Tabletky na chudnutie a vaše skúsenosti s nimi

karin1611
3. feb 2008

chcem sa opytat ci mate skusenosti s tabletkami na chudnutie........nemyslim tabletky z teleshopingovych reklam ale tie z lekarne tipy lipoxal atd. Dakujem 🙂

adussa87
9. mar 2014

@lilienl neni to nic strasne.

lilienl
9. mar 2014

@adussa87 oni tlmia chuť do jedla?

adussa87
9. mar 2014

Tak trochu ano.ale neni to ziadni extrem.ja osobne ich beriem rok.schudla som 30kil.ziadne neziaduce ucinky ktorymi tu niektore strasia som nemala.

adussa87
9. mar 2014

Ak ma niekto zaujem o tabletky na chudnutie Sibutramin original.mam este nejake na predaj

monickapetkova
9. mar 2014

aj ste dodrziavali nejaku zdravu zivotospravu cvicenie a tak?

adussa87
9. mar 2014

nie vobec nic ..pila som iba viac vody ako predtym cca 5litrov denne

monickapetkova
9. mar 2014

chcem objednat aj ja z top figury,len som sa bala,,maju sice pisane ze vsetko legalne aj letacik aj origos balenie,ale dnes sa da vsetko sfejkovat.

monickapetkova
9. mar 2014

ja mam problemy zo sladkym,s tymito tbl.nebudem mat?od prvej tbl ste nepotrebovali tolko jest?dakujem za odpoved

jespera
10. mar 2014

@monickapetkova presne tak - ja som tiez strasne na sladke....teraz si dam mozno kocku cokolady - ale nie celu🙂, vela vody - staly smad - nemas chut na jedlo, aj ked nieco zjes - urcite nie tolko ako obvykle...tu pisu ze napr. sibutramin su biele male tabletky..ja neviem, ja som brala modro biely - mal ucinok, len potom uz to prestalo fungovat...teraz beriem cisto zlte tabletky podlhovaste - tiez sibutramin a ucinok to ma...tak ja neviem...

monickapetkova
10. mar 2014

ak sa mozem opytat odkial ste objednavali? lebo ja som myslela ze objednat z top figury,ale este stale vaham,,,a kolko za aky cas ste schudli?

letycia
18. mar 2014

Ahojte mam na predaj adipex retard original z lekarne, 100tbl za 76e
Ma original krabicku, pribal.letak aj cislo sarze. Ak budete mat zaujem posielam aj na dobierku

anett001
24. mar 2014

@adussa87
Ahoj ja by som zaujem o Sibu, ak este nejake maS 🙂

adussa87
24. mar 2014

adipex sa da zohnat za 30e

adussa87
24. mar 2014

@anett001 dobry ano mam este 3 balenia

adussa87
24. mar 2014

@jespera sibutramin original su biele male tabletky

jespera
24. mar 2014

@adussa87 ja beriem nejaky zlty - podlhovaste male - a ucinkuju, za 3 tyzdne - necele 4 kg...a ucinkuje...

anatalia77
24. mar 2014

@jespera a maju aj nazov,alebo len farbu? 🙂

jespera
24. mar 2014

@anatalia77 no pise sa sibutramin 200mg...nalepky vsetko - vyzeraju ako z lekarne - tak bohvie co to je, ale ucinkuje to...🙂 tazko verit - kazdy hovori ze ma original

anatalia77
24. mar 2014

@jespera neviem teda skade ich mas,ale ak ti pomahaju tak dobre.

anett001
2. apr 2014

@adussa87 A kolko je tam tabliet v tom 1 baleni.Napisem radsej IP.

jazminn
3. apr 2014

Sibutramin je svinstvo, vyskúšajte Botanical....naozaj váha ide super dole...

riamim
3. apr 2014

@jazminn Botanical obsahuje sibutramín, zistilo sa to pri náhodných testoch v niekoľkých krajinách, preto sa oficiálne v EÚ predávať nesmie.

jazminn
3. apr 2014

keď aj obsahuje, tak vo veľmi malom množstve, ja som brala sibutramin a viem to porovnať...vtedy som nemohla spať a energie som mala ako kôň...

emika14
9. apr 2014

Dobry den. Citam vase prispevky o tabletkach na chudnufie a musim veru povedat ze mne ziadne nepomahali. Kamarat mi predstavil jednu metodu pomocou ktorej som schudla 8kg a vrelo odporucam...!!!!! Dami piste mi na mejl
emika14@azet.sk

7micinkaa7
16. apr 2014

ahoj baby ostalo mi 50 ks sibutramin genesis 20 mg, na cene sa môžme dohodnuť

monickapetkova
17. apr 2014

tak konecne mam sibu 20 domkaaaa🙂,,,,asi pred pol hodkou som uzila,,je taky modro/biely kapsulka s praskom,tak snad to bude ono,,,vyrobca nieje genesis ale tcm,alebo nieco take🙂

7micinkaa7
17. apr 2014

ja mám biele tabletky vzadu napísané písmeno G a účinkujú asi tak že ješ o polovicu menej, ono sú to vlastne spalovače takže ked upratuješ alebo beháš za malou alebo malým alebo sa pohybuješ tak tomu spalovaniu vlastne napomáhaš, ono to dáva dole asi 400 až 500 g za 24 hodín, lepšie je dávať si to každý druhý den

monickapetkova
17. apr 2014

jedla som kazde tri hodky,musela som davat pozor lebo som nebola vobec hldna,,,,energia za troch,ziadne bolesti hlavy ani problemy stlakom iba mam potrebu stale pit vodu,,,,som spokojna zatial🙂))))))))a chut na sladke vobeeeeeeec,a pritom jedol predomnou maly pernicek,,,predtym som bola zavislacka na sladke,,tesiiiiiim 🙂 🙂 🙂 🙂

monickapetkova
20. apr 2014

tak uz je kilko dole🙂)))))))))))),,,nepocitujem,ziadny hlad🙂,,teda citim skvrkanie,ale nenapadne ma jest,,,,len pijem velaaa vody,,,nadalej jem kazde 2-3 hodiny ale fakt malicke porcie,no zato si ich vychutnavam🙂

monickapetkova
20. apr 2014

problemy zo spankom nem vobec ziadne,,,a mam poupratovany cely byt,kazdu skarockuuu🙂 asi pojdem aj mamine upratat🙂