Tabletky na chudnutie Botanical slimming soft gél

ladyland
20. okt 2013

čaute kočky 🙂 rada by som sa opýtala, či máte skúsenosť s týmito tabletkami.. Našla som na fóre pár vyjadrení, ale chcela by som vedieť obšírnejšie vaše skúsenosti 🙂 chcela som si ich objednať od jednej panej ktorú mi tu jedna žienka odporučila že sú originál, ale bohužiaľ ona ich momentálne nemá a nemám iný tip odkiaľ objednať 😠 tak ak by ste vedeli zohnať, alebo poradiť odkiaľ ich zobrať, budem vďačná 😉 a áno, ja viem že by som mala pravidelne a zdravo jesť a cvičiť a verte že sa pokúšam 😠 aaaale, človek si chce pomôcť aj takýmito "fintami" 😀

niki101988
20. okt 2013

Všetko čo dáš za lieky radšej daj do zeleniny ale do takej ktorá sa má jesť v zime ako husté polievky z tekvice, cukiny a podobne.
Tabletky Ti nepomožu, skús si to v hlave usporiadať, že schudneš a pojde to aj samo ak vynecháš sladké ak ho jedávaš. Začneš piť čaje, ale ozajstné nie PIGI čaj a najma sa trošku budeš hýbať. Viem to sama na sebe, že to funguje, ráno hneď čo otvorím oči pohár vody odstátej, ktorú mám na nočnom stolíku, potom niečo poriadne ja obvykle zmeliem všetko a večer si daj kľudne aj šunku kvalitnú, sušené paradajky naložené v olivovom oleji, nepreháňaj to so soľou, cukrom a podobne.
Ver mi nikdy nevieš z čoho su tie tabletky a v mnohom Ti može pomocť aj endokrinológ, ak je nejaký problém v tele diéta nepomože.
Hlavná je však hlava, držím palce

ladyland
autor
20. okt 2013

V tom máš pravdu, ale človeka pokúšajú aj také veci ako tabletky, a vieš, kým nevyskúšam tak mi to pokoj nedá 😠 cvičím každý deň aspoň pol hodinku, pijem len čistú vodu a bylinkové čaje, žiadne biele pečivo, len tmavé, na raňajky buď ovsená kaša s medom alebo tmavý rožok so zeleninou, obed jem klasicky čo s maminou uvaríme, ale zase sa neprejedám, a medzi hlavnými jedlami si dám buď mandarínku, jablko alebo oriešky a nesolím vôbec. Myslím že sa celkom dobre stravujem, ale kilá dole nejdú ani nepriberám, stále som sa svojej váhe a nejde to dole, chcela som tomu trošku pomôcť, aj keby to bolo placebo, možno by ma osvietilo 😀 tá psychika je potvorská vec

chiccco
21. okt 2013

@ladyland ahoj aj ja nad nimi uvažujem,tiež by som potrebovala trochu zhodiť,okolo 7 kg a som spokojná mne strašne chýba pevná vôla,zbožňujem sladkosti....vraj tie tabletky potláčajú chuť do jedla,len tiež neviem kde ich zohnať

ladyland
autor
21. okt 2013

@chiccco no sladkosti sú aj moja záhuba, lebo po jedle si vždy musím dať nejakú mňamku 😀 ale obmedzujem to, napr. že si dám po obede jeden pásik čokolády, alebo malý keksík, musli tyčinku alebo vyjedám med, najlepšie čokoládový alebo škoricový (zo škoricového sa aj chudne), ale malú drobnosť si nikdy neodpustím 😠 skús si dať len jeden keksík za deň a môžeš si ho rozdeliť na menšie časti a tie si ujedať cez deň 😀 potom sa ti bude zdať, že si toho sladkého zjedla viac.. No uvidíme, či nám niekto poradí, kde zohnať tabletky 🙂 myslím, že si potom zvyknem aj lepšie a menej sa stravovať

chiccco
21. okt 2013

@ladyland presne tak ja sa naobedujem a hneď sa mi žiada nejaká sladkost,ja celkovo mám radšej take sladsie jedla,vymením kľudne za mäso akýkoľvek kolacik,heh,viem že ja pevnú volu v tomto mať nebudem nikdy,este ked som v robote tak sa to dá zvládnuť,ale ked prídem z roboty tak po večeroch stale niečo by som zobkala a to je moja slabosť,takže keby niečo potlacalo chuť na sladké alebo celkovo chuť do jedla.

