Tehotné s PCO

scarlet
2. máj 2007

Videla som, že dievčatá s polycystickými vaječníkmi chceli založiť novú tému: "Tehotné s PCO" (pre bovzbudenie snažiliek s PCO) a tak som sa rozhodla, že otvorím túto tému ja.
Tak všetky PCO-čkárki, moja dobrá kamarátka má vysoký stupeň PCO a pred 5 dňami sa jej za malej pomoci lekárov (druhá stimuácia Clostylbegytom, na prvú stimuláciu nereagovala vôbec) narodil zdravý, krásny synček Henko 🙂. Nezúfajme a bojujme ďalej, verím, že skôr či neskôr sa dočkáme vytúžených bábätiek 😀 😀 😀. Prosím všetky tehuľky a mamičky s PCO, aby napísali svoj príspevok a tak podporili nás SNAŽILKY 😉.

taffy
18. júl 2007

Niekedy by som priala tým ľuďom, ktorý nezažili to čo my, aby sa aspoň raz na chvíľku vžili do našej kože (narážam aj na pohotovosť, ktorú nechceš opisovať). Ja som po potrate a po kyretáži ležala v nemocnici a doky sa ku mne správal akoby som bola na 3. umelom prerušení teho dobrovoľne. Somár! 😠
Som zvedava ako ti to dopadne (neberieš ani utrogestan? - aj proti krvácaniu). Ale budem na teba myslieť! Posielam ti veľa pozitívnej energie! 😀 😀 😀 😀 😀

vivi77
18. júl 2007

taffy, to je mi velmi luto. muselo to nesmierne boliet. ani si to neviem predstavit. musis byt velmi silna. utrogestan beriem, aj napriek lekarom na pohotovosti, ktori ma poslali domov s tym ze sa nemame o com bavit. v centre mi povedali, ze to nechame zatial na prirodu, ze zatial krvacanie nebudu zastavovat. dakujem za pozitivnu energiu, budem ju urcite potrebovat.

a ty ako? po tych utrapach mas ake plany? aj ja ti velmi velmi drzkam palceky 😵 😵 😵

fabiana
19. júl 2007

Ahojky!
No fazuľky asi ešte vidieť nebude, ale ktovie, možno sú v centre skúsení odborníci, tak hádam sa niečo zistí. Vivi, ešte stále krvácaš? Je to silnejšie alebo je to viac-menej špinenie? Veľmi ti držkám palčeky, nech zajtra vyšetrenie dobre dopadne!!!
Efiku, ako sa máš? Ako poslúchajú tvoje fazuľky? Už si bola na nejakom vyšetrení alebo ťa to ešte čaká? 😉
Taffy, aj ja sa teším na ten superplodný augustový týždeň, len nám nezabudni napísať, ktorý to je... 🙂

efiku
19. júl 2007

ahojte babulky.
Vivka velmi držkam palce a strašne moc verím že to bude ok musí to byť ok.Už to krvácanie prestalo,ako a cítiš?Vivka zajtra budem strašne silno myslieť na teba aby to bolo ok moja daj o sebe vedieť držkajte sa pa.
Fabianka tak ja mam ísť na 10 a 14 den na krv to je až v stredu dúfam že to bude ok ,do včera som cítila vaječníky raz jeden zabolel raz druhý dnes skoro vôbec len sem tam tak neviem uvidíme čo sa deje ja dúfam že aspoň jednej sa tam zapáči,mužík mi povedal že ked už nebolia vaječníky že už sa asi uhniezdili tak uvidíme akurát mam točenie hlavy ale to asi z utrogestanu a brucho nafúkane ale vraj to je z tých tabletiek uvidíme

fabiana
20. júl 2007

Ahojky!
Vivka, aj ja ti držkám palčeky, dnes ideš na kotrolu do centra kvôli tomu krvácaniu... tak pevne verím, že bude všetko v poriadku.
Efi, mňa tiež v posledných dňoch pobolieva v podbrušku...neviem, prečo, dúfam, že sú to ovulačné bolesti, no uvidíme. Dúfam, že tento cyklus už nebude anovulačný... 😖
Myslím na vás, kočky, držkajte sa!

