Tabletky na chudnutie Lindaxa. Ak poznáte pridajte sa

lauritania
8. sep 2009

pravdepodobne nám zrušili diskusiu na tému Lindaxa. téma ktorá bola dobre rozbehnutá. tak ak je to teda zrušené , pretože sa tam nedá dostať zakladáme na novo. Lindaxáčky pridajte sa znovu sem! 🙂

babulik3
24. aug 2010

Mne sa hneď nepozdávala, mne písala do IP, keď som prejavila záujem o kúpu, že je z Humenného, že nemôže Lindaxu užívať, lebo má alzhaimera a podobné bludy, tak som ich radšej od nej nekupovala.

jazminn
24. aug 2010

Idem za advokátom, mám kamarata... dam vedieť 🙂

jazminn
24. aug 2010

Som zvedavá, či si to neobjednal aj niekto viac.

jazminn
24. aug 2010

Ja už som obvolala poštu-stopnú peniaze, políciu, má prísť ku mne domov hliadka a spíšu udanie, ešte dobre, že mám svedka. Policajt mi v telefóne navrhol, aby som kontaktovala podozrivú osobu, aby peniaze vrátila pokiaľ sa nespíše, pretože bude mať veľké problémy. Napísala som dotyčnej Lenke na IP ale neozýva sa. Rozhodla som sa, že to dotiahnem, aby som zabránila ďalším jej podvodom a ďalším postihnutým. Veď, keby na takých nebol žiadný postih veď s toho by sa dalo aj žiť. Nájdem na internete, čo kto zháňa ozvem sa, dám prim eranú cenu a do dobierky dám niečo bezhodnotné.

lauritania
autor
30. aug 2010

jazminn - držím palce! dúfam že na tú sviňuchu dôjde!

jazminn
31. aug 2010

@lauritania dúfam aj ja, lebo sa tu prihlasovala pod rôznymi menami a obeťami sme asi dve a tri si zásielky už na pošte neprevzali. Už som včera dostala od polície, že to má Bratislava a majú jej adresu tak uvidíme.

adula88
1. sep 2010

nema niekto na predaj lindaxu 15??? tee to ras hned ak sa da naj z bratislavy dakujem alebo je nieco ucinnejsie ako je to dakujem

juliakocka
2. sep 2010

@adula88 adipex retard--------pod do temy

dadusss84
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jazminn
6. sep 2010

@dadusss84 a nepošleš mi zinok, ako Lenka165 pred týždňom?

mirka414
6. sep 2010

jazminn ty si sa este nepoucila? 😀 ja by som takto lieky urcite neobjednavala.ved sa ti zasa moze stat ze tam budu nejake ine alebo aj po zaruke.teda obdivujem ta.

jazminn
6. sep 2010

@mirka414 veď ja ich neobjednávam, len sa pýtam. Veď tú čo má dostala, bude draho stáť.

mirka414
6. sep 2010

@jazminn ja som myslela aj na ten prvy x tiez mam tabletky lindaxu ale len na lekarsky predpis a pod dohladom lekara ja by som si ziadne lieky z druhej ruky nevzala.stale je tam velke riziko ze boli zle skladovane nevies akymi teplotami presli a podobne veci.

ajaku
7. sep 2010

najnovšia info z lekárne v BA Lindaxu vraj stiahli z celej Európy?

tormenta
7. okt 2010

Babenky,pocula som ze je nieco miesto Lindaxy a Reductilu,nejaka nahrada,nejak sa o tom nehovori,takze neviem nic...mate niektora blizsie info?a viem,ze je nejaky Adelseril,uz ste o tom mozno aj poculi,ale myslim,ze sa da len z USA zohnat.mate tam niekto niekoho?by bolo super keby sa nejaka z vas nasla,co by to vedela zohnat 🙂 ja cvicim pat krat v tyzdni,upravila som stravu,a nejak sa tym kilam nechce...nemam ich nejak prilis vela,ale dost na bruchu,bokoch a zadku,tak som sa rozhodla pre lieky aj ked viem,ze to nie je to najlepsie riesenie,ale chcem sa pacit ved to poznate 😉

xxx.klarka
8. okt 2010

@tormenta Ano je to SIbtramin 20mg, objednala jsem si ho od jedné holky, našla jsem kontakt na jedné diskuzi. Dneska mi dorazili tak od zítra začínám brát. Tak snad pomůžou.

tormenta
8. okt 2010

A mozes mi prosim poslat kontakt na tu babu,popripade link na tu diskusiu?Mam znameho ho farmacii,ale nic este o novych liekoch nevedia....zvlastne.A drzim palce,nech je co najskor vidno uspech 🙂

xxx.klarka
9. okt 2010

http://www.omlazeni.cz/sibutramin-38-27563-1.html tady odkaz kde jsem o tom četla, a zde kontakt na tu slečnu: Jeji email je : clloette@email.cz

jazminn
11. okt 2010

@xxx.klarka prišla mi ponuka na sibutramín od www.klarka.ruzickova@email.cz, to si ty?

