Tabletky na chudnutie Lindaxa. Ak poznáte pridajte sa

lauritania
8. sep 2009

pravdepodobne nám zrušili diskusiu na tému Lindaxa. téma ktorá bola dobre rozbehnutá. tak ak je to teda zrušené , pretože sa tam nedá dostať zakladáme na novo. Lindaxáčky pridajte sa znovu sem! 🙂

marta46
30. júl 2015

Spím príliš málo, majú stres a preto, že mám 2 malé deti a veľa práce. Na fitko nemám čas. Teraz mnohí hovoria, že áno, je možné, mali by ste mať vždy pol hodiny, ale to nie je tak jednoduché (práca, deti, domácnosť, varenie, mateřská školka, práčovňa, ...).
Než jeden mesiac som objednal Reductil 15 mg http://reductil-meridia.net/ a fungovalo to! Už som stratil 16 kg.
Veľa šťastia 🙂

timothy355
21. aug 2015

Xenical je bezpečnejšie ako lindaxan. Môžete kúpiť tu http://www.europepills.com

jacklas
21. aug 2015

Ja by som nekúpil Lindaxa. Skúste to Phentermine http://www.fatburnsupplement.net

lucinkaboz
21. aug 2015

bože...ludska hlupost nemá hranic, taketo tabletky vam sposobia fatalne problemy..nato aby ste schudli absolutne nepotrebujete chodit do fitka, stači vam doma aj svihadlo ci lacny steper a PREDOVSETKYM UPRAVA STRAVY....

jizurka
27. feb 2016

Ahojte, chcem sa zapojit k tejto vaznej teme. Ja mam tiez tento isty problem, po detoch mi zostali kila navyse a neviem sa ich zbavit, Som z toho zufala, lebo sa s tym neviem nejako ztotoznit aby som uz takato zostala. Tak vas chcem poprosit o radu, ake tabletky by mi pomohli aby som rozbehla to zhadzovanie kil. Budem rada ak mi poradite ktore tabletky su ozaj ucinne a hlavne nie velmi skodlive. Dakujem

evittam
28. feb 2016

@jizurka Ahoj, tak ja ti poradím - ŽIADNE tabletky ti nepomôžu schudnúť a ani nič podobné - neexistuje žiadny zázračný prípravok, ktorý to dokáže...... (a kto tvrdí, že áno tak klame) Najistejšie máš len jedno - upraviť stravu a začať sa hýbať-ak je to možné a pekne a zdravo schudnúť. Mne sa to takto podarilo a som max.spokojná - treba len chcieť a vydržať.....Držím ti prsty aby sa ti to podarilo. 😉

jizurka
28. feb 2016

@evittam ok, ďakujem za typ. Môžem ťa teda poprosiť o tvoj recept, čo si konkrétne zmenila? Ďakujem

evittam
28. feb 2016

@jizurka Jednoducho som sa začala inak stravovať - veľa zeleniny, ovocia, biele mäso+ryby, jogurty,.....nič vyprážané, moc mastné a podobne, žiadny biely cukor, múka,.....ale neboj určite ak mám chuť tak si vždy dám -aj pizzu s deťmi - kúsok ťa nikdy "nezabije" a radšej si dať kúsok aj čokolády hneď keď máš chuť ako pol dňa odolávať a potom to zješ určite ale omnoho viac - no a pohyb - cvičenie....Prvé tri mesiace 3-4x do týždňa, potom 2-3x a niekedy pauza týždeň. 😉

jizurka
28. feb 2016

@evittam ďakujem, za typ a inšpiráciu.

ada2016
1. apr 2016

Chcela by som sa spýtať kde možem zohnať Lindaxu?? Potrebujem surne onedlho je svadba potrebujem zhodiť kila dakujem ☺

evittam
1. apr 2016

@ada2016 Čo je to onedlho? A sa čím skôr spamätaj a uvedom si, že žiadne tabletky a ani nič iné ti nepomôže zázračne schudnúť-bohužiaľ. 😉

youlers
16. apr 2016
adamko05
16. apr 2016

@jizurka keby fungovali tabletky, nebolo by obéznych ľudí,nie...???

29101981
19. apr 2016

Ahojte,ma este niekto na predaj tieto lieky?dakujem

123mimi321
11. jan 2018

Neponukate niekto Lindaxu, alebo reductil?