Tabletky na chudnutie Lindaxa. Ak poznáte pridajte sa

lauritania
8. sep 2009

pravdepodobne nám zrušili diskusiu na tému Lindaxa. téma ktorá bola dobre rozbehnutá. tak ak je to teda zrušené , pretože sa tam nedá dostať zakladáme na novo. Lindaxáčky pridajte sa znovu sem! 🙂

mirka414
29. sep 2009

dobre ranko dievcata ja mam dnes uz siednu tabletku a citim sa supeeeer.asi odlozim aj vazenie na 15ho a 30.10 potom to uz bude skoro mesiac.pozorujem,ze mam viac chuti a elanu,ale to bude asi aj koli praci s detmi,aj ked teraz mame tu vo svajciarsku prazdniny stale mam co robit s dcerkou.zajtra pojdeme jazdit na konikoch,bude sranda.

monkey1
29. sep 2009

ahojte zienky 🙂
tak som max so sebou spokojna 🙂 bola som dnes na obed na cinu, a z troch kopcekov ryze som ledva zjedla jeden, a z tej omacky s maskom a zeleninou som vyjedla len kuracinku a bola som plnaaaa 😉 😎 uzasne 🙂 este sa donutit viac k pohybu a bude to super
mirka, presne ako hovoris, mam viac energie, dobrej nalady, ale hybat sa nejakym sportom... to jaksi zatial ee 😅

mirka414
29. sep 2009

taaak dalsi den za nami,dnes bol taky trosku lenivy,ale aj tak som bola 2x na prechadzke.inak pridala som fotku ako vyzeram teraz 😠 tak snad o 3mesiace to bude ine 😀 .dobru nocku.

stark
30. sep 2009

Rád by som prispel k téme tabletky. Bral som sám reduktil...pod " lekárskym dohľadom"...neviem ako kto, ale po troch mesiacoch som to musel vysadiť kvôli zhoršeným pečeňovým testo. Nehovorím o abnormálnych sumách čo som za to zaplatil. Po vysadení som opäť pribral. Schudnúť nepomôžu tabletky, ale spôsob stravovania. Už som sa o tom presvedčil a ide to bez podstatnejšej námahy. 🙂

monkey1
30. sep 2009

stark, neviem, ako ine baby, ale ja tie tabletky jem preto, aby som mala mensiu chut do jedla a upravila som jedalnicek. takze predpokladam, ze ked ich casom vysadim, budem pokracovat v tomto jedalnicku, a vaha mi rapidne nestupne.
a krvne testy... to sa uvidi casom 🙂

mirka414
30. sep 2009

monkey1 ja idem tym tabletkam od 1.10trosku este pomoct,strava sa mi pomalicky zmensuje,tak skusim pridat denne 30minut na orbitreku.

jesika26
30. sep 2009

stark - ja som mala pauzu 3 mesiace bez tabletiek a pribrala som tri kilá, ale to som nejedla, ale niektoré dni doslova žrala a bola som aj na odbere krvi a výsledky mám ukážkové, takže to posobí na každého inak a samozrejme nech si každý sám nájde cestu ako schudnúť
mirka414 - dobre vyzeráš na foto, škoda, že som sa ja neodfotila na začiatku. Ejha 😀 dáko si trúfaš na začiatok, že každý deň 30 minut na orbitreku, mirka, kludne ti bude stačit 3-4 krát do týždňa 😀
Monkey1 - mne vobec tabletky neubrali chuť do jedla, to ma najviac hnevá, len trochu na sladké

mirka414
30. sep 2009

jesika26 nevsimla si si tie pneumatiky na tele?ved aj ked neviem plavat ma udrzia na vode 😀 toho sa musim zbavit.
uvidim mozno to zredukujem na 3x 😀 😀 na orbitrek.ale ja musim povedat,ze chut na sladke nemam skoro ziadnu.

