Tabletky na chudnutie a vaše skúsenosti s nimi

karin1611
3. feb 2008

chcem sa opytat ci mate skusenosti s tabletkami na chudnutie........nemyslim tabletky z teleshopingovych reklam ale tie z lekarne tipy lipoxal atd. Dakujem 🙂

marika3624
30. apr 2015
Používateľ marika3624 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od marika3624.

Beriem Reductil 15mg dva mesiace schudla som 10 kg
Tabletky mi pomáhaju hlavne v tom,že nemám hlad a chute.
citim sa lepsie a vobec nemam ziadne neziaduce ucinky, nemam chut jest.
Kúpil som tabletky online v anglickej lekárni http://www.freepharmacy.net bez lekárskeho predpisu
dám na moju radu, nekupujte prášky z Ameriky. Budete mať problémy s colnými. Objednajte iba v lekárni, ktorá sa nachádza v Európe.Nenakupujte Reductil Čínu, cena je nízka, ale to je neefektívne.Neverte tým, ktorí hovoria, že predať redutil originál! Reductil Original už ukončila výrobu od roku 2002! V skutočnom generických reductil sa, že vyrába v Indii!
Držím palce každému kto chce schudnut.

cuncika97901
4. máj 2015

@beata1988 .... a ktora to bola stranka a skusala si iba ten adi ?

beata1988
4. máj 2015

Objednala som zo stranky spalovace.com, ano iba adi som vyskusala. Mne pomohlo. vybrala som 30tabletiek. A uz asi mesiac nepouzivam a obrovsky hlad ako predtym uz teraz vobec nemam a kila aj teraz idu dole. Ja som chcela iba nastartovat organizmus na chudnutie aj zaludok sa mi stiahlo takze som rada.

cuncika97901
4. máj 2015

@beata1988 ... dakujem ja by som potrebovala potlacit hlavne chut na sladke ... ☹

matulindaaa
13. máj 2015

@beata1988 ahoj môžem sa spýtať ktoré lieky si si to objednávala?

beata1988
13. máj 2015

ahoj @matulindaaa ja som objednala iba Adipex retard.

matulindaaa
13. máj 2015

@beata1988 chcem si objednať ale vôbec neviem čo .....sibutramin, andipex, reductil???? Andipex ti pomohol hej?
bola si spokojná?

laskamoja123
13. máj 2015

moj muz schudol 30 kilov, z bunkovej výzivy

beata1988
13. máj 2015

@matulindaaa ja som bola velmi spokojna, vobec som nemala hlad, a ziadne ine vedlajsie ucinky, davala som pozor iba na to aby som pila co najviac vody. ale niekomu pomohol aj sibutramin tak neviem, kazdy ma iny organizmus. Ja som predtym pocula iba o Adi takze preto som objednala iba to.

matulindaaa
13. máj 2015

@beata1988 a kolko si schudla za koľko

beata1988
13. máj 2015

brala som iba jeden a pol mesiac, a som zacala na 78,8kg. a schudla som na 71,4 a bez Adi som schudla dalej, teraz som na 68kg.

matulindaaa
13. máj 2015

@beata1988 takže každé ráno si si dala jednu tabletku na lačno 1,5 mesiaca.... žiadna dieta? takže si mám objednať balenie 40 tabliet?

beata1988
13. máj 2015

ja som brala vzdy po ranajkach, snazila som na ranajky viac zeleny a spaldovy chlieb iba, viac krat za den pecivo som nedala. ani na zaciatku som nemala hlad len ten zvyk ze si musim dat nieco pod zub. toto som musela nejako potlacit. a aspon 2x som jedla velmi male porcie.

matulindaaa
13. máj 2015

@beata1988 žiadne vedľajšie účinky?

beata1988
13. máj 2015

ja som nemala!ziadne busenie srdca iba smäd a trocha viac energii.

