Tehotná bez manžela. Nájdete sa tu také?

nosoroztek
2. apr 2007

ahojte, otvaram novu temu, kt. by mala byt predovsetkym o zenach, dievcatach, ktore este nie su vydate, ale maju priatelov, snubencov, alebo su same, no napriek tomu cakaju babatko. bola by som rada, keby sme sa tu delili o svoje pocity, o skusenosti s oznamovanim tehotenstva nic netusiacim rodicom, o skusenosti s lekarmi, o tom ci chystate napriek svojmu stavu svadbu alebo nie, atd. jednoduucho by to tu malo byt o vsetkom,s cim sa stretne tehotna a slobodna 😉 tesim sa

olianko
5. apr 2007

ivanka chapem ta lebo keby sa ma to priatel teraz opytal tiez by som nevedela co odpovedat.Pritom je nam spolu dobre 🙂

ivanka982
5. apr 2007

olianko mna to strasne prekvapilo 5rokov anui slovko o tom a teraz z nicojho nic

olianko
5. apr 2007

ivanka my sme spolu 10rokov tak tiez neviemci by som to predychala 🙂

ivanka982
5. apr 2007

heh ja to redychat nemozem akosi ved aj v praci som dnes bola zamyslena poriadne

ika.
5. apr 2007

Pozri Ivi, veď to je také krásne vyznanie, jedno dieťatko s piateľom máte a druhé je na ceste, zvolila si si ho za otca Tvojich detí, A ON SI ŤA ZVOLIL ZA MATKU JEHO DETÍ, takže je ten pravý 🙂, čo si viac žena, ak je milovaná a naplnená láskou môže želať? A čo sa zmení tým, že budeš manželkou? Hm? Budete rodinka a to už štvorčlenná, nebude to už "LEN môj priateľ", "ALE môj MANŽEL" a TY budeš tá najlepšia a najspokojnešia manželka 🙂 a hrdá na svoju rodinku najviac na svete.
A OLI, čo chceš na tom rozdýchavať, že Ťa Tvoj muž požiada o ruku? A po 10 rokoch vzťahu?! Dieťatko spolu máte a čo ešte viac môže človek riešiť a upadať do mdlôb, veď rozhodnutie MAŤ DIEŤA a STAŤ sa matkou je rovnako zodpovedné a dôležité, ako vydať sa za muža, s ktorým tie krásne detičky mám.

ivanka982
5. apr 2007

ika no ja mam strach zeby sa vsetko to krasne mohlo teraz pokazit

ika.
5. apr 2007

Ivka opravujem,trošku som poplietla informácie, ste spolu 5 rokov a premenovala som Ťa na Oli 🙂

ika.
5. apr 2007

A čo by sa na tomto mohlo pokaziť? Máš problémy s partnerom? Čoho sa obávaš? Zodpovednosti?

ivanka982
5. apr 2007

ka preklepy envadia chapem to nemam problemy len uz som v zivote videla jeden taky rpklad ze boli spolu 11rokov a rozhodli sa zobrat a uz 2tyzdne po svadbe nasledoval rozvod a koniec setkemzu

ika.
5. apr 2007

Ivuška, veď každý vzťah má svoje krásne slnečné dni, ale aj tie zamračené s dažďom, ale to sa strieda, a vždy po búrke výjde slniečko.

ivanka982
5. apr 2007

no dufam

ika.
5. apr 2007

Ivka, ale prečo by to mal byť váš prípad? To by bolo morbídne, že by po svadbe bol koniec všetkého a neviem, aký principiálny problém by musel nastať, aby sa zrazu manželstvo skončilo. Na také nevydarené maželstvo nemysli! A pre aký dôvod sa tí dvaja rozišli, hm?

ivanka982
5. apr 2007

hja sama to neviem prosto prestalo im to klapat

ika.
5. apr 2007

Ja poznám dôvod, ale z dôvodu strašného, počas tehotenstva tá baba zistila, že jej manžel je homosexuál, ktorý svoju orientáciu skrýval 10 rokov! To je dôvod na rozvod.

ivanka982
5. apr 2007

och bode tak to je

ika.
5. apr 2007

A chúďatko,bola v 20tt tehotenstva a začala tak potrácať, že hrozilo, že maličký zomrie, vtedy vážil necelých 800g.

ivanka982
5. apr 2007

ika pockaj nieco ti napsiem ale nie verejne

ika.
5. apr 2007

Ivka, nevymýšľaj si nezmysly, nie je dôvod, aby sa niečo na krásnom a fungujúcom vzťahu kazilo. Nemám na mysli, žiadnu neveru, klamstvo, ani nič podobné... Vôbec sa nad tým nezamýšľaj a nerieš zbytočne hypotetické keby bolo, keby...

ivanka982
5. apr 2007

dobre je uz enskoro pojdem spat este skontrolujem malu a budem premyslat

ika.
5. apr 2007

OK, zlatko.

