Tajný recept na väčšie prsia. Poznáte nejaký?

hokejka
26. jan 2009

Ahojte, mam taky problem a tym su male prsia. Kazda zena by sa chcela pacit a ja viem, ze moj priatel by bol vdacnejsi za vacsie. Ja nechcem skusat ziadne tabletky a uz vobec nie plastiku, len sa chcem spytat ci neviete nejaky ,,tajny recept" na vacsie prsia🙂 dakujem

monkula
27. jan 2009

kotenko a sú tie silikónové podprsenky dobré? nie je to moc umelé? myslím dole nič a pod krkom balóny

elly111
27. jan 2009

Som na tom rovnako, moje 70A sa po dokojení ešte zmenšili, ak je to možné 😝 😀, mňa to začalo štvať až teraz, asi si budem dávať podkolienky do poprdy aby som si mohla dať nejaké obtiahnuté veci 😀. Alebo byť zasa tehotná ?😀

monkula
27. jan 2009

ja som mala na stredne jspolužiačku a t ástrašne túžila po väčších prsiach ,tak si dala predpísať hormonálen injekcie, no, poveim vám, prsia sa je jzväčšili, as itak o dve čísla, ale zväčšila sa celá, slušné prasiatko z nej bolo 😅

mikalove
27. jan 2009

ja by som hormony do seba nepchala,neužívam ani HAk

monkula
27. jan 2009

mikalove, ja som užívala, ae lsom bola besná ako pes.. myslím po HAK 🙄

mikalove
27. jan 2009

ja som užívala na strednej a pribrala som 10 kg s ktorymi dodnes zapasím 😅

monkula
27. jan 2009

no, veĎ a jja na stredne, od 16 do 18 😉 ael nepribrala som, len som bola zrelá na psychiatriu 😅

mikalove
27. jan 2009

to ja som stale a nemusím nič užívať 😀

monkula
27. jan 2009

no ,ale vtedy so msa mala na čo vyhovoriť 😀

elly111
27. jan 2009

zasa poznám jednu čo si dala silikóny, ale treba každých 5rokov reoperovať a teraz je 5ty rok a už nemá zámožného frajera, ani 100tisic tak nevie čo s tým 😀
moja sestra tiež zbesnela po hak, musela hned vysadiť, ja som neskúšala

bubba
27. jan 2009

aj ja som uzivanim hak schudla

gijar
27. jan 2009

silikony netreba reoperovat kazdych 5 rokov 😉

monkula
27. jan 2009

každých 5 rokov sa chodí na kontroly, nie? 😕 😕

mikalove
27. jan 2009

tak nech sa prizná kto ma silikáče a povie nam ako to je 😉

monkula
27. jan 2009

ja nemám 😎

mikalove
27. jan 2009

ani ja 😎

sendi
27. jan 2009

boze.daj mi vacsie a silnejsie ciciny!!!nech sa rano zobudim aspon s vacsimy pomarancami a nie s mini bananikmi 😝 😝 😝

mikalove
27. jan 2009

sendi,pýtaj si grepy 😀 čo budeš trochariť

sendi
27. jan 2009

no,mohol by aj take mensie MELONY,nestazovala by som sa.aj ked,to vsetko ma ovlplivnuju tie casopisy,,dokonale"zeny,telka a tak.vsak dolezite je co mam v hlave,nie?mam zdrave dieta a manzela s kt sa lubime...tak co do pekla tu revem!ale aj grepy by usli 😉

bihan
27. jan 2009

čo riešite? Malé prsia, veľké prsia.. ktorá je s tými svojimi spokojná? 😀 Ja chcem zmenšiť.. kto potrebuje darovať tak dve čísla 😀

mikalove
27. jan 2009

bihan,riešime že každá chce to čo nemá 😀

sendi
27. jan 2009

JA

gijar
27. jan 2009

silikony ma moja dobra kamoska, rozhodne nemenila po 5tich rokoch 😀 ja idem na operaciu onedlho...teraz uz su tak vymakane, ze vydrzia do konca zivota ak nenastane nejaka vynimocna situacia, takze asi tolko 😉 len to nieco stoji, to hej 😒 samozrejme, kazda zena je ina a u kazdej moze nastat nieco ine, s tym treba pocitat, ale poznam vela bab so silikonmi a citam resp.citala som o tom tolko roznych for a info na nete nez som sa rozhodla, ze mam celkom prehlad a dufam, ze budem ta bezproblemova ako je vacsina 😉
bihan- aj mne daj, nemusim ist na OP 😀

ankam
27. jan 2009

bihan-beriem 😀

kotenko
27. jan 2009

monkula, neviem co presne mas na mysli, ja mam na mysli toto:
https://ssl.aukro.cz/show_item.php?item=4939775...

vobec nerobi efekt "push up", iba nemam male prsicka... Vela bab v mojom okoli to robi tak, ze si ju da na prsia a nato si da klasicku vacsiu podprsenku. ja som to tak neskusala, ale mam v plane 😅
podprsenka je na dotyk ako "koza", ked ju mam dlhsie na sebe tak je aj teplucka... kupila som ju po 380sk, vydrzi vraj 100 nalepeni.. no ja som mala iba 2 zatial...

babatko88
27. jan 2009

no baby, tak tie silikony by som brala aj ja 🙂

sendi
27. jan 2009

ja by som silikony asi nechcela,ze vraj su studene a to prso je jak kamen tvrde...

mikalove
27. jan 2009

nemožu byť studené ked ich maš pod kožou

sendi
27. jan 2009

ja neviem,so citala,ze tie prsia su akoby studene...co ja viem 🙂