Tehotná bez manžela. Nájdete sa tu také?

nosoroztek
2. apr 2007

ahojte, otvaram novu temu, kt. by mala byt predovsetkym o zenach, dievcatach, ktore este nie su vydate, ale maju priatelov, snubencov, alebo su same, no napriek tomu cakaju babatko. bola by som rada, keby sme sa tu delili o svoje pocity, o skusenosti s oznamovanim tehotenstva nic netusiacim rodicom, o skusenosti s lekarmi, o tom ci chystate napriek svojmu stavu svadbu alebo nie, atd. jednoduucho by to tu malo byt o vsetkom,s cim sa stretne tehotna a slobodna 😉 tesim sa

nosoroztek
autor
10. apr 2007

ahoj jullyett, takze ak si mozem otvorit hubu trovhu viac 😉 , nerob chybu a nedavaj mu sancu len kvoli tomu, ze bude otcom tvojho babatka, urobis najvacsiu chybu. viem, ze ked sa maly narodi, moze dostat "rozum", ze ho babo zmeni, ale ty musis mysliet aj na seba, na to, ze musis byt uz teraz pokojna a stastna, lebo babatko vsetko citi a ked sa narodi, tak to bude duplom, matka prenasa na babatko vsetko, radosti, ale aj starosti, preto si rozmysli, co chces, ak ho uvedies ako otca, davas mu pravo zasahovat do vychovy. podla toho, co si tu napisala, si myslim a urcite mi daju za pravdu aj ostatne dievcata, by si mala ostat sama sebou, to ze ti zohnal 20 rocnu postielku je fajn, ale je to stale malo, myslim si, ze kazda zena by mala mat pri sebe chlapa, ktory jej da predovsetkym lasku, nehu, starostlivost. vies si predstavit, ze by si ho mala mat pri porode? alebo si vies predstavit, ze by si maleho s nim vedela nechat napr. na cely den? ak si odpovies nie, nehas, co ta nepali, myslim si, ze ti tvoja rodina pomoze bez ohladu na to, ci s nim budes alebo nie, mozno tym nebudu zo zaciatku velmi nadseny, ale ked bude babo, uvidis, aky budu vsetci stastni a hrdi. mas vlastnu hlavu, tak sa riad sebou a nie svojim okolim. do manzelstva sa neponahlaj, aby si sa o pol roka nemusela rozvadzat.

jullyett
10. apr 2007

ahoj nosoroztek

tie tvoje otázky fakt fungujú....a má to niečo do seba....
nedokážem si predstaviť, že by bol pri pôrode ani že by som mu dala bábo čo i len na pár hodín bez môjho dozoru.....
Priam ma deprimujú tieto myšlienky....
Ja si ho nemôžem vziať, aj som mu povedal, že medzi nami skôr k ničomu nedôjde, ale ako náhle mu dám šancu trošku sa starať
( čo zatiaľ žiadne staranie nevidím )on si automaticky robí nárok aj na mňa, aj keď tvrdí, že otcom chce byť aj bezo mňa....proste niekedy si kaká do pusy...
Ja sa skôr rozhodujem o tom priznaní otcovstva....
Len o jedno mi ide, vidieť, či dokáže niečo poskytnúť a či si uvedomuje, že je to aj o financiách....ešte pred tým ako ho dám na papiere, lebo v opačnom prípade ho nechcem pri mne a mojom babatku ani náhodou...

a som rada že si otváraš "hubu" 🙂 tie tvoje psychologické otázke sú 100%...

nosoroztek
autor
10. apr 2007

jullyett, som rada, ze sa nehnevas, ze obcas napisem nieco ostrejsie, ale ja som taka. v prvom rade si musis uvedomit, ze teraz nerozhodujes len za seba, ale aj za svoje babatko, hoci ono este tomu nerozumie a ani tomu dlho rozumiet nebude. musis si uvedomit, ze to co urobis, by si mala urobit nielen pre seba, ale aj pre emilka, preto dobre porozmyslaj, ci svojho ex uvedies do papierov. inak, ako tuto situaciu berie jeho rodina?

jullyett
10. apr 2007

ahoj nosoroztek

ja viem, máš úplnú pravdu...
Jeho rodina, neviem ako to berie...
Naposledy povedal, že jeho mame povedal, že sa ja s ním nechcem rozprávať....
ani neviem prečo mi o tom povedal....s otcom sa nerozprávajú, nemá zvlášť príkladného ocina (alkoholik) preto žije so svojím bratom v dome po babke...síce s rovnakým dvorom, ale zvlášť....
Hovoril, že jeho mama sa chce so mnou rozprávať, ale on nie je zatiaľ veľmi za, napriek tomu, že on sa s našimi už rozprával dávno a mne za chrbtom, takže neviem čoho sa bojí....čo nakecal doma.....

díky nosoroztek, že sa tak zaujímaš...

nosoroztek
autor
10. apr 2007

nedakuj, nemas za co. kolko mas rokov? a co tvoj ex?

jullyett
11. apr 2007

ahoj

ja mám 21 a ex 24

nosoroztek
autor
11. apr 2007

🙂 nedaj sa! 😉

nosoroztek
autor
13. apr 2007

ahojte dievcata, nejako dlho o vas nic nepocut. ako sa mate? dufam, ze dobre a ze si uzivate teple luce apriloveho slniecka.

