Tajný recept na väčšie prsia. Poznáte nejaký?

hokejka
26. jan 2009

Ahojte, mam taky problem a tym su male prsia. Kazda zena by sa chcela pacit a ja viem, ze moj priatel by bol vdacnejsi za vacsie. Ja nechcem skusat ziadne tabletky a uz vobec nie plastiku, len sa chcem spytat ci neviete nejaky ,,tajny recept" na vacsie prsia🙂 dakujem

kristinka94
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bulino1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lukavicka
21. nov 2013

ja dolezite ako sa pacis sebe ty potom budes take vyzarovanie aj pre ostatnycha ktomu tehotenstvu predtym som mala krasne prsia po o polvicu mensie ako normalne

zdravotak
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aris2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zdravotak
4. feb 2014

Dobry den viem Vam pomoct so zvačšenim prs zaoberam sa činskou terapiou 20r masaže, vakum terapia,bolesti chrbtice,bolesti hlavy,atd.ado@atlas.sk

farenka
8. mar 2014

@aris2 a da sa to teda kupit normalne v lekarni? alebo len cez internet? lebo tiez patrim do skupiny 70A a nejaky ten cm navyse by potesil 😀

haha123
25. apr 2014

Dobrý Deň ,Volám sa Alexandra chcela by som sa spýtať ako pribrať veľa jem a nič nemohli by ste my stým pomôcť :D Dakujem :D

ciciusik300
6. jún 2014

Prečo nechceš tabletky? Veď väčšina tabletiek je aj tak na prírodnej báze a sú v nich obsiahnuté bilinky ktoré sa nedajú zohnať bežne na trhu alebo tak. A chceš zväčšiť prsia tak dobrá je vraj sója. Treba jesť každý deň aspoň 20 deko sóje varenej alebo praženej. Skúšala som to aj ja ale nič moc ono asi sója samotná tak úplne nestačí 😖 a okrem toho je s tým strašná oštara. Mne sa prsia podarilo zväčsiť bez plastiky práve tými tabletkami. Vyskúšala som tie od www.megaprsia.sk a pomohli mi. Trvalo to síce až nejaké 3 mesiace ale teraz mám prsia skoro o dve čísla väčšie. Takže s tými tabletkami je to na zamyslenie. Mne osobne to pomohlo 🙂 ...

vevuska22
29. jún 2014

Baby neni pravda že tehotenstvom sa prsia zväčsia možno kým človek čaká ale ja som malu kojila 5mesiacou a mám pocit že sa mi ešte zmensili.tiež mám Z toho dilemu keď vidím iné baby aké majú veľké ale čo už asi som sa pre veľké prsia nenarodila a HAK mi tiež prsia nezvacsila.

malabetuska
16. júl 2014

Ahojte, mam presne taky isty problem ako hokejka, male prsia, mam 20 r, som dost chudej postavy, co azi ani nikdy neovplyvnim pretoze u mna je problem nabrat aspon 1 kilo, mam 49 kilov...a verte ci nie viac ma trapia tie me prsia ako to ze som hrozne chuda 🙂 kvoli nim som si vzdy myslela ze si nenajdem ziadneho chalana ale mam uz 2 a ool roka krasny vztah a mojmu chalanovi vobec nevadi ze mam male prsia. Skor mna to trapi a nedodava mi to pocit sebaistoty ale ked sa tak zamyslim tak si mozem povedat ze mam super chalan 🙂 ale na druhu stranu chcela by som mu dopriat aj trochu blazenosti :-P 😀 😀 ved si to zasluzi....skusam chodit do posilky a cvicit cviky ktore som nasla na internte plus plavat ale mam z toho obavi pretoze si myslim ze sa mi prsia iba spevnia a nie narastu, pretoze aj moj chalan cvici v posilke a ma prsne svalstvo vyformovane ako sportovec tak aby som nedopadla ako bodybuilding-erka 😀 😀 a ziadne velke prsia....takze ako to tu citam tie cviky su blbost a musim cakat uz len na tehotenstvo kedy budem mat mega velke prsia 😀 😀

zuzinocka22
13. aug 2014

Ach baby baby nic nepomoze na prsia ano recept ani tabletky ci cvicenoe pri cviceni sa spevnia a su este mensie ako predtym chcela som tiez velke prsia je potom krajsia postava ale plastika po rokoch prsia zdeformije a nevyzeraju prirodzene mad take prsia ako ti ich priroda dala vies co poviem vam takto ked som bola tehotna a kojila som mala som 103C a teraz po porode a uz ani nekojim mam len malicke 92C cize ziadna vyhra mam ich ovysnute a vyzera to nepekne bud rada ake mas aspon mas krasny tvar a stoja ti ja by som aj cvicila ale potom by som mala este mensie tak taka je priroda baby my zeny sa stazujeme ktora ma velke a male prsia a chlapi maju depky kto ma velkeho ci maleho alebo kto ma hrubeho ci tenkeho kaslite nato as sice male prsia ale tak krasnu postavu a urcite krasnu tvar pritom tie co maju stvorkyvpetky su vecsinou tucne a skarede kazda mame nieco pekne myslim si a dufam ze po precitani uz velke prsia chciet nebudes a drz sa hore hlavu dievca 🙂

