Tajný recept na väčšie prsia. Poznáte nejaký?

hokejka
26. jan 2009

Ahojte, mam taky problem a tym su male prsia. Kazda zena by sa chcela pacit a ja viem, ze moj priatel by bol vdacnejsi za vacsie. Ja nechcem skusat ziadne tabletky a uz vobec nie plastiku, len sa chcem spytat ci neviete nejaky ,,tajny recept" na vacsie prsia🙂 dakujem

janka196
28. jan 2009

mon ja som minule nasla svoju staru predtehu podrpdu a ked som si ju skusila sme sa isli usulat. tristvrtina cecky vonku 😀 😀 😀

miranda04
19. mar 2009

bud rada,že sú malé-moje sú veľké a to je tiež problém-ešte ani svadobné šaty som si nemohla vybrať 😖

mami.sk
20. mar 2009

tak, tak 😀 ja som sa musela dať šaty ušiť 😒
pred tehotenstvom 80C, v tehu 80 D a teraz? ani neviem, smejem sa s kamoškami, že určite min. 80 F
ale vďakabohu za kojenecké podprsenky 😀 😀 😀

paola.o1
20. mar 2009

to je fakt, nebyt kojeneckej podprdy, prsiska by sa mi az na zem zgulali ja rozmyslam o tom useknuti koze, jak podvyhuju prsiska

majcik
21. mar 2009

Zienky, ak mate niektora pocit, ze tam mate toho trosku menej, ochotne podarujem az zo dve cisla 😀 Ulavi sa mi 😝

martija
21. mar 2009

boze baby,tema male prsia,ja ze si tu zdvihnem sebavedomie a same prispevky o koziskach 😠 .Mne aj pocas kojenia je najmensia kojenecka podprda velka 😀 .Ale je pravda,ze mam zase podvahu.Len sa "tesim" co bude ked dokojim ☹ ☹ ☹

expertka8
21. mar 2009

....baby..a naco sluzia ponozky????....poradim....nielen na dolne koncatiny.... 😉 😀

maca793
21. mar 2009

ahojte, pridávam sa k vám, hlásim sa ja tiež mám 70A---
v tehu som ich mala o 2 čísla väčšie ale neostali ☹
ale pri dvojičkách som ich mala o 4 až 5 čísel väčšie a tiež neostali ale vôbec mi nechýbajú len v lete, keď si chcem obliecť nejaké to sexi tričko 😉

majcik
21. mar 2009

Martija - dohodneme sa ... ponukame 2 cisla do podprdky a kludne aj 10 kg inde po tele 😀 😀

mami.sk
21. mar 2009

no baby,ja som dnes skoro plakala v obchode 😒
natrafila som na super košeľu a mali ju aj za super cenu tak som si chcela urobiť radosť a ja som kvôli mojim
"malým" prsiam nič neobliekla ☹ a to mám o 8 kg menej ako pred tehu a moju veľkosť som absolútne nezapla na prsiach . dobré 2 cm mi chýbali...
no neviem co budem nosiť 😒

maca793
21. mar 2009

no dnes vlastne včera poobede sme si so sestrou robili silikóny z balónikov, čo boli určené deťom na oslavu, nemalo to chyby, len s tým rozdielom, že som si pripadala ako ... 😝
no pravdu povediac, nechcela by som väčšie ani za svet síce tie moje sú ovisáky ale sú moje 😵
nevedela by som si zvyknúť na väčšie ani za svet 😵

majcik
21. mar 2009

Maca - som velmi zvedava, ze ake budu moje, ked prestanem kojit ... pred tehu som mala 75C, nebolo to najhorsie, hoci mne stale pripadali velke ... no terajsie 80vacsieD su dost odmedzujuce... ale tak kojit som chcela a este aj chcem, tak co nespravim pre svoje dieta? Tiez vela veci nemozem kvoli nim obliect a ked mam chvilku utekat a bezat - hroooza 😠

maca793
12. apr 2009

neboj spľasnú, možno 🤐

fifinna
13. apr 2009

no ja akurat koncim s kojenim a bez ohladu na to ci kojim, alebo nekojim mam prsia strasne splasnute, no proste hrozne, pred tehotenstvom som ich mala male, ale aspon pevne. Takze mne materske hormony prsia znicili, hlavne to, ze mi ich maly stale natahoval a v noci spaval s bradavkou v ustach. 😖

lucaska
13. apr 2009

ahojte, tak ako tak citam neni som matom az tak zle 😝 😝
ono asi kto ma male prsia chce mat vacsie a kto ma vacsie chce mat mensie, zakon schvalnosti... 😉