sisstin
14. apr 2007

ahoj nosoroztek, tak se přidávám do klubu 😀 😝

kotenko
14. apr 2007

Ahoj nosoroztek, aj ja sa pridavam do klubu "slobodnych mamiciek". Ale svadbu planujeme 10. maja 2008 alebo 20. septembra 2008. Tehotenstvo nas dost prekvapilo a tento rok maturujem, tak sme to nechceli silit. Svadbu si vychutname potom aj s babatkom, len som zvedava kto nam postrazi dietatko, ale niekto sa urcite najde... 😉

sisstin
14. apr 2007

kotenko: aj ty..najprv družba, potom sobáš 😀 😅 😅

kotenko
14. apr 2007

no, aj ja... 😅

sisstin
14. apr 2007

kotenko: já ani netuším,kdy svatba bude....dřív jsem furt lítala po Beremese a mojasvadba..ale už mě to nějak pustilo..a od té doby, co jsem těhule..tak je mi to úplně jedno 😉

kotenko
14. apr 2007

No ja taktiez, planovala som si zalozit po skole SVADOBNU AGENTURU, tak som bola na tychto strankach aj ja stale, ale ako som tehotna, tak som uz len na tejto stranke, a na mojasvadba a beremese mi ani nenapadne ist pozriet... 😢

nosoroztek
autor
14. apr 2007

ahoj kotenko, ahoj sisstin, v prvom rade gratulujem k malemu cloviecikovi, kt. uz vo vas byva, mimochodom, plati vam podnajom? 😀

kotenko
14. apr 2007

Nosoroztek, no veru este neplati, ale neboj, ked sa anrodi, tak mu to vsetko zuctujem a odrobi si to na domacich pracach 😀

nosoroztek
autor
14. apr 2007

xixixi, kotenko, ale spisuj uz teraz, lebo kamoska, kt. bola tehotna, viac zabudala a ked dojci, tak je to s nou este horsie :-P

sisstin
14. apr 2007

nosoroztek: vzhledem k tomu, že stále pracuju a už jsem podruhé nemocná bych měla platit já jemu 😒

nosoroztek
autor
14. apr 2007

sisstin, no to mas pravdu, pockaj ked sa narodi, ta pobije po zadocku a povie: no no no mamka, si zua 😉

sisstin
14. apr 2007

holky..a vy máte aspon tušáka, kdy bude svatba? Já teda vůůůůůůůůůůbec 😝

kotenko
14. apr 2007

😀 😀 😀 No a my budeme pod papucou a to male nam bude rozkazovat... aplace a hned mu dame cicik po ust, pripadne hned prebalit, popestovat... Baby, z nas budu otroci 😢 😢 😢 😀 😀 😀

nosoroztek
autor
14. apr 2007

zo mna zatial nie 😀, ja tehotna zatial este nie som, ale uvidime tento mesiac 🙂

kotenko
14. apr 2007

No tak dlzim palceky nech sa zadari. Ja som vysadila HA ze len na mesiac a hned sa zadarilo... A to este so mnou bolo chorucke a uzivalo silne liecky, ale na genetickom vraveli, ze budeme v poriadku 🙂
Ako reagovali vasi drahi chlapy ked ste im oznamili, ze ste tehu?? Pripadne ako ste im to povedali??? Mne pan doktor najprv dva mesiace hovoril, ze mam zapal vajecnikom a ze menstruacia mi meska kvoli tomu a sme si jedneho dna spravili testim a bol pozitivny. Priatel tomu neveril, spravili sme dalsie 3 a vsetky boli pozitivne. 🙂 🙂 🙂

sisstin
14. apr 2007

kotenko: ty jsi to plánovala ve dvaceti letech? 😲 😉

sisstin
14. apr 2007

kotenko: přítel mi nevěřil vůbec..ani po čtyřech pozitivních testech 😝 že prý si mám dát horkou koupel a víno...věřil až po krevních testech 😉 byl to šok..jsme to vůbec neplánovali..on už děti má 😉 a není to v dobrou chvíli..ale teď se těšíme oba 😀

nosoroztek
autor
14. apr 2007

kotenko, paaani, niekomu sa nedari par rokov a vam sa zadarilo na prvykrat 🙂 priatela chapem, ze neveril, xixixi a doktora zmen, ked ti tvrdil, ze mas zapal vajecnikov, potom mu ten "zapal" dones ukazat 😀 a ked mozem este nieco, tak Liliana je krajsie meno ako Nikolka 😅

nosoroztek
autor
14. apr 2007

sisstin, myslim si, ze nie je dolezite, ako to zoberu chlapi, ked sa dozvedia, ze sa stanu otcami, dolezite je, ako sa budu spravat, ked to babo uz bude na svete

kotenko
14. apr 2007

Sisstin, neplanovali sme, proste sme iba vysadili HA a chcela som byt bez tabletiek a podarilo sa hned na prvy krat... A to sme sa cez ovulciu aj chranili... Asi si vajicko pockalo niekde na spermie alebo zas naopak... 😝
Presne tak, zalezi ako sa budu spravat pocas tehu a aj ked sa to narodi... No, Lilianka ale nie je v kalendari a nechceme aby bolo ochudobnene o darceky 😀 Ale este uvidime.. Vsetci hovoria, ze to bude asi chlapcek

nosoroztek
autor
14. apr 2007

kotenko, kolko mas rokov?

jullyett
15. apr 2007

ahojte dievčatá

dúfam , že trávite čas oveľa lepšie ako ja, lebo sedím samučká v práci a keď pomyslím, že nedeľa a tak krásne počko....jáááj

pekný deň všetkým