Tehotenstvo po plastike pŕs. Máte skúsenosti?

silv
19. sep 2006

Ahojte babule! Chcela som sa vas spytat,ci mate niektora skusenosti s tehotenstvom po plastickej operacii prs. Ja som ich mala robene pred 2 rokmi a teraz by som chcela skusit otehotniet. Trochu sa obavam... Doktor mi pred operaciou povedal,ze mi to nic neovplyvni. Mate nejake skusenosti? Nemam sa obavat?

peha
19. sep 2006

osobne ani nikoho v okoli nepoznam, ale myslim, ze nemusis mat obavy. citala som viac odbornych clankov, a myslim, ze aj gynekolog ti povie, ze nemusis mat starosti s otehotnenim, a udajne sa da aj v pohode kojit s "umelymi" prsiami. takze hlavne vopred nestresuj a nemaj ziadne strachy. a s kojenim uvidis ako, pretoze x zien nemoze kojit aj z inych dovodov, ale ak si nemala narusene mliecne zlazy, tak by to malo byt v pohode. tak prajem vela stastia, a hlavne nech sa vam to podari skoro, ako si zelate 😉

cukrikk
26. sep 2006

mala som v usa kamaratku ktora mala urobene prsia a ostala tehotna a nic sa nezmenilo fungovala ako kazda jedna mamicka pekne kojila takze si myslim ze bude vsetko v poriadku drzim palceky.....

zuzka111111
26. sep 2006

akurat som rozpravala s kamaratom plastickým chirurgom nakolko nam gratuloval k dcerke tak som sa opýtala a povedal ze v pohode budes kojit . Mliecne zlazy sa nenarusuju a ako peha povedala vela zien nekoji pre XY dovodov tak aj keby sa nedalo tak to nevadi hlavne ze budes mat drobca vonavuckeho a zravuckeho 😀

silv
autor
26. sep 2006

Dakujem za opytanie! Ste zlate. Zajtra mam stretnutie s mojim chirurgom,tak dufam,ze mi to potvrdi. 😀
Zuzka aj ja sa pripajam a gratulujem k dcerke!!!!!!

melory
26. sep 2006

to som uplne prekvapena, ja som pocula, ze to pocas kojenia vyberaju {silikon} tak doba postupila. len si neviem tie prsia predstavit mne sa zvecsili o 4 cisla.

silv
autor
26. sep 2006

Urcite ich nevyberaju(silikon)! To som sa uistila este pred operaciou. Ale zvacsit sa mozu. Dufam,ze nie o 4 cisla!!!1 😲 😲 😲

cukrikk
27. sep 2006

to by sme mali novu Pamelu Anderson 😀

silv
autor
27. sep 2006

Bola som u doktora,povedal ze sa trochu zvacsia 😢 Uvidime!!!

melory
27. sep 2006

silv aby si nebola prekvapena z toho zvecsenia. muzi ale na to letia, nie? moj sa nevedel dochytat a teraz tiez a to som len v 4mesiaci. ale po porode mi dobre vybuchli. kojila som rok - bolo z coho.

silv
autor
27. sep 2006

To bude! Uz sa toho zvacsenia neviem "dockat" 😝 Myslim,ze ten moj bude urcite rad...

mcw
5. okt 2006

Ahoj silv, ja mam tiez kamosku, ktora mala plasticku op na prsiach za mladi. Vynosila a kojila tri deti a nemala s tym problemy, takze ako uz dievcata spominali, neboj, bude dobre 😀

digysa
22. máj 2009

Vidim, ze plasticka operacia prs na konovi moc nefrci..... 😎