Tajný recept na väčšie prsia. Poznáte nejaký?

hokejka
26. jan 2009

Ahojte, mam taky problem a tym su male prsia. Kazda zena by sa chcela pacit a ja viem, ze moj priatel by bol vdacnejsi za vacsie. Ja nechcem skusat ziadne tabletky a uz vobec nie plastiku, len sa chcem spytat ci neviete nejaky ,,tajny recept" na vacsie prsia🙂 dakujem

813024a
30. sep 2015

Ale aj tak bi som chcela aspon o trochu vecie ale nechcela bi som C D... To uz ni len trochu ostatok bi zariadila push up podprsenka 😀

lucky86
13. feb 2016

Predám tabletky Decofemm beauty breast 2 a pol krabičky,v jednej krabičke je 120tabletiek,dokopy je to 300tabletiek.Cena dokopy aj s poštovným je 30€.Pôvodná cena za 2 a pol krabičky by Vás vyšla 88€ na predajných stránkach tohto výrobku.S manželom plánujeme bábätko,tak som ich vysadila.

bluray
2. apr 2016

Ak niekto velmi ale veľmi chce väčšie prsia, tak využije vlastnosť organizmu pri otehotnení. Je to príjemné ale treba to včas zastaviť. Myslim že efekt za to stojí.

matilda94
17. apr 2016

Dievčatá, ja mám 2 deti, staršie som dojčila rok, mladšie 2 roky. Neostali mi malè prsia len jeden prsník a to vãm teda poviem, že je problém. V zime je to v pohode, ale leta sa bojím ☹ a to som dojčila na striedačku z oboch prsníkov, ale len jeden mi "vyťahali". Tak neviem či mám začať šetriť na plastiku alebo skúsiť nejaké krémy... Nemá s tým niekto skúsenosť? PROSÍM INFO

evittam
17. apr 2016

@matilda94 Žiadne krémy ani tabletky ani prípravky na to bohužiaľ neexistujú - ako ani napríklad na chudnutie a podobne - všetko sú to len marketingové ťahy na zúfalých ľudí. Budeš musieť - bohužiaľ - začať šetriť na plastiku. 😉

matilda94
20. apr 2016

evittam tak to ďakujem... 😉 no čo už, nejako s tým budem musieť prežiť, kým našetrím. Len najhoršie je, že ja milujem vodu, kúpaliska, priehrada. A v plavkách veru nič neschovám ☹

rebecca1805
8. aug 2016

@jeccta ahoj prosim ta mozes na mail rebecca 1805@gmail.com

rebecca1805
8. aug 2016

@maria6573 vazne ti to pomohlo mozes mi na mail rebecca1805@gmail.com

michellia
8. aug 2016

Pri tomto nazve temy mi napadla len jedna vec...ist na plastiku a nikomu o tom nepovedat 😀

ivanatim
8. sep 2016

@kristinka94 brala akurat tak ich peniaze a podiely na zisku z predaja, ale urcite nie take lacne smejdove tabletky na oblbovanie ludi ...

bee_1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzulikh
19. sep 2016

mne pomohla náhoda - nedopatrením som pila čaj v období menopauzy s červenou ďatelinou - obsahuje prírodné fyto-estrogény, ktoré pri pravidelnej konzumácii významne prispievajú k zdraviu a dobrému pocitu počas menopauzy........
mala som ho v sklenenej nádobe a keď som zistila, že nepijem čaj na chudnutie ale na menopauzu, bolo mi divne - ten bol nerozbalený v šuflíku 🙂)))) takže ho dodnes pijem keď mám pocit, že mi prsia padli. a menopauzu ešte nemám, väčšie / pevnejšie prsia zato áno

lusy22222
13. okt 2016

@aris2 som rada že to serum ešte existuje,si to písala už dávno, no určite si ho kúpim ked dokojím. aj mne sa koža dosť natiahla, natierala si si s tým aj brucho alebo boky?

timietinka
28. okt 2016

@lulik23 vyskusala si teda tie kremy na spevnenie poprsia? Ktore Ti naozaj pomohli? Dakujem

janalm
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivanatim
23. nov 2016

@janalm chod do riti s tym affiliate webom, ved to davas do vsetkych diskusii ake len na internete najdes, uz som to videla minimalne 50krat, je to trapne si takto robit reklamu...si myslis ze kazdy je taky blby ze ti na tie akoze zlavove kupony hned skoci?

kvietok1496
8. aug 2017

@aris2 dobry den mozete mi poradit kde kupim ten femimaxin?

lusy22222
8. aug 2017

@kvietok1496 no už sa vraj nevyraba, 😕 . Dúfam že nájdeme niečo podobné..

martinasin88
7. jan 2018

Ahojte myslíte že je normálne ak má dievča v 14 rokoch 80 C ??? Vopred ďakujem za odpovede ♥

emmoji
17. máj 2020

Ahojte, nevedeli by ste mi poradiť ako by mojej 9 ročnej dcére začali skvor rast prsia? Ak áno budem vďačná