kacenka.n
13. apr 2009

ja ked som kojila tiež som mala celkom velke prsia teraz už nekojim tak su maličke opat ☹

vinifera
13. apr 2009

Vždy som si myslela, že ja musím byť tehotná aby som mala väčšie prsia. A skutočnosť bola iná. S prsiami sa nič počas tehotenstva nestalo. Tak som si teda hovorila, že ja musím kojiť aby som mala väčšie prsia... Moja predtehu veľkosť bola 75 A a teraz, keď kojím som sa ledva vyšplhala na 75 B - no neuveriteľné🙂) Ale vôbec sa preto nevzrušujem. Malý krásne priberá, takže vonkoncom nevadí, že mám malé prsia - veď dokážu uživit jeden ľudský život. To je snáď dôležitejšie ako to, či mám A čko alebo C čko.
Inak kojenecká podprda ma tak akurát otravuje. Radšej nosím tielko (nie tie klasické - také trocha viac obtiahnuté viac sexy) Ked ideme kojiť tak to len vytiahnem hore alebo odtiahnem a nenatahujem sa s tým zapínaním hore dole. Používam tie tampony do podprdy (udrží mi ich aj tielko) jednak mi neteče mlieko až do topánok a jednak mi nevidno ked mi stoja bradavky 😝

hasleerka
13. apr 2009

lucaska máš pravdu, a ja by som vám kludne zase z tých mojich nadelila ... ale čo už narobím, hlavne že ich mám a že sú zdravé 🙂

sumienka2525
1. máj 2009

Ahojte, no ja mam tiez male prsia a pocas tehotenstve mi nejako ani nenarastli. .... Chcela by som sa spytat tych co maju silikony ze ktore plasticke kliniky su dobre a boli maximalne spokojne s nimi. A kolko ich to stalo a tak okolo toho. Tak ak nieco cez IP, dakujem.

lenulka1982
2. máj 2009

ahojte, ja mám porblém, že mám mališčké prsia... pri tehotenstve a kojení som mala 75 C a teraz som pribrala ... ale prsia sú malé asi tak 80 A ... a ešte sú aj popraskané mám na nich strie hoci som sa podctivo natierala aj natieram čo už... ale chcem radu akú si kupujete podprsenku? Mne Push ap vôbec nesedia.... potrebujem celé vatované košíky ale ak je tam ten vyberateľné košík no to je otras.... a aké značky.... skúšali ste aj také, že maximizer z bon prixu alebo z quelle? dík

aduliq8
16. okt 2011

Ahoj, neviete mi povedať či budem mať veľké prsia alebo malé? Mám 14rokov ....vážim 50kg a mám 70A...prosím :D ☹

nadhera
16. okt 2011

Manzelka sa stazuje muzovi - chcela by som vacsie prsia.
On jej na to - masiruj si ich s toaletnym papierom.
A myslis, ze to pomoze?
To nevim, ale pozri, co ti to udelalo s prdeli...

kika87
4. feb 2013

poznáte toto ? máte to vyskúšané , http://p32.pushup2.com/

medovka14
4. feb 2013

@kika87 strašná blbosť 🙂) ved tie prsia su takmer vsetky po plastike 🙂

kika87
4. feb 2013

@medovka14 hm aj som si myslela 😅 chcela som niečo vyskúšať ...po skončení kojenia mi absolútne nič nezostalo :(

medovka14
4. feb 2013

@kika87 bohuzial tabletky žiadne neexistujú... mam kamosku plastickú chirurgicku, bavili sme sa o tom, tu pomôže uz len plastika.. mne zostali uplne ovisnute... čím viac chudnem tym su prazdnejsie... som z toho na nervy...

kika87
4. feb 2013

@medovka14 ved práve to ja som veeeeľmi schudla a najviac tam fakt som plochá ako doska, aj som rozmýšlala nad plastikou ale bojim sa trošku a hlavne na to nemam :(

cicaamicaa
12. feb 2013

ahojteee som tu novaa 🙂 na nieco ste uz prisli .....je Tato stranka bezplatnaa..

cicaamicaa
12. feb 2013

ahojteeeee ako sa mame,nova som

radka1303
1. apr 2013

ahoj citam si tvoj prispevok,a vela citam ze cvicenie pomaha....chcem len dodat ano cvicenie pomaha ale skor na spevnenie oni sa aj zvacsia,ale necakaj zazraky...je to badatelne pretoze tym ze sa spevnuju maju krajsi tvar a vyzeraju vacsie ale nieje to tak...