Tehuľky na pokec. Pridajte sa

lusi131
11. okt 2009

Ahojte tehulky-či už ste prvorodičky alebo už nejaky ten pokladík doma máte 😉 ,
chcela by som založiť túto tému, lebo je tu určite vela tehuliek, ktoré sa jednak nevedia zaradiť do nejakej témy alebo sa nevedia zapojit, lebo väčšinou sú už baby v jednotlivých temách zohraté-píšu si už dlhšie, alebo ktoré rovnako ako ja nemajú až tak moc času na písanie a zmeškali komunikáciu vo svojom mesiaci pôrodu a pod....ale napriek tomu, by si radi občas s niekým pokecali, poradili sa, povzbudili sa, porozoberali všetko možné i nemožné čo nás tehulky trápi... 🙂, kto sa pridá????

sabiatko
28. dec 2009

takze ty uz tak napoly aj stavas dom 😀 tiez som rozmyslala o dome, mas tam kopec miesta, nebuchaju ti zhora susedia, v lete zahradka aj pre deti, to je paraaaada 🙂 a kde by ste chceli, ked nie v bratislave? inak drzim palce, nech si mazel skoro najde robotu 😉

matula01
28. dec 2009

Ahojte, dnes ste tu toho veru veeela popisali. Ale uz som precitala vsetko 🙂 S tym monitorom ste ma veru poriadne nahlodali. Najskor prevazovalo NIE a teraz zasa ANO. A potom sa ma clovek rozhodnut 😝 Dnes som bola na mimoriadnej poradni, lebo som uz bola strasne nervozna. Doki mi povedal, ze to sa mi len chystaju porodne cesty, ale mimino nikde 🙄 Vobec sa mu nechce. A ja uz ledva chodim. Ale jedna pozitivna sprava...mam o 4 kg menej ako pred 10v dnami 🙂 To asi to stahovanie. A prve vianoce, ktore som nepribrala.

Sabiatko renatkas ma pravdu. Netreba mysliet len negativne. Ja kebyze myslim negativne, tiez nemam byt. A mozno nemam nic z toho co mam. Niekedy treba riskovat.

renatkas
28. dec 2009

sabiatko kusok od BA, nasi byvaju 20 km od BA a ja tam mam tiez pozemok, len su tam nejake komplikacie. Ale som povedala ze stavat sa bude az ked budeme mat tolko penazi, ze nam ten dom niekto postavi na kluc, lebo co vidim kolko to kazdeho stoji nervov tak sa mi do toho nechce 😀

matula a ty este furt nic? daj si horuci kupel a zajtra rodis 😀

matula01
1. jan 2010

Dievcata, prajem vam krasny a stastny Novy rok. Hlavne to zdravicko a zdrave miminka!

PS: Ja este stale nic 😒

evitkamalicka
1. jan 2010

ahojky

aj my prajeme vsetko dobre v Novom roku

matula01
2. jan 2010

Dievcata mame to za sebou.Dnes o 9.31 sa narodil Timotej. Vazi 4350 g a meria 52 cm.

sabiatko
3. jan 2010

ahojte 🙂 tak sa po dlhej dobe hlasim... sme sa stahovali a mame tu problem s netom, tak dufam, ze aspon obcas sa mi podari sem nakuknut.

matula, to jaka sprava 😵 gratulujem k malickemu 🙂 aky bol porod, dalo sa? teda timko je riadny valibuk, cez 4 kg 🙂 tak nech sa vam dari a ste zdravi, opatrujte sa 🙂

evitkamalicka
5. jan 2010

matula super gratulujem, poriadny chlapisko 🙂

renatkas
5. jan 2010

jeeej mati gratulujem 😀 potom pridaj fotecky. Rodila si normalne alebo cisarskym?

matula01
7. jan 2010

Ahojte 🙂

tak sme vcera dorazili domov. "Maly" je fakt velky. Ked na neho pozeram, tak nechapem ako sa vosiel do mojho brucha a uz vobec nie ako sa dostal von 😕 Rodila som normalne. O piatej rano ma chytili bolesti. To som vydrzala skoro do pol siedmej, lebo som neverila, ze uz to je ono, kedze maly ma uz tolko krat natahoval. Nejako po siedmej sme prisli do nemocnice a o pol desiatej uz bol vonku. Bolo to rychle, aj ked tusim viac bolestive ako tie predtym. Ale tak za tu bolest to stalo 😉 Tak dievcata aby ste spokojne dobehli do ciela aj vy!

matula01
7. jan 2010

PS: fotky nejako nestiham, ale urcite budu

renatkas
7. jan 2010

mati a mala si aj epiduralku? Paaaani tak to si fakt velmi kratko rodila, aj ja chceeeem 😀
tesim sa na fotky, hlavne si teraz oddychnite obaja 😉

matula01
13. jan 2010

renatkas, epi som nemala. Tie najhorsie bolesti trvali tak 20 minut, i ked mne sa to zdalo hodiny 😒 Takze sa to dalo vydrzat. Oddychovat nestihame, lebo prerabame kuchynu a hned potom ideme na obyvacku, takze som dost unavena. Este ze maly je relativne dobry a da sa pri nom kopec veci porobit.

