Tajný recept na väčšie prsia. Poznáte nejaký?

hokejka
26. jan 2009

Ahojte, mam taky problem a tym su male prsia. Kazda zena by sa chcela pacit a ja viem, ze moj priatel by bol vdacnejsi za vacsie. Ja nechcem skusat ziadne tabletky a uz vobec nie plastiku, len sa chcem spytat ci neviete nejaky ,,tajny recept" na vacsie prsia🙂 dakujem

modroocka55
27. jan 2009

ee nie su studene....ja mam silikony skoro dva roky .Po dvoch detoch mi ostali len vytahane supky a tak som sa rozhodla pre silikony .Nikto nezbada ze su silikony ,pekne stoja a su take ako ked som mala 17 .Ja odporucam. 🙂

gijar
27. jan 2009

nie su studene ani tvrde, po pol roku-roku su na dotyk na nerozoznanie, samozrejme, ked si da bab co ma nulky velkost 4 tak na nerozoznanie nie su ale ked trafis normalnu velkost, no problem....vazne som precitala uz milion for a o niektorych babach co maju silikony (co mi povedali) som absolutne netusila na pohlad ze su to silikony. mojmu MM by nevadilo ani keby boli tvrdie, mam v nom podporu, rozhodli sme to obaja takze v pohode...potom vam pisnem ake su 😉

monkula
27. jan 2009

ja som už tiež povedala, že keby som mala mať v 30-ke dáke vyťahanco po kolená, tak si dám silikóny.
gijar, držím palce, daj vedieť... keby mi náhodou tie minikozy spali ku kolenám, nech sa mám o čo oprieť... 😉

marika80
27. jan 2009

Jaj milovala som tehotenstvo aj koli prsiam. A potom ked som kojila, to boli super balony 😀 Prsia mi ostali o trocha vacsie ale to asi preto, ze ovisli. Som sa raz smiala, jedna baba tu napisala, ze ich ma jak psie usi 😀 . TAk to mam aj ja 😒

monkula
27. jan 2009

marika, s tými ušami je to rôzne... pokiaľ máš uši loveckého psa, je to v pohode nie? 😀 😀
horšie to je asi s basetovskými ušami 🤐

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monkula
27. jan 2009

také chlpaté? 😲 😲 😲

ooo
27. jan 2009

😀 😀 😀 😀 😀 to co su za hlasky??? monkula, ty si to dorazila 😀 😀 😀 😀 ja z vas umrem 😀 😀 😀 😀

ooo
27. jan 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 a ja ze vas idem pozdravit.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 preco tu nieje uplakany, ale vyrehotany smajl? 😀 😀 😀

ankam
27. jan 2009

juuuuuuuuuuj ci sa len sulam od smiechu
ved to vobec nieje problem,ale sranda 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ankam
27. jan 2009

sendi a tvoj prispevok z 18:02 😀 😀 😀 😀

sendi
28. jan 2009

😀

bihan
28. jan 2009

Monkula, ideeeeš 😀 😀 😀

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mikalove
28. jan 2009

sendi,no čo?zobudila si sa s väčšími? 😉

sendi
28. jan 2009

s vacsimi nie,s dlhsimi...sebi mi rano do jednej tak kopol,ze mam pocit ze je o par cm dlhsia... 😝

elly111
28. jan 2009

sendi, monkula 😀 😀 😀 prsa by sa mali fasovat po skončení materskej, napíšm Tomanovej? Z materskej na nové asi nenašetrím 🤐
idem kuknúť tie podprdy, aby som mala aspoň kupírované uši čivavy http://www.bra.sk/sk-invisible-bra-act-u-part-ga/

sendi
28. jan 2009

a ze pozdravujem Tomanovu....z tych penazi by som si nezaplatila ani zmensenie bradavky...jej je lahko,vsak ona ma peniaze na vsetko

elly111
28. jan 2009

a basetove uši 🙄 😀

slnieckova
28. jan 2009

o akych podprdach sa bavite? So silikonovymi vlozkami? 😅 Mozno by som mala zaujem, aj ked neviem neviem... cez den stvorky a po zhodeni podprdy vecer dvojky 😀 manzel by sa asi tak akurat "zabaval" 😀

elly111
28. jan 2009

nevadí ale keby mi podržala tričko tak som happy 😀 , ja vyskúšam

ankam
28. jan 2009

sendi tak aspon dlhsia ked uz nie vecsia 😀

monkula
28. jan 2009

sendi ,že nezaplatial ani bradavku, si ma teraz dosekala 😀

mikalove
28. jan 2009

ked ste už pri podprdach,aj vy ste v tych na kojenie vyzerali ako ja? čiže debilne ako nejaká dojka... 😀

3558
28. jan 2009

ja som mala krasne dvoky pred porodom, a po porode sa mi vratilo moje cislo 0+ 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mikalove
28. jan 2009

tak musíš byť stale tehotná 😀

monkula
28. jan 2009

mikalove, ja som si v tých podprdách pripadala ako ty, ako dojka 😀

bubba
28. jan 2009

ja som tie podprdy vobec nenosila 😀 😀 uz len na pohlad to bolo hrozneeeeeeee ja som nosila normalne moje co aj predtym 😀 😀 som si ani nemusela kupovat ine len som si dala dozadu ten "predlzovak"

monkula
28. jan 2009

bubba, mne v tehu a počas dojčenia tak narástli kozy, že som sa do svojich nevpratala 😀

janka196
28. jan 2009

hehehe ze dojka ja tak vyzeram doteraz 😅 , ale ked si beriem nejake vyzyvavejsie tricko tak rychlo menim za push upku 😀 😀 😀