Tehotná počas štúdia na vysokej škole

lucindusa
16. sep 2008

Čaute kočky,

nájde sa tu medzi Vami daktorá, s ktorou si môžem pokecať o tehotenstve počas štúdia na VS????
🙂

miminaaa
23. jan 2013

@simi906 Ja som 14. mája minulý rok mala štátnice a 18. mája som porodila. Bolo to o tri týždne skôr a zrejme sa trochu pod to podpísali aj stresy, ale zasa na druhej strane profesori boli ohľaduplnejší. Čiže má to svoje pre, ale aj proti, no netreba myslieť na to najhoršie, zvládli to mnohé pred Tebou, zvládneš to aj Ty, uvidíš. 😉

lucka181285
25. jan 2014

@1aduliatko1 ahojky, čítam tvoj príspevok s odstupom času, tak ako si to zvládla? štátnicovala si už s bruškom?

1aduliatko1
26. jan 2014

@lucka181285 ahoj...neštátnicovala som s bruškom...bábätko sa nám zatiaľ nezadarilo 😒 ale aspoň nemuselo so mnou stresovať 😀

oblivian
24. nov 2014

Ahojte,
ja chodím na Pedagogickú fakultu UK extrene. Tento rok som tretiačka, v 2015 končím bakalára. Popritom parcujem ako učiteľka na ZŠ. Rozmýšlala som, že keďže počas letného skúškového a štátnic budem v pokročilom štádiu tehotenstva, asi sa nechám vypísať na PN, aby som sa mohla venovať prípravám na štátnice.
Nevedeli by ste mi poradiť, ako budem môcť potom chodiť na skúšky a zoštátnicovať, ak vychádzky dávajú zvyčajne 2x 2 hodiny denne?
Ďakujem za každú odpoveď. 🙂

krasavica12
2. okt 2015

Ahojte, aj ja sa pripajam. Som v piatom rocniku a zacal sa mi 7. tyzden tehotenstva. Podla vsetkeho mam rodit v maji cca 2 tyzdne pred statnicami, tak dufam ze sa mi to neposunie a skolu zvladneme a babatko bude zdrave :P Mali ste niekto porod blizko statnic?

gabincek
2. okt 2015

Ja som začala študovať na VŠ keď mala dcéra 1,5 roka (a to sme zdolali 2 operácie a zároveň 2 liečenia, tak som ešte aj z Kováčovej utekala na skúšku..ozaj o hubu). A keď som popri nej ukončila Mgr. Išla som si ešte robiť ped. minimum počas tehu. s druhou dcérou a v pohode, vždy sa to dá, kde je vôla tam je cesta aj keď je to náročnejšie. A teraz som nastúpila do práce na plný úväzok keď mala moja tretia dcéra 16. mesiacov. Apropo a boli so mnou v ročníku dve baby vo vysokom štádia tehotenstva a spravili. 🙂 Nič sa neboj.