Tehuľky na pokec. Pridajte sa

lusi131
11. okt 2009

Ahojte tehulky-či už ste prvorodičky alebo už nejaky ten pokladík doma máte 😉 ,
chcela by som založiť túto tému, lebo je tu určite vela tehuliek, ktoré sa jednak nevedia zaradiť do nejakej témy alebo sa nevedia zapojit, lebo väčšinou sú už baby v jednotlivých temách zohraté-píšu si už dlhšie, alebo ktoré rovnako ako ja nemajú až tak moc času na písanie a zmeškali komunikáciu vo svojom mesiaci pôrodu a pod....ale napriek tomu, by si radi občas s niekým pokecali, poradili sa, povzbudili sa, porozoberali všetko možné i nemožné čo nás tehulky trápi... 🙂, kto sa pridá????

renatkas
9. dec 2009

kvapka a tu mas nieco o utrogestane:
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

zabenka21
9. dec 2009

renatkas neohlupla si,len vsetky nase mudre bunky teraz pracuju na tom,aby boli mudre nase babatka 😀 .dvom sa lepsie mysli,len keby som sa vedela donutit! a nie prespat cely den!!! ale beriem to tak ze ked spim malicke si rastie 😵 . ale k matike sa budem mudiet dokopat 😢

renatkas
9. dec 2009

zabenka jaaaaj toto sa mi paci 😀 to poviem nabuduce profke ked sa ma bude pytat preco som sa neucila na skusku, ze vsetky moje bunky sa sustredia na to aby bolo mudre moje babo 😀

zabenka21
9. dec 2009

reni ale to das 😉 dvom to pojde lepsie 😀 aspon ja sa tak povzbudzujem ked sa mi uz sialene nechce 😅 .budem na teba mysliet a drzat palce.

sabiatko
11. dec 2009

dobre ranko 🙂

tak som vychystala mojho draheho do roboty a uz nezaspim 😝 posledne dni som trocha nervozna, lebo sme objednali dake veci z "shop 4 baby sk" a mali vraj dorazit do 2 pracovnych dni od odoslania, teda do utorka... a furt nic. tak im pisem, ze o co ide a oni ze je to poslane, tak teraz neviem, ci je daco s postou alebo co. kazdopadne ma to stresuje, ci to vobec dorazi, lebo v pondelok ideme na tyzden na slovensko a chcela som si to zaroven zobrat sem.

dneska zacinam 27 tt, naozaj to ide dako rychlo, ale to je len dobre, bo tych tyzdnov je az 40 a ja stara netrpezlivka... 😀

renatkas
11. dec 2009

dobre ranko.

sabiatko kvoli tomuto sa neznervoznuj, na poste je nejaka lehota a oni ti to podrzia. Uz to mas vyplatene, alebo to mas na dobierku? Zbehni sa opytat na postu, ci im to este neprislo, mozno ti len neposlali do schranky ze je to uz tam. Kedy to odosielali zo Slovenska?

Ja som mala vcera v praci mikulasske posedenie, tak som sa riadne napratala ze potom maly cely cas vyvadzal. A ked som prisla domov, tak mi tvrdlo brusko ze mi ani magnezium nezaberalo.
A dnes sa mam v plane cely cas ucit, tak uvidim ako mi to vyjde (teda po praci), MM ide do Ziliny na zapas tak nebude cely den doma a pride az niekedy v noci 😒

sabiatko
11. dec 2009

joj, taka som rada, mi volala mama, ze uz ma tu zasielku 😵 tak inak byva v dubravke a bolo to na poste v karlovej vsi s tym, ze ani papierik nehodili do schranky. a teta na poste hovori, ze to tam uz par dni maju. tak ale hlavne, ze to uz mame 🙂

tak sa renatka pekne uc, ked uz manzel nie je doma, aspon ti rychlejsie ubehne cas. ja si dneska budem kratit cas pecenim, mam na plane kokosove pusinky, tak dufam, ze nebudu jak z kamena ako naposledy 😀

matula01
11. dec 2009

Ahojte ,

tak som bola dnes na poradni a lekar ma moc nepotesil. Vraj po tom pociatocnom straseni, ze maly pojde skor sa tam pre zmenu zabednil a on to vidi tak na prvy januarovy tyzden 😖 To som naozaj necakala. A vraj mestruacne bolesti mozem mat aj mesiac pred porodom. Ja ich mam uz tyzden. Taaak som sa vytesovala, ze na sviatky uz budem s malym doma...a nic. I ked stat sa moze naozaj hocico...

