Tabletky na chudnutie a vaše skúsenosti s nimi

karin1611
3. feb 2008

chcem sa opytat ci mate skusenosti s tabletkami na chudnutie........nemyslim tabletky z teleshopingovych reklam ale tie z lekarne tipy lipoxal atd. Dakujem 🙂

natos
13. jún 2012

@jazminn Je to trošku nepríjemné,akoby si mala neustále od vetra suché pery a jazyk.Ešte sledujem miernu roztržitosť,pozor na šoférovanie,v letáčiku je na to upozornenie.Najlepšie je byť cez deň v pohybe,v noci spím dobre,lebo večer som po celodennej práci unavená.

jazminn
13. jún 2012

@natos to je dobre, že spíš, lebo ja keď som brala Adipex, som nemohla spať. O 2 hodine nad ránom som bola vyspatá...a furt plná energie, toľko roboty som porobila a teraz tu sedím jak lemra, nič sa mi nechce...

ralka
14. jún 2012

Ahojte dievcence vidim ze vas je tu vela ktore sa snazite schudnut pomocou tabliet,preto by som chcela aby ste vedeli ze mi zostali tabletky meridia ale 80tabliet no nemozem ich uzivat zo zdravotnych dvovodov tt 🙂 ak by ste mali zaujem napiste mi na cene sa vieme dohodnut 😅

janika84
17. jún 2012

@natos prosim ta ako sa uzivaju tietabletky...neprisiel mi slovensky navod 🙂 jedna tabletka za den?rano? alebo ako? dakujem 😉

jazminn
26. jún 2012

čo ja viem tak sa berie jedna tabletka ráno...

jazminn
28. jún 2012

čo nikto už nechudne?

henikaaa
3. júl 2012

@jazminn
Ahoj vieš mi prosím ťa poradiť nejakú spoľahlivú stránku na Sibutramin...nechcem naletieť..klamárom ďakujem

ralka
3. júl 2012

Ahojte baby chudulky chcela by som vediet ako sa vam dari chudnuti ja teraz nechudnem ale chudla som pomocou meridie a rada by som si svami pokecala a vymenila rady dakujem

jazminn
10. júl 2012

@janika84 no ako to ide? a ktorý sibu si si objednala, 20mg sú tam dva druhy, neviem ktorý si mám dať?

mima118
13. júl 2012

@otrivinkajanka ahoj,a ako sa ti podarilo schudnúť 22 kg?pomohla by mi dobrá rada nad zlato...🙂) Ďakujem

patina123456
15. júl 2012

@ralka ak ešte máte tabletky,napíšte mi prosím cenu.ďakujem 🙂

jazminn
16. júl 2012

hľadám niekoho, čo mal objednaný sibu z podpora-online, či mu zaberal, či sádrové pilulky...

velkaholka
16. júl 2012

Já kdysi brala meredii a je pravda že jsem shodila 10 kilo ale během pul roku byli zpět.TAk jsem se na to vykašlala.Než jsem otěhotněla ta jsem rok jedla zdravě a trochu sportovala .Hlavně kolo a kolečkové brusle a kila šli dolu sami .
🙂

jazminn
24. júl 2012

tak mi prišiel ten sibutramin zo stránky podpora, odosielateľ je niejaká pani z Liptovského Mikuláša. Tabletky sú modro-biele. Následne som hľadala v googli niečo o tom a našla som, že tabletky v USA sú žlté...
Uvidím, čo to so mnou urobí...

babulik3
24. júl 2012

jazminn som veľmi zvedavá na tvoje skúsenosti, napíš, či Ti zaberajú

jazminn
24. júl 2012

ty si brala? či chceš brať?

babulik3
24. júl 2012

nie nebrala som, ale chcela by som vyskúšať

ralka
25. júl 2012

@jazminn ty si s podpory objednala sibu a su modro biele 🙂 😀 😀 😀 to je sila ja som si odtial objednala meridiu a ta bola taka ista modro biela

bubla87
29. júl 2012

@scai já chci právě adipex vyzkoušet, myslím, že je teď pouze na předpis, že.. jsem hrozný jedlík, cvičit vydrzím jen chvíli..strašně ráda vařím a taky jím, nebyl by to takový problém, kdybych jedla po troškách, ale to nejde, mám pořád chuť nebo hlad, tak to chci zkusit☹ myslíš, že mi to pomůže?? abych se dostala do normální váhy, potřebuju schodit 15 kg..