bruneta
13. aug 2014

@zuzinocka22 Ešteže si napísala väčšinou 🙂 Ja som plnoštíhla , mám 5 prsia a síce mi to chvilku trvalo ale cítim sa pekná. A som rada, že ich nemám malé. A okrem toho, ženy predsa škaredé nie sú. Ony sú len večne nespokojné samé so sebou .
😉

zuzinocka22
15. aug 2014

@bruneta ahoj ja som to tak nemyslela ospravedlnujem sa ti ja som jej len chcela povedat ze neznamena ked ma zena velke prsia ze je to nadherne alebo tak myslim ze prsia su predovsetkym na kojenie a nie na ukazovanie je to moj nazor aj ja ich mam take akurat take plne dvojky ale tiez by som nechcela vecsie tie co mam mi uz zavadzaju a hlavne pri behani :DDD a petky prsia mozu byt pekne ked stoja ked su plne poznala som jednu spoluziacku mala petky a ked si dala dolu podprdu tak ich mala skoro az po kolena :( tak skorej mensie a pekny tvar ako vecsie a dole spadnute

bruneta
15. aug 2014

@zuzinocka22 Dúfam, že k tým po kolená sa nedopracujem . A keby náhodou , hlavne dobrú podprdu 😀

ivetoy
15. aug 2014

@ssissi tehu a kojenie je len docasne zvacsenie--mne sa zmensili nazad...zase nic 😀

jeccta
1. okt 2014

femi maxin je uplna bomba ak by ste mali zaujem ponukam za cenu 8 eur plus posta bezna cena je 14,50 eur.info u mna.Mam 3 krabice len.

maria6573
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
erikaa11
26. feb 2015

Ahojte baby som tu nová a keď tak čítam vaše príspevky a komentáre tak ja nemôžem povedať nič mám 15 rokov a nosím podprsenku 80/B a som spokojná aj keď mi prsia stale rastú tak male prsia su pekne a krasne nemáte sa za čo hanbiť 🙂 🙂

simik14
26. feb 2015

Ale fakt no tehotenstvo im pomoze ale po kojeni sa mi zmensili dokonca :/

simik14
26. feb 2015

Kolko take tabletky zhruba stoja ? A ktore su naj ?

erikaa11
27. feb 2015

Tak aj mna trapily prsia ale mam pekne dvojky a spokojnost aj ked rastu stale 🙂 🙂 🙂 Ja tabletky neberiem ani som nebrala nepomaha to

misinka323
20. mar 2015

Tajný recept nepoznám ale mne tie superprsia ozaj pomohli, nerozumiem prečo niektorým nie :/

tinusicka
26. apr 2015

Ahojte žienky!! Rozmýšlam nad Superprsia, prosím Vám napíšte mi, ktoré už užívate viac mesiacov resp. ktoré ste už užili viac mesiacov, prestali ste brať a prsia ostali "v tom stave"!! Ďakujem 🙂

misinka323
19. máj 2015

Ahoj 🙂 Ja užívam, ako som spomínala vyššie a som spokojná 🙂 Kamarátka mi ich odporučila ona sa už len udržuje tými doplňujúcimi dávkami aby efekt ostal. 🙂 Za vyskúšanie nič nedáš 🙂

lulik23
7. sep 2015

@aris2 naozaj si to skusala a videla ucinky? Ze sa ti zvacsili prsia? Alebo robis len reklamu? Preroze rovnaky komentar som citala aj na inej stranke. Chcela by som vediet naozaj spatnu vazbu. Pripadne aj ci ti to nesposobilo nejake neziaduce ucinky. Dakujem za odpoved

aris2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lulik23
28. sep 2015

@aris2 Ďakujem pekne, kúpila som si to nakoniec, tak uvidím, že čo to spraví 🙂

813024a
30. sep 2015

Ahojte mam 13 a moje spoluziacki maju prsia mne ties zacali rast ale mam ich este male 😝 viem ze mam este cas kim mi virastu ale nevete niekto nieco cim bi mi narastli vecie ppzerala som masaze a tak ale to je teda fuska kazdi den... ☹ Nejake jedlo alebo take daco cim bi sa mi zvecili ja viem pisete to tu vseci ze velke prsia niesu vsetko ze aj malé su ok nechcem ich mat C,D...ale aspon B nech niesom jedina co tam nemam nic 😒 pls daaku radu 😉

813024a
30. sep 2015

Tikoki asi pred necelou hodinou som chcela dat vsetko abi som mala aspon B ale teraz co som citala ake mate problemi co mate velke a tie co mate male ste spokojne tak som taka spokojna ake mam male ... 😀 inak 70 A Pridavam sa do klubu 😉