Idem sa ja ucit, i ked sa mi straaaaasne nechce ☹ Sabiatko, posli nejake pusinky aj mne, lebo ja sa tusim k peceniu nedostanem 😝

renatkas
11. dec 2009

sabiatko no vidis, posta vie vela veci zmotat 😀

ja si na buduci tyzden uz idem objednavat kocik, teda este nevieme ci to bude prave ten co sme si vyhliadli, najskor musim zmerat vytah ci mi tam vojde 😀 ale je taky pekny 😀 a o 200 Eur lacnejsi ako u nas na Slovensku 😀

ja budem piec len medovniky, a aj to az tesne pred vianocami, lebo by sme ich vsetky pojedli. A mamina objednala zakusky takze vypekat sa nemusi, na vianoce budeme aj tak u nasich.

matula neskusis tie zarucene rady, ktore spustaju porod? umyvanie okien, vasnivy sex a taaak? MM sa tiez urcite tomu potesi 😀
Drzim palce na skuske, aj ja mam zajtra.

matula01
11. dec 2009

renatkas, ved ja uz niektore veci aj skusam...schody, okna, sex 😝 Pijem aj tu ostruzinu malinovu... a nic 😖 A tiez ti drzim palce na skuske.

matula01
13. dec 2009

renatkas, tak ako si dopadla na skuske? Ja sice neviem znamku, ale podla mna som urobila. Takze dalsia skuska z krku. Dufam, ze aj ty si urobila.

zabenka21
13. dec 2009

baby tak sa pochvalte potom s vyselkom 😉 ja uz mam do januara pokoj 😝

renatkas
14. dec 2009

dobre ranko.

cez vikend som sem ani nenakukla, behala som po obchodoch a aj tak som nic nekupila 😠

skuska podla mna dopadla dobre, dala nam to pisomne, 18 otazok a jednu som nemala, tak snad som urobila 😀 19.12. budem mat vysledok.

vcera som sa pozerala do kalendara a nestihla som sa cudovat aky je uz vysoky datum, ved za chvilu uz nastupujem na matersku 😀

matula este stale nic? maly sa nehlasi na svet? treba viac sexu a poskakovat pri tom 😀

matula01
14. dec 2009

ahojte,

zabenka, trochu ti zavidim, ze mas do januara pokoj, na druhej strane musim co najviac skusok porobit teraz, lebo v januari to asi nepojde 😒

renatkas, mas pravdu. Leti to straaaasne rychlo. Ja dnes zacinam pomaly balit veci, kedze sa mame zacat cez vikend stahovat. Som zvedava ako to stihneme. Mozno mi ta stahovacka nakoniec vyvola ten porod 😝 A budem prec na Stedry den... A to ma 22.12. caka este jedna predvianocna skuska 😖

renatkas
14. dec 2009

matula zavolaj si pomoc k tomu stahovaniu a ty sa na vsetko vykasli, ja som tiez zvykla vlacit igelitky z obchodu ze ved to neni tazke a teraz sa mi robi hernia na pupku.

my sme sa stahovali v oktobri, tak strasne moc drzim palce, aby ste to stihli za vikend 🙂 my sme nastastie nestahovali nabytok, takze len vsetky veci a oblecenie... ale bolo toho dooost.

Len aby to na teba neprislo prave na tej skuske 😀

zabenka21
14. dec 2009

matula no ja som si uz dve skusku urobila minuly tyzden,s jednou cakam na vysledok ale keby som ju neurobila tak od hanby odidem zo skoly 😀 .ratam ju za uspenu 😉 . a inak tiez mam tie obavy ci dalsi semester nahodou neporodim na skuske 😀 hadam si nejak uspesne zostavim rozvrh. a ako sa ti to pekne blizi,ja sa asi budem pred porodom strasne bat...

renatkas
14. dec 2009

baby ja som rozmyslala aj nad odkladom letneho semestra, len neviem ci sa to da a bolo by mi luto keby som uz nechodila do skupiny s mojimi spoluziakmi. budete v pohode pokracovat v letnom dalej?

zabenka21
14. dec 2009

ranatka tak ja mam v plane pokracovat dalej,kedze mam 22 a som len druhacka,chcem to stihat kym to mam zadarmo 😉 len si letny semester dam tak,aby som koncila zapctami,nech neporodim na skuske.a ked sa drobec narodi tak to nejak s tatinom vymyslime,ze ked by som sla do skoly on by s nim ostal a tak...keby sa dalo u nas extrene,alebo individualne studium ☹ ale nejak zvladame 😉

matula01
14. dec 2009

no ja mam zatial hotove 4 + jedna ma caka toho 22.12. Zatial neuvazujem o preruseni studia, i ked momentalne si to naozaj neviem predstavit. A tiez nechcem prist o spoluziakov, predsa len s nimi taham uz 4. rok.

