Tabletky na chudnutie a vaše skúsenosti s nimi

karin1611
3. feb 2008

chcem sa opytat ci mate skusenosti s tabletkami na chudnutie........nemyslim tabletky z teleshopingovych reklam ale tie z lekarne tipy lipoxal atd. Dakujem 🙂

jazminn
6. jan 2011

@lala2 či je dobrý sibutramín neviem, mne pomohol Adipex. Bez pohnutia prsta som schudla za mesiac 8 kg a potom môžeš prestať brať, a začať cvičiť a už to pôjde.

chudnutieee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
19ninka27
7. jan 2011

@chudnutieee Dobry den a kolko tabletiek sa uziva denne??stych ADIPEX???a treba pr tych liekoch aj cvicit???..su na lekarsky predpis?cisu volno preajne:?dakujem vopred za opoved

siimii
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jazminn
22. jan 2011

@siimii ja som od Lipoxalu nie schudla, ale pribrala... 😀 Ak môžem poradiť na naštartovanie chudnutia jednoznačne Adipex, každý druhý deň tabletku a za mesiac máš 8 kg pekne dole a potom upraviť jedálníček a pocvičiť a kilečka pôjdu dole. Adipex jednoznačne - ale BMI nad 30. Je to liek pre naozaj tlstých, ženy čo majú 160/80 a nie keď niekto má 160/65 a chce zhodiť 5kg.

atinka22
24. jan 2011

Ja by som chcela nejaké tabletky na pevnú vôľu. Nech mi tak nechutí., nech sa mi chce cvičiť... Baby, ja by som potrebovala schudnúť aspoň 15kíl (aj 10 by stačilo 🙂 ). Ale, čo nepochopím je to, že niektoré moje známe a kolegyne doslova jedia ako drevorubači a sú ako prútiky. Kde je tu spravodlivosť? 😠 Ja sa snažím aj cvičím, keď je čas - a toho je popri 2 deťoch a práci málo, a stále nič. Už sa na seba hnevám. 😠 Tak asi nám neostáva nič iné, len cvičiť a zdravo jesť. 😖

lala2
24. jan 2011

baby ja fakt neviem, ktory z tych liekov si vybrat resp. ci vobec, mala ma uz rok a ja vyzeram otrasne z velkosti 36 mam 40 ... ☹

denisuliatko
25. jan 2011

ahoj baby chcem taktiež pridat recenzie k lieku adipex retard,...
nikdy som nemala postavu typu,, hodim na seba cokiolvek budem vyzerat aj tak dobre..
vzdy som bola baculka a v poslednej dobe ma to už hrozne štvalo, pretoze ani ako som sa namahala nemohla som schudnut ked som cvicila alebo akokolvek sa dusila dietami,..
a tak som asi pred 5-6 mesiacmi objavila tento super zazrak ADIPEX RETARD!!!!!
zohnala som si ich na internete,.. poviem vam super!! schudla som s nimi UZASTNYCH 9 KIIIIILLLL!!!! bola som nadsena.. tento vysledok sa objavil asi tak po 2 mesiacoch,.. nedostavili sa ziadne vedlajsie ucinky.. nemaal som chut jest a ako jedine co prislo bolo to,ze som mala dost sucho v ustach tak som stale pila/co bolo len dobre/
po nejakej dobe, som sa rozhodla,ze stacilo.. skusim to aju bez nich predsa len to je svinstvo a tak som ich vysadila
A TU TO ZACALO! zacala som trpiet hroznymi stavmi nespavostui,, baby nebolo to len tak ze no a čo nespavost to zvladnem bolo to fakt fakt ZLE! ale co horšie, neuveritelne mi zacali padat vlasy ,boliet ma hlava,bola som nervozna! dalsi neziaduci ucinok sa odzrkadlil na mojom sexualnom zivote,, vobec som nemohla zniest sex, nejak to so mnou nic nerobilo a tak, bolo to uplne o nicom,, to vsetko z toho lieku,, po urcitej dobe niektore veci konecne zmizli,.. až na to padanie vlasov, stale mi dost padaju a moj sexualny zivot? tak to tiez nie je boh vie čo,..
babulky verte mi ze tych 9 kil mi za to nestalo,.. ale len tak pre zaujimavost jojo efekt nenastal,, co som bola rada,ale teraz pomaly priberam naspat,,,, kedze boli vianoce 😀
ale potrebovala by som este schudnut tak 10 kil.. neviem co s tym.. hladam si tymto nejaku spriaznenu dusu,.. tak mi piste pytajte sa radte :D
i napriek mojej zlehj skusenosti som na tabletky nejak nezanevrela neviem preco :/ ale tymto vas chcem pred tymto liekom varovat.. neziaduce ucinky sa mozu dostavit v tedy ked telu budu chybat latky ktore sa vyskytovali v tom lieku a bude ich chciet naspat
TAKZE TOTO JE MOJA RECENZIA NA LIEK S NAZVOM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ANDIPEX RETARD!!!!!!!!!!!!!!!!!!