daska58
12. okt 2010

@linduskaxxl ahooooj, mas ešt e nejaké liečiky na chudnutie??? daska

denisska
31. okt 2010

ahojky,holky,tak čtu a čtu,nemáte někdo na prodání?🙂

kitinka12
12. nov 2010

@lenka165 ahoj Lenka mala by som záujem o tú lindaxu ak ich ešte máš.MOOOOC by som ich chcela.ĎAKUJEM.
pa.

kitinka12
12. nov 2010

@jazminn ďakujem som tu nová a dobre že som si prečítala tvoj článok lebo akurát som tú Lenku kontoktovala,že mám záujem o lindaxu.Ešte raz vďaka.

alexe
15. nov 2010

kocky som tu nova berem alli 1tyzden ale akoze za posledne 2tyzden mam +1kg tak som hotovka uz...
nepoznate nieco ine ?

mandarinka1572
17. nov 2010

Ahoj viete mi poradiť nejaké účinné tabletky na chudnutie, keďže u nás Lindaxu už úplne zakázali? Môj osobný e-mail je janulkarusnakova@gmail.com Ďakujem

adajar
17. nov 2010

@mandarinka1572 holky je mi lito, ale s tabletkama nezhubnete. Da se hubnout i normalne a vim o cem mluvim ja sama jsem ted zhubla 31kg jeste chci 9kg dodat. A stacilo k tomu pocitani KJ a trocha cviceni. Pokud chcete zhubnout trvale tabletky vam nepomuzou. Ja je mela a sice jsem zhubla 10 kg, ale pak jsem se vratila zpatky k normalnimu jidlu a mela jsme se zpatky. Pokud chcete fotky pred a po muzu dat.

lauritania
autor
19. nov 2010

z uspešných 20kil - zhodených - za menej ako 1 rok / s lindaxou/ - je 10kil naspeť a to za obdobie polroka.
jojo efekt nastáva. . bola dlhá tabletková pauza , potom ešte nejaky krátky čas som lindaxu brala , no už nezaberala. vobec nezaberá už na mňa. necítim žiadne zmeny aké by som mala cítiť , ktoré som mala pri prvom roku užívania.

ADAJAR - ty si asi jedna z tých šťastnejších.
ja mám za sebou 9ročný boj s nadváhou , vyskúšané mám uplne všetko. A aj napriek cvičeniu , ktoré je mojím životným štýlom , rátanie kalori nemalo účinok. Ono je to to isté ako tabletky , delená strava , diety , váženie si stravy - pretože kým sa to nestane tvojím celoživotným štýlom tak je to o jojo efekte. A predstaviť , že treba si neustále rátať kalorie , alebo vážiť si stravu , tak to nieee - aspon pre mňa osobne.
No úprimne gratulujem ,že si to dokázala.
Ale by som netvrdila , že tabletkami nik neschudne. V tejto skupine je veľa žien , ktorým to pomohlo , a verím , že keby aj ja som si dala pozor na večerné prežieračky - tak ten jojo efekt nenastane.
Napríklad týmito liekmi - lindaxou nechudnu ženy , ktoré majú menšie BMI ako 25 , pretože tieto lieky su určene vyhradne pre obézne ženy a nie pre ženy , ktoré potrebuju schudnuť 5-10kg.

xxx.klarka - užívaš už ten sibutramin? ak ano daj nejaký popis , pocity 🙂

mimini
26. nov 2010

babenky ja mám doma zvyšnú Merídiu je tam 46 tabletiek z 98, ak máte niekto záujem napíšte mi ip 😉

lauritania
autor
10. jan 2011

baby - takže 15kíl - z 20tich zhodených kíl - spolu s Lindaxou je späť. jojo efekt sa nedal zahanbiť. 🙄 🙄 🙄 🙄
prvý rok s Lindaxou bol super. dnes sú 2roky ked som začala s Lindaxou , rok bol úspešný a ďalší rok do dnes bol naberací. najradšej by som sa dala zavreť do nejakej klietky zato , že som dovolila tým kilám sa vrátiť. 😒 😒 😒
dnešným dňom začínam opäť tvrdo bojovať s kilami , no bez liekov , lebo už nemaju na mňa učinky.
No ten boj bude ťažký - po úraze kolena / pred operáciov toho veľa nenacvičím , a pevná vôla na diéty nie je. no diétovať ani nechcem , len neprežierať sa a obmedzovať sa.
asi sem - už nik z nás "Lindaxáčok " nechodí , ale ak zablúdite tak vás všetky pozdravujem! ahojte

mirka414
11. jan 2011

@lauritania aj ja mam vsetky kg nazad ☹ my sme mali tazky rok kedy som musela opatrovat ochrnuteho svokra a skratka stres nervozite bezmocnost sa podpisali pod mojim jedalnickom.ja sa este skusim lekara spytat na pripravok tusim ALI ci ako sa to vola ci by mi to spolu s cvicenim nepomohlo,lebo neobleciem uz ziadne nohavice 😖 ...