vivi77
21. júl 2007

ahojcek!
tak, vcera som bola znovu na krvi a HCG nam krasne stupa, vcera bolo 257! velmi dobre spravicky, klop klop na drevo, dufam ze trend aj zostane. krvacanie je uz lepsie, je toho menej a slabsie, tak dufam ze uz to skonci. v centre ma odbyli tym, ze utzv je priskoro a aj hociake ine vysetrenia. boli velmi chladni. poobede ked som volala kvoli vysledkom som hovorila s harbulakom, bol velmi neprijemny. sice tehotenstvo jasne potvrdil, ale tvrdil ze to nemoze byt uhniezdovanim a ze nevie zarucit ci budem tehu aj o tyzden!!! no comment. neskor som hovorila so svojim gynekologom, ktory ma do caru poslal a ten ma upokojil, ze nech len lezim a ze to naozaj moze byt uhniezdovanie a to krvacanie resp.spinenie moze trvat aj dva tyzdne. ten moj doky je inak strasny anjelik, jeden rozhovor s nim, a svet je hned krajsi 🙂 inak vam velmi pekne dakujem, ze ste tolko na mna mysleli, mojim fazulkam to urcite prospieva 😉 😉 😉 fabi, efi, tie vase priznaky zneju priaznivo!!!

fabiana
21. júl 2007

Ahojček!
Vivi, tak to si nás napínala poriadne dlho...
A tí lekári sú riadni chumaji, že? Taký prístup, je to smutné! Ale to vieš, keď zhrabnú peniažky, tak už ich to veľmi nezaujíma. 😖 Vivi, držkám silno palčeky a mysli pozitívne, veľa oddychuj, nenamáhaj sa 🙂

efiku
23. júl 2007

Ahojte babulky tak dnes som mala troška krvičky len také jak jednorazové tak neviem ked som si tabletku dala či som sa poškriabala alebo čo len v sobotu ma bolelo bruško jak keby som mala dostať mršku som akurát dnes týžden po transfere a v stredu ma čaká odber krvy to je 10 tak sa bojím aby mi neoznámili že to nevyšlo,akurát ma bolia kríže a dúfam že nebudem špiniť snad to bola len nejaká ranka alebo čo mate skusenosti s tým?

scarlet
autor
24. júl 2007

Ahoj Efiku, myslime na teba a držíme ti palčeky 😉. V stredu nám daj vedieť ako si dopadla, drž sa 🙂.

vivi77
24. júl 2007

Ahoj Efiku, nebojkaj, vsetko bude dobre. Z tej krvicky si nerob tazku hlavu, mna lekar upokojil, ze pri zahniezdovani moze prist ku krvacaniu, co je aj moj pripad. silno na teba myslim a zajtra nam donesies urcite super spravicky. ak by aj ta hodnota bola nizka, nezufaj, 10.den je naozaj velmi skoro. drzkaj sa 😉

vivi77
24. júl 2007

ahoj fabi, ano mas pravdu, ale nechcem to uz radsej rozoberat. mam super spravicky, HCG mi vcera stuplo na 1.112, taku hodnotu som ani necakala. krvacanie preslo do spinenia, je to uz o dost slabsie, tak dufam ze za chvilu bude vsetko o.k. stale lezkam v postielke a manzelik ma ofukuje 🙂 a ty ako? ovulka prisla? drzkam palceky 😉 😉 😉

fabiana
24. júl 2007

😀
Vivi, ovu zatiaľ nikde. ☹

vivi77
24. júl 2007

😒 a ktory den cyklu si?

fabiana
24. júl 2007

Tu je môj grafík, dúfam, že teplotky zase neklesnú a budú ďalej stúpať...už sa bojím pozrieť aj na teplomer ráno.
http://fertilityfriend.com/home/1aab14

vivi77
24. júl 2007

fabi, neboj, mysli pozitivne a hlavne sa nebojkaj, potom ta ovu urcite pride 😉 ved teplotky stupaju, tak im treba verit 🙂 🙂 🙂 idem si znovu lahnut, nejak sa mi toci hlavicka makovicka, papa

fabiana
24. júl 2007

Pa, vivi, oddychuj! 🙂

efiku
24. júl 2007

aahojte babulky vivka tak dnes je to také špinenie bez krvičky také dohneda tak som zvedava zajtra sa na to opýtam ale to je len také razové neviem čo to je uvidíme ,vivka a 10 den si rátala od transferu že?už som celkom z toho zblbnuta

