Tabletky na chudnutie a vaše skúsenosti s nimi

karin1611
3. feb 2008

chcem sa opytat ci mate skusenosti s tabletkami na chudnutie........nemyslim tabletky z teleshopingovych reklam ale tie z lekarne tipy lipoxal atd. Dakujem 🙂

7micinkaa7
22. apr 2014

monickapetkova možem sa ta opýtať kolko kilečiek chceš dať dole a ako dlho budeš sibu užívať?

monickapetkova
22. apr 2014

@7micinkaa7 potrebujem dat dole 8g a uvidime kolko dam dole za mesiac ale tak dva mesiace a potom sa budem snazit udrziavat to...eda snazila som sa aj doteraz stravovat zdravo len mi idu kila strasne pomaly dolu tym ze nemam az taku nadvahu...

monickapetkova
22. apr 2014

@monickapetkova myslela som 8 kg 🙂

monickapetkova
22. apr 2014

Ty si uz dala nieco dolu?ucinkuju ti tie tvoje sibu?

hafna
24. apr 2014

ahojte 🙂 neviete mi povedať kde zoženie ozajstný 🙂 adipex?

7micinkaa7
25. apr 2014

ja chcem dať dole 5 kíl a potom si ich aj udržať 🙂 ak to teda pôjde už som dala dole dve 🙂

monickapetkova
29. apr 2014

@7micinkaa7 ja stale stojim -1kg...a uz je to tak ze minule som si musela dat rano a vecer..

7micinkaa7
2. máj 2014

dala si dole jedno kilo za celý čas? nezvyšuj dávky vynechaj talbetky jeden dva ked treba aj viac dní potom sa ťažšie budeš dávať dokopy

mamitka
6. máj 2014

Baby nápoj revitalize treba skusit ma vela vitaminov a je super aj pri chudnuti ,obsahuje L carnitin

monickapetkova
8. máj 2014

@7micinkaa7 ,,,ahoj,prosim ta odkial si mala sibu?mne uz vobec netlmia chut do jedla,,,

monickapetkova
8. máj 2014

@adussa87 ,prosim vvas odkial mate sibu?dakujem pekne za odpoved

7micinkaa7
12. máj 2014

http://www.google.sk/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&s... odtialto ale oni tlmia chut na sladke a nie celkovo do jedla neviem ako tebe ale ja jem normál a dokonca aj sladke a nejaké tie gramy idú dole stále ale nesmieš ich uživať dlhšie ako mesiac, neviem prečo ale píšu to tak, ak si dobre pamatam chcela si dať dole 8 kíl? dala si z toho niečo dole?

katy55
13. máj 2014

@adussa87 Ahojky, ak más ešte Sibu, tak by som mala záujem, aký to je? 20mg?

baska158
16. máj 2014

@7micinkaa7 tieto odporúčam brali sme ich s kamoškou a obe bez problémov 10kg dolu 🙂 a sú 100ks za 45€
predtým som mala meridiu no to bolo divné asi som naletela lebo vôbec nezaberali ☹ a 90€ stály

terez001
20. máj 2014

@baska158 za akú dobu si zhodila 10kg?

baska158
20. máj 2014

@terez001 dva a pol mesiaca nejem sladké vlastne prestalo mi chutiť čo som rada lebo po pôrode to bolo hrôza a cítim veľmi veľa energie mam problém zo štítnou mám ju malo funkčnú takže som rada že ma trošku prebrali 🙂

jahodka1986
28. máj 2014

@otrivinkajanka ahoj to su ake tie lieky ADIPEXE??si aj cvicila ci len upravila jedalnicek+ brala tie lieky ??ja mam Jablcny ocot+Vitamin E,C.zatial to beriem len 3 den ale citim ze uz niesom tak hladna ako stale.

angelinka13
31. máj 2014

Mne velmi pomohli pri chudnuti zelene potraviny - chlorella a spirulina..Samozrejme, ze som aj upravila stravu, zacala sa viac hybat, no na zaciatku mi pomohli telo "nastartovat" prave tieto 2 zazraky ;) Maju vyborne detoxikacne ucinky, vsetky toxiny sa z tela vyplavuju stolicou a ubytok vahy u mna natupil asi po 2-3 tyzdnoch...Treba uzivat dlhodobejsie, najlepsie su v BIO kvalite, ja kupujem tieto: http://www.nutrimas.sk/Zelene-potraviny-c1_0_1.htm

modrofuzik11
2. jún 2014

nemozem si pomoct, ale vsetky tabletky na chudnutie mi nahanaju strach. pridu mi ako velmi neprirodzeny zdroj chudnutia. ale ako sa hovori, proti gustu ziadny distutat 🙂 no radsej by som zvolila iny sposob chudnutia (najma zmena stravovacich navykov)

repkaz
8. jún 2014

....Ja by som adipex neodporucala....je to svinstvo....jedina a 100% vec je urcite botanical slimming soft gel....krasne sa z nich chudne a hlavne neskodia!!!!!!!....kto by chcel, staci napisat.... 😉

marika79
13. jún 2014

Neviete kde sa dá kúpiť Sibutramin Hydrochlorid Capsule 15mg modro-biele? Sú najúčinnejšie. Odkial som ich mala už nemajú.... ☹

7micinkaa7
17. jún 2014

mám na predaj sibutramin genesis 20 mg, mám 40 ks a pošlem ich v original flašticke, bolo tam 100 ks a toto mi ostalo, schudla som 5 kg behom mesiaca predám ich za 25 eur , poštovné v cene

gika
8. júl 2014

@marika79
@katy55 ak mate este zaujem o sibutramin 20 mg tak mi napiste. Chcem objednat ( uz z odskusaneho zdroja ) no z fin.dovodou si nemozem dovolit cele balenie, takze hladam niekoho s kym by som sla na polovicu.

marika79
8. júl 2014

ja mám odskusany sibutramine 15mg ....nič iné nechcem

gika
8. júl 2014

@marika79 a nebudes v teraz niekedy kupovat?

marika79
9. júl 2014

uz neviem zohnat nikde ☹

hanicka312
22. júl 2014

AHOJTE BABY🙂
aj ja by som si chcela niekde kupit sibutramin, samozrejme taky co naozaj zaberie... prisom ho nechcem uzivat dlhsie ako mesiac cize neviem ci existuju aj nejake mensie balenia....?
Dakujem za vsetky rady

hanicka312
22. júl 2014

@gika ja by som mozno mala zaujem ak je to naozaj overeny zdroj 🙂

gika
23. júl 2014

@hanicka312 tak ja uz som kupila s kamoskou napoly.

hanicka312
25. júl 2014

@gika a odkiaľ prosim ta? Lebo je to na vselijakych stránkach, tak neviem kde prevahu naozaj originál...a zaberá vam? 🙂 dakujem