alenkasediva
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ludkaol
13. feb 2011

@lenka0005 ja som po adipexe skončila na pohotovosti so zástavou srdca a následne na psychiatrii,,a nikdy viac nedám do seba tabletky na chudnutie,ked človek chce schudne aj bez nich

ludkaol
13. feb 2011

@chudnutieee ja by som ľudí čo ponukaju tieto tabletky na predaj zavrela za ubližovanie na zdraví,ked raz boli stiahnute z lekárne je trestne ich predávať!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

spiranta
15. feb 2011

nehnevaj sa, ale potom by mali logicky zavriet aj ludi co to uzivaju/li a ty si jedna z nich, takze nebud teraz velmi mudra ked si ich brala tiez..

moncika111
21. feb 2011

@otrivinkajanka Ahojky,chcem sa opytat na ten adimex,naozaj si stoho schudla sopm rok po porode a neviem schudnut kolko tabletok si mala a kolko si schudla,,,prosim ta

inffinity
23. feb 2011

ahojte holky já jsem zhubla s výrobky Herbalife, kdybyste potřebovaly poradit napište mi IP. 🙂 Držím vám palce

jazminn
24. feb 2011

@inffinity ja som tiež schudla od Herbalife pred dvoma rokmi, za mesiac tri kg, ale do pol roka som ich mala spať. Veľmi dobre som sa cítila, keď som brala tento doplnok stravy, ráno som vstávala plná energie, nič má nebolelo-naozaj fit! Vôbec neľutujem, že som to brala, hoci jojo efekt nastal.

inffinity
24. feb 2011

@jazminn jojo efekt je logický když se vrátíš k původnímu životnímu stylu.. ale jsem moc ráda, že jsi byla spokojená 🙂 já snídám každé ráno kokteil už 4roky a cítím se stále skvěle, žádný jojo efekt se nekoná a vím že je to zdravá snídaně 😉 výjde mě to stejně jako bych si kupovala snídani takže žádný problém 😉 i malá už ho chtěla jak mě viděla a pije se mnou 🙂 občas si dám i Thermojetic čaj, jen ten musím opatrně ještě malou kojím a pak mi nespí, ale úžasně spaluje tuky 😎

maatuulka
1. mar 2011

ahoj maminy, ja som pocula, ze vraj je tiez dobry karnitin na odburavanie tukov.. nemate snim niektora skusenost?

berenika39
1. mar 2011

@maatuulka ahoj, L-carnitin je fajn, ale výhradně před sportem, a spíš aerobní aktivitou (běh,chůze při vyšší tep.frekvenci, aerobic, zumba, spinning a td). Sám o sobě neudělá nic.
A navíc - aby to fungovalo, měla by být aerobní aktivita delší než 30 minut (ideální je 50-60min), tepová frekvence vhodná pro hubnutí, tj. orientačně - když mužeš ještě při aktivitě mluvit🙂), a carnitin si dát před treninkem. Jinak jsou to vyhozené peníze.

