Tabletky na chudnutie a vaše skúsenosti s nimi

karin1611
3. feb 2008

chcem sa opytat ci mate skusenosti s tabletkami na chudnutie........nemyslim tabletky z teleshopingovych reklam ale tie z lekarne tipy lipoxal atd. Dakujem 🙂

vilki
9. feb 2008

no super, janka aspon nieco....ja dufam ze nieco schudnem, a drzis pri tom aj nejaku dietu alebo len uzivas tie lieky?

zlaticanina
9. feb 2008

Vilki,užívaš Lipoxal Extreme?

vilki
9. feb 2008

zlaticanina nie, ten druhy uzivam ten direct, preco? len neviem ci mam pri tom drzat aj nejaku dietu alebo mam normalne jest a cvicit? cvicim kazdy den pol hodinku...nechcem schudnut velmi vela len takych 5-6 kil...

marselina
10. feb 2008

já jsem používala lipoxal, během necelého měsíce jsem zhubla z nějakých 78kg na 60kg a potom ještě až na 55kg.ted lipoxal neužívám,vážím 60kg a přemýším o koupi dalšího,tentokrát bych chtěla vyzkoušet ten nový extreme.brala jsem ho asi 6týdnů po porodu kdy jsem už nekojila

zlaticanina
10. feb 2008

marselina to si teda super schudla!!!! Aj si pritom držala diétu a cvičila si,alebo si normálne jedla,a aj sladké??? Akú máš výšku?

otrivinkajanka
10. feb 2008

jankatrnka no mne sa to podarilo schudnut tak,ze som rano si dala sumuve multivitaminy dala som si tie suche chlebicky,alebo jogurt activiu obed som jedla normalny co som navarila a uz som do vecera nic nejedla iba ovocie alebo zeleninu a cvicila som na stacionarnom

jankatrnka
10. feb 2008

vilki nemam ziadnut dietu, ale odkedy uzivam lipoxal menej mi chuti jest. normalne ma brzdi... a ty?
otrivinkajanka, to je super nenarocny system. Ale ja by som na veceru musela zjest nieco lahke, inak mi je fest zle. Som chudokrvna a mam nizky tlak od kedy som bola tehotna a od porodu...

vilki
10. feb 2008

ani ja nedietujem, ale snazim sa jest menej....

marselina
11. feb 2008

zlaticanina:já jsem dietu moc nedržela,nebylo třeba po porodu jsem neměla moc hlad ale jedla jsem bez toho by to nešlo,jsem závislák na sladném tak že i to samozřejmě bylo ale ne ve velkém množství ale bez sladkého bych žít nemohla.

uzuz
19. feb 2008

ahojte, moja spolužiačka používa lipoxal extrem a už scudla 2 kg za mesiac, vyzerá naozaj dobre,má 54 kg veľmi odporúča tieto tabletky, vraj sú účinnejšie ako tie lipoxal zelené.

kykynka
16. sep 2008

Ahojky holky chtěla bych se zeptat zda 100% zabírá ten lipoxal?
Obědnala jsem si lipoxal extrem za 900kč 200tablet tak uvidíme. 😉

katkalv
1. okt 2008

ahoj chcem sa dozvediet ci naozaj funguju tabletky na chudnutie nechcem vyhodit 2000 sk za nic. napr: ma niekdo skusenost s reductilom lindaxa piste mi na mail kacorkasro@centrum.sk dakujem

katkalv
1. okt 2008

ahoj prosim vas napiste mi kto uz vyskusal reductil lindaxa ci to ma nejaki ucinok nechcem vyhodit 2000sk za nieco co nefunguje. ak sa niekto najde tak piste na kacorkasro@centrum.sk. vopred dakujem

bora8
5. nov 2008

katkalv - no ja som reductilom schudla nejakých 10 kg čo som chcela a nenabrala som 😉 teraz po pôrode som si ho znova objednala a dnes mi ho doručili a som veľmi spokojná 😵

