koluju od jedneho k druhemu..preto to vacsina zneuziva na zarobky..

Tu začni písať odpoveď...

Odošli