Tajný recept na väčšie prsia. Poznáte nejaký?

hokejka
26. jan 2009

Ahojte, mam taky problem a tym su male prsia. Kazda zena by sa chcela pacit a ja viem, ze moj priatel by bol vdacnejsi za vacsie. Ja nechcem skusat ziadne tabletky a uz vobec nie plastiku, len sa chcem spytat ci neviete nejaky ,,tajny recept" na vacsie prsia🙂 dakujem

monkula
26. jan 2009

ďakujem, som len tak zbežne pozrela, no ale kráásne... 😵
koľko si platila poštovné a vôbec, ako to funguje? 😅

emjee
26. jan 2009

baby budte rady tomu co mate, co by som ja dala za aspon trochu mensie

monkula
26. jan 2009

emjee, veď sme radi....
ja ám kamarátku a obe sme boli vždy ako doska a jej zrazu, z ničoho nič, behom leta strašne narýstli prsia, no slušné štvorky a to bola rovnako "vysoká" ako ja, 136 cm a také kozy.... aj j chrbát bolel, aj si ju doťahovali aj s podprsenkami mala problém....

monkula
26. jan 2009

no, som sa slušne zmenšila 😀 😀 😀 163 samozrejme 😀

martina46
26. jan 2009

Tak sa pridávam do klubu 😀
Predtým 75A
Tehu asi 80A/B 😀
Teraz asi béčka ale obávam sa, že keď dokojím, budem musieť zháňať AAA 😅

nnikka
26. jan 2009

pridavam sa k emjee - ja mam 80 - D este nikdy som nebola tehotna to mam od puberty take velke prsia, keby sa dalo tak vam z nich polovicu dam, nie je to nic prijemne... napr. ja si vobec nemozem zobrat obtiahnute tricko, lebo mi na prsia kazdy cumi... verte mi nie je nic prijemne ak idete po meste plnom ludi a nejaky cigan sprosty na vas zrukne: ech to su dudy 😖
no fakt hmba jak hrom

nnikka
26. jan 2009

a to nehovorim o tom ze je to vaha, a boli ma z nich chrbat, a nikdy nestoja pekne, mam poci ze cim som starsia tym su nizsie a nizsie - pekne velke prsia su len silikonove... mozno

Jaaaaaj co ja by som dala za to keby som bola plocha jak doska aj by som mozno chodila vystreta...

nnikka
26. jan 2009

o podprsenkach uz anik nehovorim to je kapitola sama o sebe...

ooo
26. jan 2009

monkula, zaregistrujes sa tu http://mylasenza.lasenza.co.uk/CreateProfile.as... nakupujes, postovne stale tusim nejakych 8 libier. musim kuk fakturu zajtra.

ooo
26. jan 2009

baby, tie co ste tu, tie prsnate 😀 nezavidim vam nic. ja som mala spoluziacku na zakladnej. som ju nedavno videla, ta mala take strasne prsiska, ze az mna to zabolelo ☹

monkula
26. jan 2009

oo ,vĎaka ,už som zaregistrovaná... 😉 😉
Už si le nkurz zistiť a poriadne sa pomerať 😀

ooo
26. jan 2009

kurz byval tak cca 38 Sk za libru, voci euru neviem. ja to stale tak ratam 😀
ja som sa aj pomerala, ale nakoniec som objednala, taku, ako mi pisalo na podprdke uk cislo a sadli jak rit na serbel

monkula
26. jan 2009

hej? no ja neveim, či budem mať na podprsenke nejaké Uk číslo 😅 😅
ale sú pekné ,také farebné ,nie také vyblednuté ak ou nás 😝
Asi poviem švagrinej ,žije v UK ,nech mi nejakú donesie 😅 😅 😅

ooo
26. jan 2009

ak ma cestu a maju tam kamenny obchod, tak nech ti donesie na skusku. mne ich kamoska odporucila, tak som na skusku rovno 2 objednala.
http://www.lasenza.co.uk/bras/bras_whats_hot/le...

http://www.lasenza.co.uk/bras/beautiful-basics/...

ta prva robi super prsa 😀

monkula
26. jan 2009

tá druhá je krásna..
Ale to teda bude asi veľkosť 36 A. že? Bože, no idem sa poňúrať v podprdách, aj tak ich chcem povymieňať, bo ani neviem, kedy so ms inaposledy dáku kupovala 😅 😅

ooo
26. jan 2009

hej, 36A som tusim objednavala

bashka
27. jan 2009

no na to tehotenstvo a kojenie by som sa moc nespoliehala...predtym normal, v tehu a pocas dojcenia obrovskeeeee a teraz asi 0 😝 Ale navadi mi to vobec...

