Tehotenský denník

19miri89
24. sep 2013

ahojte,
písal si niekto počas tehotenstva denník? kúpili ste si ho alebo vyrobili? kamaratka je tehotná a chcela by také mať a ja by som ju chcela prekvapiť a chcem jej vyrobiť ale neviem čo by ten denník mal obsahovať, mohli by ste mi poradiť, napísať nápady, ďakujem

nikolet_89
24. sep 2013

@19miri89 ahoj ak by som mala mat dennik tak by som chcela aby tam bolo: ako som sa dozvedela, s kym, kde ze som tehotna...moja tehotenska foto, predpokladany termin porodu, co by sa malo diat v 1 trimestri 2 a 3-tom, ake vysetrenia ma cakaju, miesta na fotky, co sa deje s dietatkom mesiac po mesiaci a ako to znasam...ake boli sono vysetrenia...dost by ti mohla pomoct tato stranka http://tehotenstvo.academy.sk/

19miri89
autor
24. sep 2013

dakujem určite sa poobzeram

lucinkab
10. okt 2013

ja akurat hladam tehu denník. bud mas v knihkupectve za 16,60 knižku alebo jej vyrob, to bude krajsi darček. ja si idem sebe vyrobit v ružovom, kedže čakáme dievčatko 🙂

speci_rodinka
7. feb 2019

@lucinkab ahojte aj ja si chcem vyrobit dnes som si akvarel papier a farby kupila ale neviem temy:/ ake by tam mali byt... viete mi poradit?

lucinkab
7. feb 2019

@speci_rodinka temy ziadne,ja to mam po tyzdni a napisala som co potrebujem + lepila fotly na protilahlu stranu 🙂 temy ako v kupenych mi prisli zbytocbe

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre