Tabletky na chudnutie a vaše skúsenosti s nimi

karin1611
3. feb 2008

chcem sa opytat ci mate skusenosti s tabletkami na chudnutie........nemyslim tabletky z teleshopingovych reklam ale tie z lekarne tipy lipoxal atd. Dakujem 🙂

nikalea_at
20. nov 2016

@evittam ja nechapem naco sa vobec zapajas do debaty asi prilis vela volneho casu

martinocka1
20. nov 2016

Evittam, tak za 1.) Mám 4 deti,a o zdravom stravovani viem to oveľa viac ako ktokoľvek tu diskutujúci.za 2.)adipex som jedla vždy len po tehotenstve a kojení, po prvých 2 deťoch mi stačil hodinu denne rotoped a zdravá strava,no po dvojickach a věku 35 už nie,pomohol mi adipex tým že som mohľa byť strikna a dodržovat disciplínu, dostala som sa na 50 kg a adipex vysadila a 50 kg som vážila 6 rokov do ďalšieho tehotenstva, kedy mi zase pomohol; viac ho brať nebudem, lebo už deti nechcem.A nepoucujte tu o škodlivosti, pretože to je jasné,je to na max 3 mesiace a zdravý organizmus si s tým poradí, samozřejme ze by bolo lepšie keby to šlo bez neho.takže já som ho použila 2 krát a vždy po tehotenstve, a v tehu som jedla zdravo A normálne, pri dvojickach som pribrala 10 kg

martinocka1
20. nov 2016

Milá evittam a dnes je tak skurvena doba,ze i normalna žena ktorá má 65kg a nepreziera je už tučná, takže by mala mať 55 kg a to už je drina,a po 4 deťoch už nie je také jednoduché byť atraktívna, a adipex ano ale krátko a z rozumom, a skolabovat z neho môže iba človek bez mozgu ,pretože jesť musí aj keď nieje hladný A ani nemá chuť. Poznám Veľa ľudí ktorý pomocou tohto lieku schudli,A váhu si udržali,

monikapalo
20. nov 2016

@martinocka1 mne sa akosi nedari. Mam na mysli to, ze stale pocitujem hlad, aj ked je pravda, ze nie az tak ako predtym. Ak Ti to nevadi....kolko si zhodila za mesiac?

martinocka1
20. nov 2016

Tak ten pocit hladu to zmierni tak aby si zvládla držať sa na uzde, je to silné anorektikum,za mesiac tak 7 kíl, ešte tak 3 a dosť,polovicu balenia si nechám pred letom,musíš sa trochu i sama zatnúť,adipex len ovlivňuje nervové centrum hladu nic viac,zbytok je na nás 😊

monikapalo
21. nov 2016

@martinocka1 ano, mas pravdu. Musim sa viac kontrolovat. Uz som ho brala pred rokom , vtedy za mesiac zislo 2,5 kg. Preto som sa pytala kolko si zhodila, lebo mne sa 2,5 kg zda malo.

evittam
21. nov 2016

@martinocka1 Pozri, ja ťa nesúdim - je to tvoja vec. Dovolila som si vyjadriť svoj názor. Ja by som si zdravie a život takýmto spôsobom neničila ani deň. A ja som atraktívna aj pri váhe 77kg a 177cm (oblečiem 38čku - to mi stačí)- si predstav. Som pyšná na to ako vo svojom veku vyzerám. 🙂 A komu sa nepáči nech nechá tak - človek musí byť hlavne spokojný sám so sebou a byť zdravo sebavedomý a potom mu je okolie ukradnuté. A 10kg nie je katastrofa a neporebuješ na to Adipex - všetko je v prvom rade v hlave - ale to už je tiež na každom z nás. Váha je len číslo - je rozdiel mať 60kg a byť "vytrasená" a mať peknú pevnú postavu a mať aj 70kg - je totiž rozdiel 2kg tuku a 2 kg svalov.

evittam
21. nov 2016

@martinocka1 A mne povrchní ľudia v tejto sku...nej dobe sú naozaj ukradnutí - nemôžeš sa páčiť každému. A ľudia, ktorí by si o mne mysleli, že som tlstá nech si to myslia - fakt nemám iné veci na starosti ako riešiť či sa niekomu zdám tlstá alebo nie. 😅 😉

evittam
21. nov 2016

@monikapalo 2,5 kg za mesiac je normálne a zdravé. 😉
@martinocka1 7 kg za mesiac?! Pri tvojej váhe a potrebe schudnúť len 10kg? To je sakra veľa a nenormálne a nezdravé....a to by si tiež mala vedieť keď už vieš všetko o zdravom chudnutí. Ale to je tiež len tvoj názor a ja ti ho neberiem - ako som už písala je to len v hlave - tam si treba najskôr upratať a nie chcieť všetko rýchlo - tadeto zdravá cesta nevedie. 😉
A inak lekára, ktorý napíše Adipex zdravej žene s nadváhou 10kg by som dala zavrieť alebo by som ho minimálne pokutovala.
A k tomu, že ten čo skolaboval bol bez mozgu - ako to môžeš napísať? Poznáš ho? Ten chalan skolaboval nie preto lebo nejedol on skolaboval následkom účinkov svinstva s názvom Adipex. Len toľko k tomu. K tomu "človeku bez mozgu" by som ti aj niečo napísala ale nechcem tu zbytočne niekoho uraziť.

