Tabletky na chudnutie a vaše skúsenosti s nimi

karin1611
3. feb 2008

chcem sa opytat ci mate skusenosti s tabletkami na chudnutie........nemyslim tabletky z teleshopingovych reklam ale tie z lekarne tipy lipoxal atd. Dakujem 🙂

adriana19955
29. aug 2015

Ahojte chcem sa spýtať či tu nemá na predaj niekto sibutramin 20 mg? Chcela by som schudnúť aspoň 15 kg. Sonm zúfalá neviem čo mám robiť. Ďalej by ma zaujímalo ktorý z tých všetkých sibutraminov je ten najúčinnejší. Tak mi prosím napíšte nieaka spoľahlive stránky alebo spoľahlivých predajcov. Alebo na email adrianka916@azet.sk

jasanato
29. aug 2015

Tabletky ešte za nikoho neschudli. Treba zmeniť životosprávu a pridať pohyb.

adriana19955
30. aug 2015

@jasanato ja nechcem aby schudli za mňa, nech robím čokoľvek tak stále váha nejde dole,.možno mi pomôžu to chudnutie naštartovať

evittam
30. aug 2015

@adriana19955 Nevyhadzuj peniaze - prepáč za výraz - za sračky. Nakoľko tie ti schudnúť nepomôžu. Stačí upraviť stravu - a dodržať to!!!! - to je 70% úspechu a samozrejme cvičiť alebo vykonávať nejakú aktivitu. Ide o to, že musíš menej kalórii prijať ako vydáš a to je všetko. A samozrejme nečakať, že hneď prvý mesiac schudneš 10kg. Ja som začala cca okolo 20.4., prvý mesiac ani kilo dole - len objem som cítila. Momentálne udržiavam čo som dala dole - za cca 3 mesiace -9kg, každé stehno -12cm a taktiež parádne išiel dole zadok a ostatné. Len to netreba vzdávať. Radšej investuj do fitka a podobne ako do sračiek, ktoré ti určite nepomôžu schudnúť a ešte ti môžu aj zdravie poškodiť. 😉

adriana19955
1. sep 2015

Tak toto počúvam už asi po X krát :/. Ja už sa snažím schudnúť viac ako rok ! dodržiavam jedálniček, dávam si pozor na to čo jem a pohybu mám veľa !! každý deň bez pauzi cvičím 75min ( 45 min behávam, 30 min cvičím cviky na brucho, boky, stehná, zadok ) a za ten rok čo to prísne dodržiavam ani kilo dole. Dokonca som pribrala a všetko oblečenie na leto je mi malé :(. Nič som nepokazila to viem, proste to nejde dole. Som veľmi zúfala aspoň keby mi tie tabletky naštartovali to chudnutie :( tak by som bola šťastná.

kaja73
1. sep 2015

@adriana19955 no hned chyba....kazdy den cvicit..rovna sa stres ,vela kortizolu a zastavenie chudnutia...telo musi mat regeneraciu inak vylucuje stresove hormony a tie blkonu chudnutie... a nesmies hladovat...teda ani malo kaloriii a vela cvicenie nie je cesta k uspechu....
plus dostotok spanku a ked cvicit, tak skor intervalovo nie behat len vytrvalostne...

evittam
1. sep 2015

@adriana19955 Ako pise @kaja73, a taktiez je dobre si aspon raz za cas dopriat😉. Ziadne pripravky,tabletky,ti k tomu co chces nepomôzu-zbytocne vyhodene peniaze. Ja cvicim 3-4x do tyzdna,vikendy nie. Za 3mes. -9kg a kazde stehno -12cm..Posledny mesiac udrziavam- doprajem si ked mam na nieco chut a cvicim v priemere 2x do tyzdna.

monikapalo
18. jan 2016

@sangre kolko sa Ti podarilo zhodit ?