Dakujem fabi aj tebe

efiku
24. júl 2007

a ešte by som sa chcela popýtať že utrogestan mam na dva dni ešte a další odber krvy na test až pondelok ony by mi mali predpísať alebo sa držia prvého výsledku krvy ako to tam je ?Ja mam utrogestan 3x2 tabletky,vysledky krvy majú asi o kolkej hotové tak jak všetky medzi 14-15hodkou?dakujem papa

taffy
25. júl 2007

Baby, mrzí ma to ale ten týždeň, ktorý má byť najplodnejší v auguste som ešte nezistila. Resp. tá moja kámoška o to akosi prestala javiť záujem. Odhovorila ma od laparky ( 😠 nie žeby som na ňu až tak dala) a teraz sa stále vyhovára, že to nemôže nikde nájsť. Tak uvidím!
Od včera som začala brať duphaston - aby som mršku vôbec dostala a aby som zbytočne nenaťahovala naše snažilkovanie. Tak od budúceho cyklu začíname zasa s clostilom (hsg dopadlo suuuuuper 😀 ) a potom sa uvidí.

Efiku, ten utros by som brala asi dovtedy kým sa nevylúči alebo nepotvrdí tehotenstvo - tak skoč po recept! Kým sú výsledky, u nás v labáku (Za) to trvá tak 2-3 hodiny.

Vivi77, bolo by načase zmeniť "nick" - ty už nie si snž - si tehuľka 😀 a myslím, že už máš nejaký 4. tt za sebou. Tak držím palce!

fabiana
25. júl 2007

Taffy, tak to je škoda, že sa ten najplodnejší týždeň nakoniec nezistil... Hádam sa nám podarí aj bez toho, aby sme vedeli, ktorý to je... 😉
A čo vy, tehuľky naše, vivka a efiku? Ako sa darí?

taffy
25. júl 2007

Ja ešte nehovorím, že sa nezistil - budem tú kolegyňu otravovať až dovtedy, kým mi to nezistí naozaj. Ale, baby, aspoň vieme, že v auguste sa máme snažiť najvac 😉 😉 😉 z celého roka!

fabiana
25. júl 2007

Len či to snaženie vydržíme... xi xi.

efiku
25. júl 2007

Ahojček fabi tak ja idem zajtra na krvičku tak som zvedava ako dopadneme to špnenie na druhy deň bolo len take jednorazove a potom už nič a dúfam že to bude ok tak som chcela ísť už dnes na odber ale robili mi to 16 a to by bolo asi skoro zajtra je 10 den tak držte palčeky

fabiana
25. júl 2007

No jasné, budeme na teba myslieť a držam palčeky a ty nám daj vedieť, či je všetko ok. 🙂

efiku
25. júl 2007

jasne zajtra sa ozvem sa určite

vivi77
25. júl 2007

Ahojte baby, len tolko, ze vivi teraz nejaky cas nebude na konikovi lebo musela vcera poobede utekat do nemocnice. mysli na vas a velmi si praje aby vam to vsetko islo tak ako si to vsetci prajeme. drzte sa, manzelik

scarlet
autor
26. júl 2007

Držíme Vivke veľmi palčeky a všetky ju pozdravujeme 😵 😵😵.

fabiana
26. júl 2007

Ahoj manželík Vivky! 😉 Držíme palčeky Vivke a miminkám, nech všetko dobre dopadne!!! X

efiku
26. júl 2007

Ahoj Vivky manželík držíme jej palčeky aby to bolo ok a budeme na nu myslieť pozdravuje efiku papa

scarlet
autor
26. júl 2007

Dievčatká a pozerali ste nový foto album našej Ajky??? Mrknite na to aké už má bruško 😀.