martinocka1
21. nov 2016

Áno máš vo všetkom pravdu,ale ja som jedla zdravo A málo a váha mi stala a mám 163 cm a 70 kg je veľa, a váha mi stále stále, a ano som slabá v tom ze nedokážem byt ešte prísnejšia, je to ťažké pri 4 deťoch, stále musis variť sem tam sladké upiecť, samozrejme zdravé recepty,Áno uznávám Adipex ke svinstvo ale já som ho jedla krátkodobo, a mne pomohol aby domom sa zase cítila dobre psychicky,ale inak nás vo všetkom pravdu, ale každý sme iný; ty by si ho nejedla ja ano.tu je debata ako komu pomohol a prípadne nejake nežiaduce účinky, ja pisem svoju skúsenosť A tá je pozitívna,ľudia užívajú antidepresiva a lieky celý život,veď celý farmaceuticky priemysel otravuje ľudí, prečítaj si pribalove letáky,co neskodi? Ale ano je to zbytočná chémia, ktorú musí telo odbúrať

evelina12a
21. nov 2016

já mám dobré zkušenosti s produktem Reflex Acetyl L-Carnitin, za půl roku jsem s nimi zhubla 7 kg a to jsem nemusela ai měnit jídelníček, spokojenost maximální 🙂

evittam
21. nov 2016

@evelina12a Môžem poprosiť o vzor tvojho jedálničku - napríklad na pár dní - týždeň? Ďakujem.

evittam
21. nov 2016

@evelina12a A inak L-Carnitine sa má užívať pri fyzickom cvičení - aj ja ho užívam - pred cvičením. 😉

evittam
21. nov 2016

@nikalea_at Detto. 😝

evittam
21. nov 2016

@martinocka1 Pozri,chapem ta,ale znovu zopakujem-je to len v tvojej hlave-to je vsetko a je jedno ci mas 4 deti,5-10-2-1-ziadne.... Ja mam dve a muza tiez varim,peciem a vsetko ostatne. Ale dam si len raz za cas. Sebe spravim zvlast-a nie je to nic tazke co sa neda stihat....😉 Len treba chciet. Iste-rychlejsia je volba zhltnut tabletku....

evittam
21. nov 2016

@martinocka1 Vsetko su len vyhovorky ako sa to neda a odobrenie toho,ze si dam radsej tabletku....To je vsetko.😉

martinocka1
21. nov 2016

No ja sa teda nestíham sebe venovať,mám ročné dvojcata a chlapcov 9 a 4 roky a k tomu velký dom a manžela podnikajuceho v zahraničí a z rodiny nikoho, takže som rada že to všetko vôbec sama zvládam,tabletka mi to hodne uľahčila a co je na tom,ano škodí,schudla som,S nimi skončila, cítím sa dobre fyzicky aj psychicky.A teraz jem zdravo A ak mi ostane čas dám cvičenie.a moja predstav si ešte K tým tvojim deťom ešte ročné dvojcata A manžel a rodina preč a potom mudruj.ano všetko sa dá, ale ako dlho to človek vydrží ,ja spím max 5 hod denne aby som stihla domácnosť A cez deň sa mohla venovať detom, niekedy nemám čas sa ani osprchovať lebo deti nespia naraz A škola a skolka, takže som rada že som schudla A nemusím kupovať o 2 čísla oblečenie, išlo mi hlavne O to ze som nemala čo na seba A nechcela meniť šatník, to že som jedla adipex neznamená,že to nemam v hlave v poriadku,ako som už písala pomohol A viac ho už brat nemusím

evittam
22. nov 2016

@martinocka1 Ale veď v poriadku - ale stále sú to len výhovorky. A ja si nemusím nič predstavovať - jediné čo máš navyše sú tie dvojičky. Ja mám na starosti sama dve deti, domácnosť, žiadnu rodinu, muž pracuje tiež v zahraničí. Tiež som od rána do večera v "jednom kole". A ja nemudrujem - napísala som svoj názor. A všetko sa dá - čo je ťažké na tom ak napríklad robíš rezne odložiť pre seba - 1-2 kúsky mäsa a spraviť si to na prírodno a k tomu len šalát - nič.....a to je len jeden príklad z mnohých. A ešte raz - mne je v podstate úplne jedno čo berieš, vyjadrila som slobodne svoj názor a za tým si stojím. A tiež nikde nepíšem o tom, že to nemáš v hlave v poriadku - to si napísala len ty sama.

