Tajný recept na väčšie prsia. Poznáte nejaký?

hokejka
26. jan 2009

Ahojte, mam taky problem a tym su male prsia. Kazda zena by sa chcela pacit a ja viem, ze moj priatel by bol vdacnejsi za vacsie. Ja nechcem skusat ziadne tabletky a uz vobec nie plastiku, len sa chcem spytat ci neviete nejaky ,,tajny recept" na vacsie prsia🙂 dakujem

alionuska
26. jan 2009

Teeeda,baby ja som sa tu nasmiala.. 😀 😀 Nic si z toho nerobte.Ved sa hovori,ze co je male to je mile alebo,ze dobreho moc nebyva....
A napada ma taky jeden vtip.Ze Dve zeny sa rozpravaju a ta jedna vravi druhej,ze ake ma male prsia..Ona jej na to odpovie,ze preto ma take male,lebo ked Boh rozdaval prsia,ona stala v rade na vyginu!!! 😀 😀 😀 😀 😀

ankam
26. jan 2009

😀 😀 😀

alionuska
26. jan 2009

Vagínu...som chcela napisat!!! 😀 😅

lenkalienka4
26. jan 2009

vase hlody su super 😀 😀

ankam
26. jan 2009

ale koniec srandy-to su vazne veci 😀

bubba
26. jan 2009

to kto dal nazov temy,ze "male prsia ☹"akoze ja by som to hned premenovala na "male prsia🙂"kedze ja mam horko tazko acka ale som maxi spokojna.nikdy som nebola vystavena stesom z pokrikovania spoluziakov a nasilneho obchytkavania na chodbach no chdence baby co mali vacsie si to vzdy odniesli....nemala som problemy pri sportovani ani nijako a dokonca nie je problem z takych malych prs urobit aj pekny dekolt 😉

zuzka1.
26. jan 2009

kocky ja som mala malillinkate prsia pred tehu, teraz je to v norme, nie ako pocas tehu, ale normalne v pohode. NIkdy predtym som to neriesila!!!!skor teraz mi vadi, ze triska co som mala predtym su mi kratke, kedze mi na prsiach trisko zostane a brucho hole!!!to je horsie!!!!a predty pohoda, bez podrpdy kade tade, teraz iba doma. male prsia su pekne, uhol pohladu, ale zaklad , aby si zena mylslea, ze su pekne, potom ich vidia aj chlapi kao pekne 😀

babatko88
26. jan 2009

hokejka, ja nesúhlasím, aj som bola tehotná, kojila som, vtedy som mala Ečka, predtým B a teraz niečo medzi A a B, áčko malé a béčko veľké, nič moc teda

aj ja už sa snažím schudnúť s brucha, aby som ho mala ploché a bolo vidno, že v plavkách aj niečo mám

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ankam
26. jan 2009

bubba,tak mi porad 😉 ako si urobit ten dekolt.Mam pocit ze mne je velke aj A. 😀

ankam
26. jan 2009

nieco z toho skusim-ale je fakt,ze potom nebudu ovisnute a to ma tesi 😉

mikalove
26. jan 2009
monkula
26. jan 2009

expi, krásne foto 😵

mikalove
26. jan 2009

krasne,to si len teraz,však?pred chvílou si mala inú fotku 🙂

ooo
26. jan 2009

ahojte. pridavam sa k "rozslapnutym lentilkam" 😀 😀 😀
70A moja diagnoza

monkula
26. jan 2009

noo, už nám tu pomaly aj klub vznikne, ooo, presne ako moja veľkosť pred tehu.. teraz ešte dojčm, no som zvedavá, kam až padnem 😀 😀

ooo
26. jan 2009

monkula, no ja som zvedava, ako to tiez u mna dopadne, ked budem tehu a potom budem kojit. zatial som spokojna. 🙂

monkula
26. jan 2009

ooo, ale aj ja som spokojná... aspoň ma nebolí chrbát z balńov, a keď sa na mňaniekto náááhodou pozrie, viem, že je to kvôli mne, nie kvôli prsiam 😉

ooo
26. jan 2009

tak, tak 🙂

fakt by sa v nazve mal zmenit ten smajlik 🙂

monkula
26. jan 2009

no, to bude musoeť zmeniť hokejka 😉

ooo
26. jan 2009

kde si kupujes podprdky ak sa mozem spytat? ja mam problem zohnat tu na svk take male. 😒

monkula
26. jan 2009

ooo, ja si teraz kupujem väčšie, takže teraz neriešim..
ale ak môžem poradiť, predávala som v OD Dunaj, v galantérii a tam sa predávali aj podprsenky, značka Timo, mali veľký výber aj menších čísel, aj atypických, jedna babatam chodila, malinká, možno 1,50 a chudunká a kupovala si veľkosť 70E
skús tam 😉

ooo
26. jan 2009

jej, pozriem. dakujem 🙂
ja som si nedavno objednala z lasenza z uk, za par korun a perfektne 🙂

monkula
26. jan 2009

ooo, tu sú ich produkty:
http://www.edb.sk/sk/firmy/timo-slovakia-s-r-o-...

ale už vtedy boli dosť drahé, tak neviem, ako teraz 😅 😅
máš link na tú firmu?

ooo
26. jan 2009

ja som si objednala za 800 tak nejak 2 podprdky + postovne, do tyzdna som ich mala doma, cislovanie staci pozriet ako mas na podprdkach