sangre
19. jan 2016

V podctate ani nic ja som pila sliming coffe a ztej som dala dole 7/8kg potom som ju uz nevedela zohnat tak ze skusim adipex a to ze take nuc moc tak jak popisujem v debate nic extra potom som chcela este jedno plato ale to som.hodila do kisa dala som jednu a ostalo mi strasne zle v noci cudne stavi no nikdy viac .dufam ze sa to neodrzkadli neskor na zdravi

sangre
19. jan 2016

@matulindaaa no nic moc ten adipex moc neslapal,a tiez som dobrala a mala som.cudne stavi v noci a hodila som to do kosa dufam ze nebudu nasledky

anita31
22. jan 2016

Ahojte.kto predava sibutramin 20mg od genesis?pottebujem.

monikapalo
24. jan 2016

@anita31 sibutramin je ucinnejsi ako adipex?

milan_32
24. jan 2016

Adipex, reductil a pod. čo obsahujú sibutramín http://tabletky-na-chudnutie.sk/sibutramin/ , rozhodne neužívať, môžete si vážne ohroziť zdravie....za to určite žiadne pochybné chudnutie nestojí!

anita31
24. jan 2016

@monikapalo ano.su ucinnejsie

martinocka1
10. feb 2016

Tak sibutramin 20mg som si objednala zo zahraničnej lekárne, 100 tab.87 euro a 10 euro posta a super přišlo vsetko ok do týždňa, bála som sa objednávať zo slovenských stránok, A inzerátov, bohvie odkiaľ to majú, takže jedine z oficiálnej lekárne, keď sa dostavia výsledky dám vedieť, mam 4 deti a zdravo sa stravujem už dávno a nám doma aj malé fitnes,ale aj tak už nemôžem dosiahnuť mojich 55 kilo,mám 70 kg pri 164 cm,viem,že je to svinstvo,ale som zdravá a budem to užívať len minimálnu dobu.

monikapalo
11. feb 2016

@martinocka1 drzim palce, daj vediet, ako to ide.

jasemin20
21. feb 2016

@martinocka1 Ahoj prosim ta z akej stranky si si ich objednala dakujem 😉

monikapalo
22. feb 2016

Baby a neskusali ste niektora Botanical slimming gel ?

martinocka1
22. feb 2016

Ešte som to nezačala jesť som chorá,prechladnuta tak potom sa ozvem

martinocka1
22. feb 2016

Takže baby,bol to podvod, žiadny Sibutramin ale obyčajne vitamíny s carnitinom, ja už neviem;či sa to dá vôbec zohnať

monikapalo
22. feb 2016

@martinocka1 ako si na to prisla?

jasemin20
22. feb 2016

Ahojte nemá niekto skúsenosť s objednavanim cez stihla línia..ďakujem

martinocka1
23. feb 2016

@monikapalo dala som to ķamaratke do labaku

martinocka1
23. feb 2016

90% je podvod,v európskych krajinách je zakázaný

martinocka1
10. mar 2016

Tak baby,nakoniec so šla za doktorkou a poprosila som ju nech mi napíše adipex,ze som po dvojickach a nejde to dolu,dnes ráno prvá tableta a zatiaľ v pohodě mierna fyzická nervozita príliv energie,snažím sa veľa piť, žiadny hlad ani chute,ale budem papať pravidelne zdravo A málo a každý večer hodinu rotoped,uvidíme, mne ide hlavne o tu moju pazravost,ktorú nedokážem krotiť,doktorka sa usmievala ale povedala som,že som po 4 deťoch a už 35 tak ze to nejako nejde,inak mám 163 cm a 70 kg,nadváha 15 kg,mávala som 50 kg ale budem úplne šťastná s 55kg

majka3452
17. apr 2016

Caute baby, objednaval niekto subutramin z tejto stranky? http://m.originalpripravky.eu

majka3452
17. apr 2016

Alebo viete kde ho mam objednat. Ja mam s adipexom super skusenosti no po case uz neucinkuje a ta nespavost je kruta

bibianka126
5. máj 2016

Baby prosim vas chcela by som vyskúšať sibutramin mate s nim skúseností ? Prosim 🙂

szisziporka
19. máj 2016

Ahojte velmi dobre skusenosti mam s vyrobkom Regenor...nikdy som neverila takymto "reklamam" ale to pisem z vlastnej skusenosti...v pripade zaujmu mi poslite ip...

cuncika97901
26. máj 2016

@majka3452 ... Ano ...