Tabletky na chudnutie a vaše skúsenosti s nimi

karin1611
3. feb 2008

chcem sa opytat ci mate skusenosti s tabletkami na chudnutie........nemyslim tabletky z teleshopingovych reklam ale tie z lekarne tipy lipoxal atd. Dakujem 🙂

katunka82
3. jún 2013

Vim, ze to sem nepatri, ale rada bych vas poprosila o jeden jediny hlas pro skolku meho syna.... moc mooooc dekuji http://www.soutezeprodeti.cz/index.php?id_conte...

matkaa6
3. júl 2013

ahoj baby, mate niekto skusenosti s www.topfigura.com , chcem si objednat sibutramin, lebo naposledy som isla nejakych 6kg a teraz sa k nemu neviem dostat. dakujem.

marketalazarova
19. aug 2013

@monka1011 já mam dobrou zkušenost s eshopem: sibutramin.sk
prapodivní prodejci mi nesedej a neni tam jistota ze neposlou cihlu...

marketalazarova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marketalazarova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adussa87
19. aug 2013

@marketalazarova a ?? co s tyn ? ked to prepocitan je to 98,72eur neoplati sa to

adussa87
19. aug 2013

@matkaa6 to nie je original sibu.. ladaj vyrobcu genesis

matkaa6
3. sep 2013

ahoj, tak po dlhej dobe co som tu nebola, nakoniec som objednala zo stranky www.topfigura.com posobila na mna najserioznejsie a super, som fakt spokojna.. dokonca mi urobili aj jedalnicek, mali skutocne profesionalny pristup... zatial po 4 tyzdnoch uzivania 5kg dole.

kristina1111
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mirip
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
belaa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kukuc2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janik2142
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mashka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
diana34
7. nov 2013

@ikke ouuuu alli to je prehanadlo

diana34
7. nov 2013

@kukuc2 ahoj za kolko to predavas?

kukuc2
7. nov 2013

@diana34 ahoj uz su predane.

peterlipa
20. dec 2013

Zdravim, jak ked som sa pokusla schudnut dostal so referencie ze mam nastivit tu tu stranku -> http://ifarmacia.sk . Navstivil som ju napisal som im svoj problem a odporucili mi liek ktory mi pomohol. Maju tam vsetky svetozname druhy tabletiek ci leikov na chudnutie. Treba vyskusat. Idem si cez nich aj teraz objednavat a dostal som uz aj zlavovy kupon 🙂.
Staci im napisat odpisuju hned 🙂.

tesla112
4. jan 2014

Ahojte, ak mate na predaj tablety lipoxal extreme, tak by som mala zaujem.

smoulax1
23. jan 2014

@tesla112 ešte zháňaš?

evkafi
8. feb 2014

prosim vas poslite mi stranku z ktorej sa da objednat ozajstny pravy sibu alebo adipex - jednoducho lieky na chudnutie... mam sibu ale zda sa mi divny, vôbec nezabera... ked som ho rozrezala,tak ziaden prasok tam nebol, len nieco akoby stuhnute... :( dik

jespera
27. feb 2014

A ako ma vlastne vyzerat original sibutramin - modro biely - zlty...vyrobca....

lilienl
4. mar 2014

Zdravím všetky....má niektorá skúsenosti s tabletkami Lida slim?

llluckaaa
4. mar 2014

@lilienl Já mám zkušenosti jen takové, že sem na MK pořád chodil jejich prodejce a vnucoval je tu 😀

lilienl
4. mar 2014

Aha,takže neodporucas?

lilienl
4. mar 2014

Ja už neviem,potrebujem dať dole max.8 kíl a nie a nie sa ich zbaviť.....stravu mám ukazkovu,cvičím.

lilienl
4. mar 2014

A zas sibutramin,tak to je pre mňa silná káva,bála by som sa niečo také dať do seba

adussa87
9. mar 2014

@evkafi ak by si chcela ja este mam nejake balenia sibutraminu

adussa87
9. mar 2014

@jespera to nieje pravi.su ti malicke biele tabletky.