martinocka1
22. nov 2016

Tie rezne tak robím pre všetkých A dvojičky K tomu nie je LEN,ako to môžeš napísať, veď to že máš naraz 2 mimina mení úplne situaciu,zeny čo majú iba dvojcata majú čo robiť A ešte im pomáhajú Z obidvoch strán. Len si predstav teraz v zime kým ich poobliekas všetky, priala by som Ti ešte tie dvojičky, v dobrom.inak som šťastná že ich mám ale ťažko je tebe dačo písať, keď Ti máš iba svoju pravdu, a každá inteligentná žena si dokáže predstavit co to asi je 4 malé deti,ale zaplať pánboh za ne😊

evittam
22. nov 2016

@martinocka1 Ty stále "točíš" o tom istom - nehnevaj sa. Aká si vyťažená, zaťažená, nemáš čas na seba a preto si brala tabletky aby si schudla. Každá z nás to nemáme jednoduché....Veľmi dobre si to viem predstaviť čo to je. Moje deti mi "nespadli z neba" ale som ich vychovala od mimina. A áno máš pravdu - je to zaberák, ale ešte kvôli tomu nemusíš brať tabletky - vlastne o pohyb máš postarané a je to fakt len o strave-to je všetko. (Strava/pohyb= 80%/20%) .A áno mám svoj názor - to, že sa s tým ty nestotožňuješ a máš svoj ešte neznamená, že ja alebo ty nemáme pravdu. A inteligentná som dosť. 😉 To že je proste jednoduchšie prehltnúť tabletku a nemusieť sa starať čo zješ ako sa postarať o to čo zješ to určite chápe každý-aj menej inteligentný človek - a je jedno či máš deti 4 alebo 2 alebo 10.....Vždy sa to dá.... 😉 A okrem iného - a to neber zase tak, že niečo zľahčujem - väčšiu časť dňa sa vlastne staráš "len" o dve deti.... 😉

marika79
15. jan 2017

ahojte..ja som schudla so Sibutramine hydrochlorid kapsule 15mg pred piatimi rokmi 15kg za 3 mesiace..nemá ich niekto na predaj? Ja si myslím ze sú najúčinnejšie...aspon mne.. je pravda ze som tie kilá pomalicky pribrala spät, ale je to mojim zlym stravovanim...

obsadenemeno
15. jan 2017

@martinocka1 no a potom ako to, ze mas cas sa najest, ked nemas cas na nic ine??? 😀

Ono je to aj v hlave, ked samu seba presvedcis, ze sa neda a ze tabletka je jedine, co pomoze, tak sa dat nebude...... mozog je velmi srandovny organ a vacsina z nas ho pouzivame nespravne...... skus ho presvedcit, ze cokolvek zjes, je pre teba dobre a ze od toho nepriberies. A nemusis brat tabletky. 👏

martinocka1
17. jan 2017

Uz tu konecne nepoucujte o tom ako to skodi a nemudrujte,vsetky vsetko vieme co a ako skodi,a ako sa ma chudnut a cvicit,preboha,uz prestante s tou kritikou,ano ano ano,tu je debata a tabletkach na chudnutie,nechapete????
Drzte sa temy,ak nemate skusenost a nikdy ste ich nejedli ani nechcete,tak tu nepiste...kazdy je sam zodpovedny za svoje zdravie,a sme dospeli,samostatni ludia....a je to kazdeho sukromna vec ako si bude riesit svoje znizovanie vahy...🙂

evittam
17. jan 2017

@martinocka1 Ale,ale niekomu sme tu "stupili na otlak"...😁 Lebo sme napisali pravdu..
Je to verejna diskusia a kazdy tu moze prispiet. Takze si daj svoju dennu davku a ukludni sa.....Pravdepodobne ti chybs zdrava a vyvazena strava ked ta tak irituje to,ze mame pravdu...Nezaberaju co?! Skus inu znacku....😝

martinocka1
17. jan 2017

@evittam si ty vobec normalna?,iba, rypes vecne,co sa navazas do mna,ty nemas pravo ma kritizovat a poucovat,tu je jasne dana diskusia,pis vseobecne,a nie na mna,vobec ma nepoznas...toto som este nezazila...co si ty za osobu?preboha,ja sa nestaram do teba,ako zijem.nedavam ti rady ani Ťa nekritizujem,iba som prispela do diskusia a napisala svoju skusenost,a to co ma byť,ze si tu prides a kritizujes a posudzujes osoby,a dokonca sa vysmievas,...prosim uz na nereaguj,nerada by som Ta urazila.Ak si dostatocne inteligentna tak to pochopis,dakujem

nikalea_at
18. jan 2017

@martinocka1 nic si s toho nerob aj domna sa obuvala .....

evittam
18. jan 2017

Ja sa do nikoho "neobúvam" - nemám takú potrebu. Píšem len svoje skúsenosti a fakty. To je všetko. A kto verí na zázraky, tak veľa šťastia a úspechov želám.....😀

nikalea_at
19. jan 2017

@evittam jasne ze ano keby som neprestala reagovat bohvie ci by to uz neriesil admin ...

evittam
19. jan 2017

@nikalea_at Admin nemá čo riešiť.....Ja píšem len svoj názor. Ten môže vyjadriť každý a že sa tebe nepáči to je tvoj problém. Nie môj.

nikalea_at
20. jan 2017

@evittam vobec si to nepochopila ale ok zbytocne riesit