matulindaaa
15. máj 2015

@beata1988 dnes mi prišli tabletky prišli bez škatulky iba plato s príbalovým letákom už som si aj jednu dala nepocitovala som nič zvláštne akurát to, že sa mi zdalo že som taká rýchla hocičo by som robila 🙂 a prvý pokles váhy si zaznamenala po akej dobe. Mám z toho trošku obavu ale uvidím

beata1988
15. máj 2015

Mne tiez tak prislo.najprv sm ani ja nic zvlastne nepocitovala treba par dni aby tabletky ucnkovali.po tyzdni uz by si mala vidiet na vahe.

matulindaaa
19. máj 2015

@beata1988 ešte som sa chcela spýtať včera som si dala 4 tábletku a poobede mi normálne prišiel pocit hladu dni predtým som hlad nepociťovala ty si pociťovala hlad?

ralka
19. máj 2015

Ahojte baby prosim vas viete mi poradit niekoho kto ma na predaj adipex rada by som kupila

beata1988
19. máj 2015

Niekedy som pocitovala ale iba sem tam.mozes si dat nieco pod zub.staci male mnoztvo.ak budes pomali jest skor pocitujes ze si plna.

sangre
23. máj 2015

Caute napiste mi stranku kde sa da zohnat original sibutramin ale taky co ozaj funguje

sangre
23. máj 2015

Je tento sibu origos??

sangre
27. máj 2015

Takze po dlhom vahani som si obiednala adipex velmi som sa obavala ze co to bude robit a na moje prekvapenie nic ...necitim absolutne nic 🙂🙂🙂 ako troska suchoty mam ale neni to nic strasne aspon dodrziavam pitny rezim ,ziadne busenie ani zavrate absolutne nic ...je pravda ze nepocitujem hlad ale tiez to nieje nejaky extrem ,pred tym som pila sliming coffe co ju zakazali obsahovala tusim sibutramin tak podla mna taaa bola vacsia supa jak toto.a mam original adipex som ju aj rozkrojila a ma vsebe tu zltkavu tekutinu takze tak moja skusenost ... 😀 😀 ale som rada jest mi moc nechuti zapojim cvicenie do toho tak uvidime aka bude vaha zobrala som si len jedno platicko na skusku .

matulindaaa
23. jún 2015

@sangre dáke výskedky?....ja som brala ten Andipex ale boleli ma strašne oči tak som to vysadila výsledok 000000 takže zase nič 😢

tralalajda
25. jún 2015

Ahojte ja som sibutramin skusila uz viac krat vzdy bol efekt maximalny u mna bez vedlajsich ucinkov teda ak nepocitam sucho v ustach viem ze takato forma nieje najlepsia ani najzdravsia ale naozaj velmi potlaca chut na jedlo a to je pre mna dolezite najlepsi ucinok som mala s 20mg sibutraminom ale vacsinou je problem s dodanim kedze aj ja mam obavy posielat peniaze dopredu ale asi je to jedina cesta ak sa chcete vyhnut podvodnikom alebo nekvalitnym vyrobkom odporucam vam napisat ze chcete sibutramine 20mg a na mail: sibuworld@safe-mail.net tam si objednavam aj ja a je to na istotu aj ked niekedy dlhsie trva dodanie ale vzdy mne aj kamoskam prisiel tovar v poriadku.

kikakikus
4. aug 2015

Ahojte kde sa dá kúpiť sibutromine ja som ho pred 3 mesiacmi objednala ale zabudla som na ktorej stránke to bolo je to super shudla som 6 kg 🙂

laskamoja123
5. aug 2015

@kikakikus a vieš co je to za svinstvo?

pakin
5. aug 2015

@andika10 ahoj, chcela by som sa ta opýtať, či si vyskúšala od Biocom nieco? Zaujima ma hlavne Reg-enor. Diky za odpoveď 🙂

andika10
25. aug 2015

@pakin osobne som to neskúšala len som to predávala, ale už sa tomu nevenujem, boli to dosť drahé veci ktoré z normálnej výplaty sa nedali kúpiť

pakin
25. aug 2015

@andika10 Ja už 5. flašu pijem, zatial sa mi ako tak darí. -4.5 kg za 7 týždňov 🙂