Tehotenský test Verify. Je spoľahlivý?

sandrika
20. aug 2008

Ahojte , prepáčťe , že zakladám novú tému, alôe k dr sa mi díá ísť až budúci týždeň, robila som si dokopy 5 testov nakoľko si pripadám byť tehu , aj príznaky mám skoro všetky ako pri prvom , 3 boli rôzne značky medzi nimi aj podľa mna najlepší mamatest a tieto 3mi vyšli negatívne aboli také aj po 5 hodinách , na verify sa mi však po hodine ukázali jasné dve čiarky...mate daktorá skúsenosti, že tento test vám po limite ukázal falošné dve, alebo môžem byť predsa len opäť tehu....pôjdem k dr , ale ako som už spomínala najskôr sa mi dá za 6 dní.... 😒

emjee
20. aug 2008

ciarky po limite sa nerataju, aj ked ziadny test nie je 100%, skus zopakovat po par dnoch

veverka84
21. aug 2008

sandri mozem sa spytat kolko ti meskaju?lebo mne dnes tyzden mam vsetky priznaky tehu-meska mi, stale teplota okolo 37, kovova chut po zobudeni a bolia ma prsia ale testy mam negativne ja som si robila rapid clear asi 4 x.Najhorsie na tom je ze beriem duphaston na upravu cyklu a po nom mam mrsku ako hodiny pol roka a teraz zrazu neprisla.nechapem

bianus
21. aug 2008

veverka: robila si si test skoro rano? prvy ranny moc? ja som si tiez robila po tyzdni a vysli mi obe paličky // 😉 robila som test z ranneho mocu a cakala som len 5 minut.

snazivazuzi
21. aug 2008

Ahoj,

pri prvom tehu som si robila 3 testy, kazdy test roznej znacky. Dve boli negativne a jeden /verify/ slabo pozitivny. Nevedela som ci verit vysledkom, kt. test klame.... nakoniec som tehu fakt bola, ale ci som testovala priliz skoro na // a verify bol vadny, alebo by bol jediny kt. zachytil hcg... neviem.
Vysledky po uplynuti 5 min. by som nebrala ako doverihodné... radsej pockaj min. 2dni a testuj znova. Kup si iny testik ako verfy. Podla mna na tom teste presvitá ciarka 😉 . Samozrejme je moznné ze si tehu, len si testovala skoro. Vzdy testuj ráno!
Vela stastia! 🙂

sandrika
autor
21. aug 2008

ja neviem či chcem byť tehu vd mám doma 3 mesačné bábo 😵 dnes som bola na krvy u lukáška som otehotnela 1.8.2007 a test mi vyšiel až 26.8. tak neviem možno tobolo fakt skoro zajtra už budem na istom ďakujem za odpovede , fakt ma zaujímalo čo to tento test ukazuje všetkým alebo len mne 😉

sandrika
autor
21. aug 2008

a vever ja som od pôrodu ešťe menzes nemala....
keď si nedostala na duphaston si určite tehu skoč k dr 😉

sandrika
autor
23. aug 2008

tak a môžem, vyhlásiť že verify v živote nekúpim , lebo sú falošné 😠 😠 😠 😠
bola som na krvy , aj keĎ si fakt pripádám byť tehu, vysledok negatívny takže nie som,lenkedy zmiznú tie pocity doparoma 😠 😝