mirka414
30. sep 2009

dievcata trosku sa pochvalim.takze po 8tabletke a dnes co som bola asi 2hodiny s detmi na prechadzke aj s ponikmi mam ubytok na vahe z 77,10 na 75,70 citim sa super,nevravim,ze su za tym len tie lieky mam super pracu s detmi a do toho este aj svokra 90rocneho a 100kg moj zlatusik,treba mu pomahat pri vstavani z postele a podobne veci,pijem viac normalnej vody z vodovodu,co som doteraz cele leto pila mineralku a menej papam,takze od zajtra zacinam aj tri x z orbitrekom a potom 15ho uvidim vlastne 13ho mam ist na kontrolu k mojmu lekarovi tak sa tesim ako bude potom.

mirka414
30. sep 2009

inak hodila som foto z dnesnej prechadzky s ponikmi. 😵

jesika26
1. okt 2009

mirka414 - som rada, že sa cítiš dobre, no vidíš a tak si sa bála týchto tabletiek. Každá sme iná, ty máš sadielko na bruchu a ja mám zase brucho rovné ale zato sa mi príroda vyšantila na stehnách, bokoch a riti, čo ti poviem 😀. a pri týchto tablatkách platí, čím viacej sa budeš hýbať, tak pojdeš rýchlejšie dole, ale hlavne z obvodu. Dúfam, že si sa nezabudla pomerať, ak áno tak sa pomeraj a zapíš si to(stehno, boky, ruku, brucho, hrudník)

jankabambulka
1. okt 2009

ahojte
dlho som tu nebola. tak zatím stále váhala či začať s tou lindaxou. už som, ako viete zohnala aj kontakt , že by som ich mala aj bez LP. no nakoniec je to tak, že chlap je teraz 2tt preč a ja som už asi dospela do obdobia, kedy sa prekrylo priberanie . teda 7.7. som prestala dvojčátka kojiť a vtedy som rapidne priberala/ale to som vám už písala/ a tak ako pri staršej som najskôr hodne pribrala z 60 na 80kg a potom to opäť schudla. tak teraz som sa pohla zo 75,5 a už mám 73,5 čo je docela úspech. zmenšila som porcie a začala si dávať do deckých misiek. a keby som si dala aj duplu tak to nie je také množstvo ako keď si človek naloží na klasika plytký tanier-teda toľko, koľko si som si predtým nakladala. len dúfam , že to vydržím. i keď včera som zjedla /okrem 3ks/ celé tofife. ale menzes mi začínal, tak snáď to bolo preto. 😀 /vyhovoriť sa na nieo musím 😀
tak držkajte sa a mirka -supiško, gratulujem úprimne k úbytku!!!!!!

mirka414
1. okt 2009

jankabambulka pre koho si nechala tie tri kusky? 😀 😀 ja som na ranajky mala dva tousty a aj teraz na obed a k tomu este trosku zeleroveho mrkvoveho salatu a hodne vody o chvilku sa pojdeme poprechadzat s dcerkou,alebo vyrazime von na bicykloch.a vecer 30minut orbitrek.(ak ho najdem mal by byt niekde na povale 😀 😀 😀

ibinka
1. okt 2009

ahojte dievcata,citam vas a konecne by som sa rada aj ja pridala.. 😉
dnes som uzila prvu lindaxu 15,tak som zvedava,co bude nasledovat.mam 98.5kg(kto to cita,dufam sedi 😀 )
k tejto maxi vahe som sa dostala po dvoch tehotenstvach,normalne tiez nie som ziadna vyzablina,mavala som tych 75kil a to este pred rokom 😢 😢 😢
nasadzujem aj zdravu stravu 😉 mam aj orbitrack,ale schovany v posteli-uz ho nemam kam rozlozit 😨 takze ten si musi pockat az na vacsi byt..
osobne by som privitala aj sucho v ustach,aspon sa donutim pit,lebo toto je moj veeeliky problem,nie som smadna.
ako vydrzite nevazit sa?