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bora8
27. jan 2009

no babule, ja som mala prsia akurát 75c pri mojej výške 178 cm to bolo akurát, nemenila by som ani za nič..... len nemám bradavky - sú úplne vpáčené dovnútra mám len také maličké dvorčeky 😖 a potom sú vcucnuté.... a preto som nemohla kojiť - proste to nešlo von..... ani odsávačkou, ničím - nebudem to rozoberať, že sa to dá odstrániť som sa dozvedela až počas druhého tehu a to už na to kašlem, lebo viacej detí sa mať nechystám a pod nôž kvôli tomu nepôjdem..... ale teraz som schudla a prasia mám ale len také ovysnuté - radšej by som ich mala malé a pevné ako takéto..... 😒 lebo som bola spokojná a teraz nie som - musím pohľadať aj ja nejaké čo my vyčarujú dekolt, len sa bojím že ich raz budem mať rolovacie 🤐

slnieckova
27. jan 2009

tak sa k vam pridavam... 75B, teda broskyna? 😀

kedysi som sa pre moje "maxi" poprsie trapila, no uz ma manzel vyviedol z omylu 😀

ako to tu uz padlo... nerobte si tazku hlavu z niecoho, co nemozete ovplyvnit a ak vas vas manzel/priatel miluje, tak mu ani nenapadne, ze by ste mali mat vacsie prsia... su snad ine, dolezitejsie veci, pre ktore vas miluje, no nie?

A ze vam je jedno, co si mysli priatel, ze vy tuzite po vacsich pre svoj VLASTNY lepsi pocit? Tak tieto "vyhovorky" poznam... ja som ich casto palila rovno do tvare svojho manzela, az bol z toho vecneho vysvetlovania a presviedcania unaveny.... ked rezignoval a zacal na moje poznamky o mojich malych prsiach iba ignorantsky dvihat obocie 😀 rezignovala som aj ja... a cuduj sa svete... uz je mi to jedno, som spokojna 😎

sillas
27. jan 2009

no dobra tema..ja mam 75B...na to že mam dve deti tak som s nimi spokojna..len mam jeden probloem..

psria mam super pevne ked mam 60 kilo.../výška 165/ čo ma zase trapi...sa zle citim...ale ked schudnem na tých 58 ked sa citim idealne..začnu mi ochabovať prsia...a potom som neštastna z toho zase... 😠 😠

no tak čo si vybrať...??? manže je za to aby bolo 60 kilo a bolo aj cici aj rici... 😀 😀

tak sa už nejdem pasovať s dietami lebo to škodi mojim prsiam.. 😀 😀 😀

a radšej cvičiť a spevnovať...ale nechudnuť...

no neviem či sa s tým zmerim,... 😀 😀

mikalove
27. jan 2009

sillas,musíš vyhovieť mužovi,ked si už iné do konca života nechytí tak nech je aspon spokojny 😀

sillas
27. jan 2009

mikalove..aj ja si myslim....ked vidiš mužovi v očiach že sa mu to pači..tak to stoji za tie dve kilečka..nie???? 😀 😀

miruska32
27. jan 2009

Tak toto mi nedá nenapísať. Baby moj nazor, je že nezálezí aké má zena prsia. Ja napríklad mám C-čka,ale ze by som si to niekedy uvedomovala, že su veľké--tak nie..ale ak ta má rad chlap tak nezálezí aké ich máš či veľké či malé. Ja napr.by som chcela menšie, pretože tie problémy s tričkami, podprsenkami..juuuuj katastrofa!!!! a aj to bolí ked spím na bruchu..🙂

mikalove
27. jan 2009

sillas,dve kila je nič,keby si to napísala do klubu obeznych,tak ťa poprehanaju 😉

sillas
27. jan 2009

jasne že nezaleži ked nas chlap miluje...

ale ked je laska spojena aj s čo najvačšou sexualnou priťažlivostou...tak lepšia kombinacia nie je... 😀

človeka telo sas vekom meni..to je jasne...ide o to kračat s tymi zmenami...ale kym je v našich silach..tak sa treba snažiť..aby bolo aj oku ulahodene... 😉

mikalove
27. jan 2009

ved všetky sa snažíme zo všetkych síl 😀

sillas
27. jan 2009

o tom nepochybujem.. 😀

womenne
27. jan 2009

takja sa pridam tiež mavam mindraky ☹ pred tehotenstvom v celku ok take normalne ale po kojeni a odstrekavani sa mi zmenšili a mna to strašn e štve najme v lete 🤐 tiež uvažujem o nejakej lepšej podprsenke,chcela som cez net ale najlepšie je vyskušat a tuna kde sme sa prestahovali som ešte enobjavila taky obchod.

kotenko
27. jan 2009

Tiez mam komplex - 75b mam, aj ked v poslednej dobe sa "mestim" aj do 70b, zalezi od strihu. pred tehu som bola 80-85b, po odstriekavani mliecka sa mi prsia rapidne zmensili 😢 kupila som si silikonovu potprsenku, push-up som nosila vzdy... drahy je so mnou spokojni, vraj, no ja zo sebou spokojna nie som... mam v plane si kupit nejake kremy na spevnenie poprsia a rozmyslala som aj nad Decolenom, co som citala na nete, tak niektorym babam to zabralo, inym zas nie ,ze je to individualne.. tak to asi skusim...
PS: vahu pred tehu a teraz mam rovnaku, takze tym ze som po porode schudla to asi nebude...
HAK mi na prsia nezaberala, praveze som z nej schudla a vahu som si drzala 3 roky...
hmm 😖