ladyland
autor
21. okt 2013

@chiccco súhlasím s tebou, asi sme na tom rovnako 😀 a hlavne, keď večer pri telke do seba ládujem pukance alebo také somariny... ach, našťastie si to doprajem len raz za týždeň, ale aj to má asi na moje kilá katastrofálne následky. Ako musím povedať, že nech sa aj prejedám tak nepriberem, ale naopak keď sa stravujem zdravšie a cvičím tak sa tiež nič nedeje 😠 proti zobkaniu drobností teraz odolávam za pomoci žuvačiek.. keď niečo žuvám tak mám potom pocit že nemusím do seba v kuse niečo hádzať 😀

ladyland
autor
28. nov 2013

čaute kočky, idem ich objednávať z jednej anglickej stránky, vychádzajú asi na 13€ bez poštovného, už mi niektoré napísali že chcú, tak ak by ste chceli, dajte vedieť, čím bude väčšia objednávka tak tým bude nižšia cena 🙂 http://www.361slimmingsoftgel.com toto je tá stránka 🙂

lisiatko
5. dec 2013

,OZEM SA TA OPYTAT CI SI TIE TABLETKY OBJEDNALA ??? A SU UCINNE ?? JA SI TIEZ CHCEM OBJEDNAT, ALE NEVIEM ODKIAL :/

lucia1683
12. dec 2013

ahojte kocky aj ja si ich chcem objednat.len neviem odkial.nasla som dve anglicke stranky.citala som dost vela komentarov na tuto temu a dievcata si tie tabletky dost pochvaluju.pozrela som si aj anglicke recenzie a tam su tiez len chvaly od uzivatelov.@ladyland prosim ta kto z MK objednava tieto tabletky?

maru1453
18. dec 2013

moja mama ich uziva od oktobra a dala dole 7kg svagrina dala uz 10 kg dole tiez sa na ne chystam len zatial kojim 🙂

tini30
17. jan 2014

ahojte ja som tieto tablety brala 3 mesiace a ozaj zabrali zhodila som 13kg ale to bolo este minuly rok, teraz som si ich znovu objednala a verim ze zase zaberu,dnes som robila objednavku a dufam ze dojdu tak do tych 10dni...ak by este niektora chcela tak budem mat 8baleni naviac cize ich budem vediet predat ak by mal niekto zaujem kludne do ip... 😉

gabriela303
17. jan 2014

Ahoj ja som vybrala jedno balenie a schudla som 8kg 🙂 🙂 🙂 🙂 ale to som ich brala este v r. 2012 no a teraz chem zase schudnut ale neviem kde si ich mam objednat ??? ta pani co mi ich poslala uz stym nerobi ☹ a brala ich aj kamoska ta z 80kg schudla na 62 vyzerala super a mozem povedat ze ziadny jojo efekt nehroziii! ak mas niekoho alebo link kde sa daju objednat tak mi prosim napis dik 😀

gabriela303
17. jan 2014

@ladyland jejo super az teraz som precitala mne mozes na 100%objednat jedno balenie

gabriela303
17. jan 2014

ale len tieto"!! ja chcem , nie vo flastickach

lorela
17. jan 2014

Dobrá reklama 🙂

lululik
17. jan 2014

,,XL-S-MEDICAL......AHOJTE BABY ZACIATKOM SKOLSKEHO ROKA SOM SI KUPILA TABLETKY XL-S MEDICAL....POZABUDLA SOM ICH BRAT OSTALO MI Z BALENIA....47-48TABLETIEK....AK BY MAL NIEKTO ZAUJEM NAPISTE MI ...SYMBOLICKYCH 5EUR S POST.....AK BY STE CHCELI VYSKUSAT

ladyland
autor
18. jan 2014

Doberám teraz druhý blister z troch, a zabrali mi asi až po týždni, už som myslela že sú fake :D ale schudla som už nejaké 3kg, mám menšie brucho a stále musím piť lebo ma hrozne smädí. A do jedla sa nútim, ledva zjem polovičné porcie. CHcem si objednať teraz ešte okolo 20 tak ak sa niekto chce ku mne ešte pridať kludne dajte vedieť 🙂

lejlla
18. jan 2014

Fakt to funguje?

lenusa23
18. jan 2014

no to som aj ja zvedava ci to funguje naozaj, ak hej, skusila by som to aj ja 😀

gabriela303
18. jan 2014

@lejlla fakt fakt fakt urcite neolutujes 🙂

titulienka
18. jan 2014

Ja som dala dole 14kg za 3.mes. bez jojo efektu . U mna max spokojnost 😉😉😉

lucia1683
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kvato
18. jan 2014

@ladyland ahoj ides si ich objednat kolko je tam kusou a co stoja?

zoldacik
18. jan 2014

Len treba davat pozor na fake tabletky, tie mozu aj uskodit, a samozrejme aj tieto maju nejake vedlajsie ucinky ako napr. zapcha, malatnost, vyhodenie vyrazok na tvari ☹

zoldacik
18. jan 2014

@ladyland ak su tmavsej farby a maju taku zvlastnu vonu tak nie su fake

ladyland
autor
19. jan 2014

začali mi účinkovať až niečo vyše týždňa. tak podľa toho som usúdila, že fake nie sú a baby tiež vravia že účinkujú, tak snáď na tom niečo je.. Zatiaľ idem objednať len sebe a dvom ďalším kočkám

nora1967
19. jan 2014

@ladyland prosím ťa kde si ich zohnala. ja som si ich objednala na strance botany, ale momentálne ich neoposielajú. súrne potrebujem zhodiť do šiat na oslavu. prosím ťa daj mi kontakt kde ich objednať.

nora1967
19. jan 2014

@tini30 ahoj máš ešte na predaj kapsule??? mám záujem.

nora1967
19. jan 2014

@nora1967 ďakujem za správu. ak ich budeš mať, tak na jeden mesiac si zoberiem.

lucia1683
Autor odpoveď zmazal
Zobraz