meridiadipex
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
meridiadipex
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
meridiadipex
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monkey1
1. okt 2009

ahojte!
vcera i dnes sm sa opat drzala 😵 ziadne sladke. ono, mam pocit, ze ten reductil na mna neposobi tak, zeby mi branil chuti na sladke. skor mi potlaca chut do jedla celkovo. vcera som mala brutalnu chut na coko. tak som si vzala dva stvorceky horkej coko. a stacilo mi. dnes som ranajkovala cierny krajicek chleba s florou, sunkou a zeleninou. obed zial to iste, bo som nestihala nic ine varit, a na veceru mam trochu ryze a maso na stave. zjem malo, oproti tomu co som dokazala natlacit do seba predtym 😀 😝
ibinka, neboj, ja som neni ani po porode a tiez som mala 96,6 kg! dnes som mala 6.tabletku a mam dolu kilo. chce to len disciplinu. keby som pohyb nasadila, je to este lepsie. ale zatial mi toho kosti moc nedovolia, takze len chodza a prechadzky... ale verim, ze to pojde 😉
drzim palce 🙂

mirka414
1. okt 2009

fuuuu mam za sebou 30minut na orbitreku a musim povedat,ze predtym ako mi ho manzel kupil (co je uz skoro rok a uz dlhsi cas bol na povale )predtym som po 10minutach fucala a nevladala a robila prestavky,ale teraz som zvladla 30minut vkuse 😵 a potom som vypila pol litra vody z vodovodu.ja mam maly trik nikdy som nemala chut pit potrebne mnozstvo vody (aspon 2litre denne),ale teraz si ju nalejem do pol litrovej flasky a vlaznu vzdy na 2x vypijem.hned rano pol litra,doobeda liter a do vecera liter a pomaha to.uvidim ako bude do 13ho,kedy mam ist lekarovi.

ibinka
2. okt 2009

ahojte 😉 dievcata po kolkych dnoch asi tak ste spozorovali nejake tie vedlajsie ucinky?ja mam za sebou dve tabletky a nic..ale to je asi este skoro,ze?
kupujete to niektora v cr bez receptu?sestra sa chysta na moravu,tak som jej kazala nech sa popyta,som zvedava..
kolkoto tam stoji-90tabliet?

mirka414
3. okt 2009

ahoj ibinka ja mam uz 11stu tabletu a ziadne tazkosti.jem menej,ale energie mam viac,teraz idem poupratovat doma vecer 30min na Orbitrek 😉 strasne sa tesim na 13ho,ked pride pan doktor z dovolenky co mi povie a ake mam hodnoty u neho.

dadka1010
4. okt 2009

Ahojte, chcem sa spýtať na lindaxu pred tehotenstvom, či to može ovplyvnit budúcnosť, keby sme sa rohodli pre babo?

mirka414
4. okt 2009

dadka1010 najlepsie spytat sa lekara 😉 .

ibinka
5. okt 2009

tak ja som dnes nevydrzala a ze idem sa odvazit a vaha nic,,,,dosli baterky 😖 😀 tak uz viem ako to vydrzat 😀 😀 ,jednoducho ich nekuupim az do 15eho..
inak mam total sucho v ustach,takze stale pijem,co je supeeeeer 🙂 ine priznaky necitim,zatim

mirka414
5. okt 2009

ahoj ja som si v sobotu dala zasa 30 minutovku na orbitreku a dnes vecer zasa 30 minut.tiez vela pijem a menej mam chut do jedla a vaha je momentalne z 77,10 na 74,6 ale som strasne zvedava na 13ho co budem mat ake ubytky tuku na prehliadke u lekara.

mirka414
5. okt 2009

ozaj a este som si pridala do cistej vody jablcny ocot a to pijem cely den. 😉

skuli
5. okt 2009

ibinka -ceny v lékárnách jsou různé,ale okolo 1200 kč většinou.Já jsem teď narazila na akci a mám ji za 990 kč 🙂 Bez receptu ale neseženeš.

annase
5. okt 2009

ahojte
baby chcem sa opýtať či tie lieky predpisuje len dietolog alebo môžem aj môjmu dr povedať 😉 ja mám BMI 35,5 čiže hodne veľaaaaaa diety nepomohli tak by som skúsila niečo takéto

mirka414
5. okt 2009

annase ja som povedala mojmu normalnemu obvodnemu lekarovi a ten mi ich predpisal.

annase
5. okt 2009

baby ako sa presne tie tabletky volaju asi zájdem k dr nech mi ich predpíše teda som zvedavá čo mi povie 🙂