ivanka982
5. apr 2007

inka dik za podporu

ika.
5. apr 2007

Poslala som TI IP. Dobrú nôcku, oddýchni si a máš obrovské šťastie, že máš dieťatko a ďalšiu malú malú bambuľku na ceste.

ivanka982
5. apr 2007

ika oki kujeem

ika.
5. apr 2007

Neďakuj Ivka, toje úplne normálne.

ivanka982
5. apr 2007

ika oki nedakujem

tomaslavka3
5. apr 2007

musko dakujem

tomaslavka3
5. apr 2007

iwis,ten doklad sme mali niekolko dni neplatny,ale nejako sa to vybavilo,tusim sme nieco k tomu este podpisovali.Ale bez neho sa RLneda vybavit.

tomaslavka3
5. apr 2007

ika,tu krivdu budem pocitovat cely zivot,co sa stalo.Co by sa stalo napriklad,keby sa do zdravotnej poslalo take vyhlasenie o otcovstve.Ze by mali akoze dokaz.Ja som aj tak obstala celkom fajn.Poznam dievca od nas,ktore o tomto vyhlaseni nevedelo,nikto ju nato ani na matrike neupozornil.Maly ma priezvisko aj v RL po jej exmanzelovi.Teraz to bude menit,ale zbytocne ju to bude stat financne vydaje.S malymi som doobeda sama,potom pridu deti zo skoly.Pomozu mi hlavne vecer pri kupani.Ja im s ulohami,oni mne s varenim.

ika.
6. apr 2007

Ahoj Slávka, ja som sa vydávala min.rok, po 1,5 roč. vzťahu, ale môjho manžela poznám 15 rokov, sme spolužiaci z gymla. Bol moja prvá gymnaziálna láska, ešte taká nevinná platonická, ale skončilo sa to, asi to tak malo byť. Po maturitách som 7 rokov Joeyho nevidela, párkrát ho akurát zahliadla v meste, ale nič viac osobne som nevedela. Ani len sms-ku sme si neposlali, nekontaktovali sa, vôbec nič. A zrazu sa ozval on a pozval ma na kávičku. Joj, ani nechci vedieť, aký mladý muž prišiel, krásny, distingvovaný, zrelý. Pomyslela som si vtedy v duchu, no baba, ktorá ťa raz dostane za muža, bude nesmierne šťasťná. Vtedy som ani nevedela, či môže byť sám (no nebudem sa pýtať, či má alebo nemá frajerku 🙂), a mala som vtedy pár mesačný /9/ vzťah s jedným chalanom, ale ani som nemala úmysly začať si s niekým iným, v podstate šťastná som vo vťahu nebola, ale to dokážem posúdiť až s odstupom času. Ale našťastie existuje doba "mobilná" a Joey mu som nejako vraj neschádzala z mysle a posielal sms-ky 🙂, bolo ich veľa a ani neviem ako, sme do toho obaja padli a zaľúbila som sa ako puberiačka 🙂. V priebehu mesiaca som zistila, že toto chceme obaja, že chceme byť spolu, veľmi rýchlo som sa rozišla s bývalým priateľom, ale férovo (boli tam dosť vážne problémy s bývalým, ktoré som nejako nevedela vtedy riešiť), a odvtedy som s mojím manželom. Bábätko zatiaľ nečakáme, pomaličky budem mať 28, a dúfame, že čoskoro k nám priletí bocian.
Slávka, ja obdivujem všetky maminy, ktoré majú viac ako 2 detičky a veľmi sa mi páčia rodiny, kde je viac detí. Je tam cítiť lásku, spolupatričnosť, deti sa dokážu podeliť, sú také "lepšie" a menej konzumne vychovávané, rovnako aj muži takýchto žien neberú všetko, ako samozrejmosť.
Zmena priezviska sa dá naozaj len v opodstatnených prípadoch, matričnú agendu trochu poznám, kolegyňa s ňou robila a majú svoje zádrhely. Ak ma pamäť neklame, tak sa za zmenu priezviska matky a dieťaťa platí 5000,- Sk, musela by som si načítať zákon o matrikách. Poštudujem si to a podám sem presné informácie. Mnohým babám by to pomohlo.
Želám krásny sviatočný deň.

kalo
6. apr 2007

Ahoj holky, taky se pridávám do sekce nevdaných těhulek. Chceme se vzít příští léto. Otěhotněla jsem v říjnu, tak jsme to jaksi nestihli a jako těhotná jsem se vdávat nechtěla, protože si chci svoji svatbu taky užít se vším všudy..v letních šatech, přáteli a spoustou vína 😉 První měsíce mi bylo zle, tak jsme to vymysleli takhle. Mým rodičum se to vůbec nelíbí, že budu mít dítě jako svobodná. Ale je to náš život. Budeme přece uplně stejní mamka a taťkou jako by jsme manžele už byli, tak co....