miriam17
15. nov 2008

ak by som chcela aby by doktorka dala recept na lieky bud lindaxa alebo merindia...tak ku akkej doktorke by som mala zajst?..dakujem za odpovede.. 😉

natalien
15. nov 2008

Ahoj, nemám zkušenost, ale myslím si, že stačí zajít k obvodnímu lékaři. Tuším, že je schopen to napsat i gynekolg??? Dokonce jsem se dozvěděla od jedné uživatelky Meridie, že lidi s nadváhou nad 30kg nemusí za léky platit 😅 😅 😅

miriam17
15. nov 2008

no tak to by bolo dobre ja mam vysku 170cm..a vaha 94kg..cca

moomix
31. jan 2009

ahojte, chcem sa opytat ci mi predaju v lekarni adipex, alebo kde ho dostanem kupit.dakujem

moomix
31. jan 2009

😒

alanis851
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzule
2. feb 2009

Ahojky holky. Beru 2. měsíc Meridii a opravdu mi pomáhá. Zhubla jsem už asi 8 kg. Ale to není ten můj problém..nevíte někdo za jak dlouhou dobu po dobrání tohoto léku se můžem začít snažit s manželem o dítě? Díky moc předem za případnou odpověd 😉

debi7775
23. feb 2009

zeny tak ten lipoxal je konina 😉 najlepsi liek na chudnutie je lyzica jablcneho octu na pohar studenej vody rano a vecer...

slunce3
20. máj 2009

a skôšal niekto l-karnitín pri cvičení?

mimikyky
20. máj 2009

slunce, ja ho používam 😉 pravidelne cvičím a som spokojná

chulieta
24. máj 2009

ahojte,
no ak chcete chudnut tak by som stavila na pripravky na prirodnej baze. nie tablety, ale nieco v tekutej forme a bez chemickych konzervacii. tak najskor pri neprejedani ovsem moze prist k jojo efektu. mozem vám poradit olej, upravuje travenie, zlepsuje ho, a este sa aj chudne. overene!!! ak mate zaujem o blizsie info tak mi poslite IP

duja
24. máj 2009

Ahojte baby, ja som zacala v utorok s 90 dnovou dietou a do toho som si kupila take kapsule, nejaka novinka a vola sa to Alli.Stalo to cca 50 euro a je tam 84 kapsli.Nie je to forma diety, ale pri diete pomala vraj este viac schudnut..Jem to iba ked v strave prijimam tuky..Takze max 2 za dena ovocny den ich vobec neberem..POtom sa vzvem aky bol vysedok.

shaden
24. máj 2009

v tv sledujem relaciu, vzdy je tam jeden lekar , ktory sa specializuje na alternativnu medicinu, a ten je poriadne gulaty, ale taka vesela kopa. a ked sa ho pytaju na tabletky na chudnutie , tak stale opakuje , ze nijake neexistuju a nech ludia neveria reklame. keby existovali tak on sam by uz mal o 20 kilo menej
ked chce niekto chudnut tak treba zmenit sposob stravovania ( nejest tak ako nasi dedkovi a babky, ktori po ranajkach isli na pole a robili tam az do vecera) a zacat sa hybat, inak to nejde
podla neho by sa mala zmenit aj potravinova pyramida , zastava nazor nekombinovat bielkoviny so sacharidmi , co mi pripomina principy oddelenej stravy

snuli
2. jún 2009

dělám s Herbalife a musím říct že je lepší než nejaké tabletky které nevíte jestli zaberou,ja sem to sama vyzkoušela a 12kg jsem dala dole.ted radím ostatním a připravujem im programy a jsou sppokojení

netmona
2. jún 2009

pravda je taká že treba pevnú vôlu a psychicky byť v pohode,,,,,,,,,,,,a potom zaberie všetko 🙂 ,,,,,,viem podľa seba,,,za 97kg na 73kg,,,,,no ale tehotenstvo mi dalo priberačku tak zase chudnem,,,no ale nedarí sa , lebo pevná vôla odišla dakde 😀