maatuulka
2. mar 2011

@berenika39 ja kazdy vecer cvicim na stacionarnom bicykli 30minut stacilo by to? Ak si to dam predtym cvicenim? + kazde rano brusaky.

berenika39
2. mar 2011

Ano, určitě, pokud jezdíš pravidelně, má to smysl. Denně aerobní aktivita je super! Možná si přidáš 15 minut🙂)), jde o to, že se prvních cca 20 minut spalují cukry,pak teprve tělo začně používat tuky - to co potřebuješ, takže pro hubnutí je efektivní ta doba PO těch prvních cca 20 minutách. jsou to orientační čísla, záleží, jak intenzivně šlapeš. Na hubnutí by se měla udržovat tepová frekvence na cca 60% maxima. Maximum si spočítáš tak, že od 220 odečteš svůj věk.
(příklad: je mi 40, moje maximální TF je 220-40 tj 180 tepů z minutu. pro hubnutí potřebuji se udržet po celou dobu treninku na 60%. to je na 110 tepech za minutu,n ejlépe kontinuálně, bez výkyvů. Je to opravdu orientační, ale neměla bys jezdit tak, že ti bude srdíčko makat na plný plyn, to na hubnutí není. Naopak - spíše mírněji, ale déle...
Tak at se ti daří.
@maatuulka

maatuulka
4. mar 2011

@berenika39 no teraz mi sestra donesie ani neviem ako to nazvat 🙂 je to taky stroj na cvicenie na brusaky.. to potrebujem najviac, no stacionarneho sa nevzdam ked uz som tak dlho vydrzala 🙂

lucik106
15. apr 2011

Ahojte. Chcem sa opýtať, myslíte že môžem brať acai berry tablety aj keď dojčím? Neobsahuje to nejaké látky, napr. veľa kofeínu, ktoré by mohli ublížiť? Lebo pijem aj 1_2 kávy denne, bez ktorých by som "nefungvala". Nejde mi o chudnutie, ale doplnenie vitamínov a naštartovanie metabolizmu. Za tie zo stránky acaiberrythin určite nedám 35eur, ale našla som na stránke http://www.prozdravi.cz/acai-350-mg-90-kapsli.h...... , je to taká normálna cena, koľko som za vitamíny ochotná dať. Viem, že je tam možnosť im napísať, kvôli rade,ale odpoveď mi neprišla žiadna

inffinity
17. apr 2011

ahojte máme nové stránky 🙂 tak kuk sem 😉 www.gumik.cz
kdyby měl někdo nějaký dotaz pisněte. pa pa

simkat
20. apr 2011

Žádným tabletám na hubnutí nevěřím, je to jen pouhá reklama. Člověk musí chtít sám a ne, že to za něho vyřeší nějaké tablety nebo prášky. Toť můj názor.

jannka00
9. máj 2011

ja som uživala adipex a memala som žiadne vedlajšie učinky schudla som 8kg. za dva mesiace

lucia29
12. máj 2011

@ikke ja beriem herbalife tyzden a v pohode. svokra berie u 3 mesiac. a schudla 15 kg.a aj po zdravotnej stranke sa lepsie citi. ale na kazdeho to posobi inak. ja som schudla za tyzden 2 kg. no len nevyhoda je to, ze sa mozes len 1x za den najest. pre mna to je ako ze trest. ale inac je to v pohode.

perla200
13. máj 2011

@lucia29 a z herbalifu sú to aké tabletky?

lucia29
13. máj 2011

beriem 3 druhy plus ten drink rano a vecer. a normalny obed. ty chces vediet konkretne nazov tabletiek?

perla200
13. máj 2011

@lucia29 hej názov alebo link...dakujem

lucia29
13. máj 2011

1. vyzivna kokteilova zmes, 2. cell-u-loss, 3.fiber a herb, 4.multivitamin complex