bubla87
29. júl 2012

@monkula a jde to rycle: potřebuju, aby byl efekt vidět co nejdřív, jinak to vždycky nevydržím☹

ralka
8. aug 2012

Ahojte kocky tak ako sa vam dari chudnuti ja by som sa rada popytala kociek ktore uzivali sibutramin ci snim boli spokjne a ci nahodou niektorej nezostali a nemaju zaujem o predaj alebo pripade ci nepoznate niekoho kto by mi ich vedelzohnat ale seriozny clovek aby to bol.diki baby.

heidi0605
25. aug 2012

Ahojte baby
Chcem sa s vami podelit o moju skusenost so sibu..
Pred 2 mesiacmi som si ho kupila od kamosky kt. ho mala s podpory..a ucinkoval super..mala som smad, minimalnu chut do jedla, ale zaludok si samozrejme pytal jest tak som jedla ovocie ryzu, alebo alebo aj celozrny rozok..cosi take lahke. Ale bola som aj naladova, a prve dni som zle spala ale potom to bolo ok.Za mesiac a pol som schudla 10KG a to si vobec nerobim srandu vazne to ucinkuije.Ale vzdy kazdy den som si dopriala aspon nejaky pohyb , korculovanie alebo plavanie a casto som hrala bangbinton.Moju vahu som nesledovala stale ale tak priebezne..a ked som tam videla vysledok skoro som odpadla..ale uz aj pocas som videla ze mam par kil menej lebo mi bolo moje oblecenie velke.Takze sibutramin s podpory sa osvecil aspon mne..Ale bohuzial sa uz enpredava..a chcela som si objednat este jedno balenie do mojej idealnej vahy mi chyba este 5KIL..a ako som prestala uzivat moja chut do jedla sa opat ozvala ale nieje to take strasne jem menej ako preddtym..Preto vas chcem poprosit ci nepoznate nieho seriozneho co to predava..lebo ja nepoznam vobec..keby nahodou tak mi dajte vvediet. 🙂 🙂

daniela40
31. aug 2012

@jazminn nieje pravda...ze iba tie tablety s podpory su prave! ja som ich mala,tiez ma po nich smadilo atd..ale telo si na to zvyklo a po 2tyz.ziadne priznaky.Jednoducho si na to zvyknete a mala som s podpory 😉

mikni
1. sep 2012

Ahojte, tiež hľadám možnosť ako s kilami dole. V 2008 sa mi osvedčil Reductil, super pomoc. Po pôrode 10 kíl hore a chcem s nimi dole. Takže máte dobrú skúsenosť s podporou na sibutramín?

monka1011
25. sep 2012

@janika84 Ahoj,dlho som tu nebola,tak preto odpovedám až teraz,prepáč.tie tabletky som zatiaľ nezohnala,lebo som sa nerozhodla,či už vyskúšam.už mám za sebou toľko tabletiek a žiadne z nich nezabrali,tak som sa nejak nevedela rozhodnúť či vrazím peniaze do ďaľších,predsa len to nie je málo.jediné ktoré mi zabrali bol reductil a ten už bohužiaľ nie je na trhu.
vyskúšala si ten sibutramin?

janika84
25. sep 2012

@monka1011 ahoj.no mam ich doma.zobrala som jednu len som zrovna brala atb tak som sa to bala spolu uzivat.a potom zase do toho cosi prislo a tak.kazde rano sa odhodlavam 🙂ale mamina co objednavala so mnou tak sme si pisali a vravela ze super...

monka1011
25. sep 2012

@janika84 a odkiaľ si ich objednávala?a aký bol spôsob platby?lebo mňa vtedy dosť odradilo,že som mala niekomu poslať peniaze na účet a čakať či niečo vôbec dostanem alebo prídem len tak o 100euro.prišlo mi to dosť riskantné.

zuzka72
25. sep 2012

Holky mám doma Adipex,alestrašně se bojím si vzít tu první tabletu, jsem posera 😒 a po tom co jsem četla ty účinky nežádoucí tak se bojím..... Co myslíte, může se mi něco stát?

jazminn
26. sep 2012

@zuzka72 ja som brala adipex a nič sa mi nestalo, a brali sme ho naraz asi päť, čo sme si tu písali v súkromnej téme. Ja si myslím, že adipex je u nás zakázaný z komerčných dôvodov....lebo sa od neho naozaj chudne, a vedľajšie účinky sú iba smäd a nespavosť. Zobudiš sa okolo druhej v noci a budeš vyspatá...ja som bez pohnutia prsta za mesiac dala dole osem kg.

zuzka72
26. sep 2012

@jazminn mě právě zarazilo to bušení srdce a špatný dech, tak se bojím, aby to se mno třeba neseklo, ale zase si říkám, že i pokud to má někdo na předpis tak stejně ho neposílají na Ekg nebo na nějaké vyšetření....
Když vezmu tabletu první tak bych asi měla poznat že je něco špatně, kdyby bylo, že jo...