Tehotenské fotografie. Dávali ste si robiť v ateliéri?

edita39
3. mar 2009

Ahojte, chcela by som sa spýtať, či si niektorá z Vás dávala robiť fotky v tehotenstve u nejakého fotografa v ateliéri.Ja by som také chcela na pamiatku.Ak máte také fotky, aký bol prístup a aký štýl fotiek to bol?

bibi78
3. mar 2009

Edita, zalezi podla toho, v ktorom meste si. Kazdy atelier, pripadne fotograf Ta nafoti podla Tvojich predstav alebo Ti poradi. Moja kamoska ma na farebnom pozadi a ona s muzom su obleceni v bielom, s odhalenym bruskom, samozrejme 😉 a este s nimi je ich milacik - pes... Su to velmi mile fotky! Alebo ak si das robit cierno biele, tak pekne ukaze, ked mas cierne oblecenie, to potom vsetko na Tebe vynikne 😉 . Som si ista, ze mate sikovnych fotografov, kdekolvek sa nachadzas... kazdy Ta rad nafoti, nakoniec biznis je biznis 😉

shaarka
3. mar 2009

edita, z ktoreho mesta si?

cetera
4. mar 2009

no u nas je jeden velmi sikovny chlap...videla som uz take fotky co robil. bolo to take jemne a mamickovske....velmi krasne to bolo aj ja si ich dam ale este nemam velke brusko.....fotil nam aj svadbu aj oznamenia nam robil a boli sme velmi spokojny...

weronique1
4. mar 2009

ahoj, ja som si davala robit fotky pred nedavnom, bohuzial este nie su spracovane, ale uz teraz som maximalne spokojna. u fotografky sme stravili asi 3 hodiny a mame krasne zabery 😀 co sa tyka stylu fotografii, mam nafotene samostatne brusko s mojimi rukami a roznymi dekoraciami, potom portret a nejake mame aj spolocne s manzelom.
ak si das v google obrazky do vyhladavaca "schwanger fotos", tak sa ti zobrazi kopec inspiracii

angie79
19. aug 2010

odporucam www.bcool.sk 😉

tru
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
norulakp
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katustek07
2. sep 2016

Ahojtee,zhanam biele tehotenske saty na fotenie.Take ako pre vilu😁.Neviete mi poradit prosim

zuzana643
8. apr 2018

ahoj fotografujem jemne akty v prirode alebo u vas doma moj kontakt kuko123@szm.sk