Teraz balim nejake veci a normalne som si musela dat pauzu, co nevladzem. Len ked nechcem aby mi to balil niekto druhy... Keby mi to balil drahy, tak polku veci nenajdem, co by mi ich vyhodil, lebo on vsetko povazuje za zbytocnosti 🙂 Tak to chcem mat vo vlastnej rezii... A ked uz budem zbalena, tak aj maly moze ist...

matula01
16. dec 2009

Dievcata, nejako to tu zanedbavame.

Ja som len chcela napisat, ze dnes ked som zbadala to cislo 39 tt, tak mi az zle prislo 😝 Hlavne ked okolo seba vidim ten neporiadok, nakolko uz balim veci na stahovacku. Uff...tak snad uz teraz maly vydrzi...

zabenka21
16. dec 2009

matula ale aspon to budes mat uz za sebou a anjelika v naruci 🙂 lepsi vianocny darcek ani nie je 🙂 rychlo to ide,asi tym ze stale je co robit...uff ale mala som dnes hnusny sen,ze mi povedal doktor ze malicke zmrelo,no az som plakala zo spanku ...

matula01
16. dec 2009

zabenka, taketo sny mavam aj ja. Nie je to nic prijemne 😖 Mi to dokaze pokazit cely den.

zabenka21
16. dec 2009

joj ani nevrav,az som draheho zobudila ako ma zo sna trhalo 😠 ale uz som pokojna,dostala som dnes prve bodynko od kamosky :D treba ma drzat,lebo ked zistim co cakame tak vymetiem obchody 😀 😀 😀

lusi131
autor
17. dec 2009

ahojte kocky.... 😉 ........no ako sa mate???????????? ja som dlho nepisala, lebo som skoncila v nemocnici 😒 -zacali mi predcasne kontrakcie,ale podarilo sa im to nastastie zastavit a uz som doma, tak dufam ze vianoce prezijem v klude 🙂........... (no idem popozerat, co ste si tu pisali,kym som bola prec 😀 )

matula01
17. dec 2009

lusi, neuveris, ale prave vcera som premyslala, ze co s tebou je, lebo si sa straaasne dlho neozvala. Ja som bola tiez v nemocnici v 34 tt, kvoli kontrakciam a otvaraniu. Ale ako vidis, stale drzim pokope, i ked si uz obcas prajem, aby to uz bolo za mnou. Tak sa moc nestrachuj. Nakoniec ti budu musiet porod vyvolavat 🙂 A kolko si tam bola?

zabenka, ja som si hovorila, ze nebudem nic popredu kupovat a uz mam tak 3 mesiace plnu skrinku. Uz to ani nemam kde davat 😝 Tomu nutkaniu sa jednoducho neda odolat 😀

zabenka21
17. dec 2009

lusi tak hlavne ze si v poriadku 😉 joj ved o tyzden vianoce,tak sa tesim🙂 som zvedava kolko detskych veciciek dostanem 😝 . matula ved to,ze tak krasne veci 😵 uplne sa tesim ked tam nabehnem

evitkamalicka
17. dec 2009

ahoj kocky, tak ja som dnes bola u dr., potvrdil mi tehu a uz mame aj srdiecko

zabenka21
17. dec 2009

gratulujem 😵 😵 😵 a drzim palce nech je zdravucke ;) a drzte so mnou mojej `svagrinke`,na vianoce presne bude vediet ci to vyslo;)

matula01
17. dec 2009

evitka, tak to je super!! 🙂 Takze uz mas knizocku? Juuuj, ked si spomeniem na zaciatok, ako som sa tesila, kedy prvy krat uvidim srdiecko bit...naaadhera 🙂

matula01
18. dec 2009

dobre ranko 🙂

prave som sa vratila z poradne a dr. mi povedal, ze oproti minulemu tyzdnu tam vidi velky posun a ze ma taky dojem, ze tak 24 - 25 by to mohlo aj byt. Lepsi datum fakt asi nie je 😝 No tak som zvedava, ci mu ta predpoved vyde.