A nejako som dievcata nechodite ☹ Ani neviem, co je u vas nove. Tak sup sup, poslite informacie.

filipka21
13. jan 2010

ahojte baby prosím vás mali ste pri všetkých deťoch na začiatku rovnaké príznaky???????? 😕

zabenka21
13. jan 2010

matula,sice neskor,ale gratulujem k drobcekovi 😵 😵 😵 ja sa zacinam suverenne bat porodu! 😀 .no,nechodime,ucim sa jak blazon,riesim svadbu...nestiham....a cakam na vysledky afp,robili mi ich zas,tak som zvedava.

renatkas
14. jan 2010

ahojte 🙂

matula tak to si potom mala v pohode porod 🙂
Prerabku ja mam uz za sebou a poviem ti stalo ma to kopec nervov, takze mas moj obdiv ze to zvladas 😎
Ked budes mat cas prihod fotky maleho.

zabenka coho sa bojis, ved mas este cas 😀 mne to este ani nepride ze budem rodit, uz sa chystam pobalit do nemocnice ale maly by sa nemusel pytat na svet skor, este musim stihnut jednu skusku a zaciatkom februara mi uz zacinaju prednasky letneho semestra.
Ty sa budes vydavat? Kedy? Doma vsetko v pohode, priatel poslucha a nevymysla? 🙂

A co nove s nami: tak od zajtra som oficialne na MD 😀 ale este budem chodit do prace a robit z domu, ale to je uz v pohode. MM stale nema pracu, takze to financne zvladame tak tak, ale ja verim ze sa cim skor nieco podari a po MD nebudem musiet nastupit zase do prace.
Konecne mame doma kocik, mam ho v albume 😀 a mame aj postielku doma, uz je v izbe a aj skrine sme malemu kupili, len este cakame kedy nam ich dodaju lebo mame doma len cast. Krpec doteraz kopal ako o zivot, vcera a dnes je nejaky kludny, uz sme otoceny dole hlavickou, prietoky som mala nejake hranicne tak som chodievala na kontrolu kazdy tyzden, uz je to ok.

evitkamalicka
14. jan 2010

ahoj dievcata....ako sa mate?

zabenka21
14. jan 2010

reni pracuje sa na tom🙂 tiez mam same skusky:(( a drahy poslucha a stara sa,doma pohoda,len ten otec si tazko zvyka...(ale moj,nie otec dietata,to vtedy vyznelo strasne,neviem sa vyjadrovat nervozna). no,ved ty to mas zachvilku za sebou🙂 ja uz som tak zvedava co cakame 🙂)

renatkas
14. jan 2010

evitka ja som v skratke popisala, ty ako? nevolnosti nemas? 🙂

zabenka ja viem ze potom uz bol problem len tatko - tvoj, pockaj ked uz budes pred sebou nosit velike brusisko, uz si bude musiet zvyknut 😉
a termin svadby uz mate?

zabenka21
14. jan 2010

po svadbe to predycha🙂 stara skola,dokial sa nevydam tak nebude mat klud lebo si mysli ze ma drahy opusti 🙄 len keby videl ako sa tesi a rozprava sa s bruskom 😵 .na termine sa pracuje 😀

renatkas
14. jan 2010

tak viez zabi, si jeho dcerenka a teraz ta bude mat na krku nejaky iny chlap, chvilu mu to bude trvat kym sa s tym zmieri 😀 a ked mu ukazes drobca tak bude cely bez seba a bude rad 😉

evitkamalicka
14. jan 2010

nevolnosti nemam, citim sa dobre

zabenka21
14. jan 2010

sak jasne,ale kazdy to vzal normalne,sme spolu dlho,poznaju sa....ale povedal sam ze aj keby mam 30rokov tak sa ho to dotkne.no nemohol cakat ze budem donekonecna sama 😀 plus moj drahy slovo svadba posledne tri mesiace pred tym sklonoval kazdu chvilu...ale,otcovia 😀 😀 😀

renatkas
14. jan 2010

no mojmu to bolo uplne fuk ze sa vydavam, alebo aspon sa tak tvaril a ked sme povedali ze cakame babatko tak iba zahlasil ze no konecne.
Tak tvoj tatinko je pekny jesitak 😀 A teraz si na Slovensku alebo v Cechach? tusim tam studujes, ze? Ked sa babo narodi ako budete a kde?

zabenka21
14. jan 2010

hej je:D jedina dcera,tak co uz...plan je ostat v CR 😉 teda muzik bude pomahat kym nedostudujem a potom sa uvidi co dalej.neplanujeme moc dopredu,lebo sa to pototo 😅 teraz riesime len posledne skusky a to male slniecko 😵 ved u nas tiez skoro kazdy zahlasil ze kolko radosti a uz sa vrhli nakupovat vecicky 😀 😀 😀 ale potrapi to ked dakto koho mas rada zareaguje divne.a ja som taaaaak precitlivena!

matula01
28. jan 2010

ahojte babulky 🙂

nejako to tu viazne. Ale priznam sa, ze ani ja nemam nejako cas. Maly ma dost zamestnava. Takze ked nespi, tak sa mu venujem a ked spi, tak rychlo varim, upratujem atd. Popripade sa ucim 😒 Konecne sme dokoncili obyvacku. Takze uz len dve izby dorobit. Je to zaberak.
A vy ako dievcata?? Renatkas, ty sa uz pomaly blizis do finale 🙂 Nezacinas byt z toho nervozna?? Strasne rychlo to bezi. Ved len tu si pamatam ako zabenka prisla, ze je tehotna a uz ma polovicu za sebou 😕

No nic, snad sa niektora z vas ozve, co nove...

matula01
29. jan 2010

dievcata, prihodila som par fotiek, tak ak sa tu objavite, tak ziznite 🙂