Tehuľky na pokec. Pridajte sa

lusi131
11. okt 2009

Ahojte tehulky-či už ste prvorodičky alebo už nejaky ten pokladík doma máte 😉 ,
chcela by som založiť túto tému, lebo je tu určite vela tehuliek, ktoré sa jednak nevedia zaradiť do nejakej témy alebo sa nevedia zapojit, lebo väčšinou sú už baby v jednotlivých temách zohraté-píšu si už dlhšie, alebo ktoré rovnako ako ja nemajú až tak moc času na písanie a zmeškali komunikáciu vo svojom mesiaci pôrodu a pod....ale napriek tomu, by si radi občas s niekým pokecali, poradili sa, povzbudili sa, porozoberali všetko možné i nemožné čo nás tehulky trápi... 🙂, kto sa pridá????

evitkamalicka
11. okt 2009

ahojky, my uz sice pokladik doma mame, ale akurat sme sa zacali snazit o surodenca

maminamajka
11. okt 2009

ahoj, ja čakám druhé bábätko... už len čakáme na pôrod 🙂

evitkamalicka
11. okt 2009

mamina to mas uz veru za chvilocku

maminamajka
11. okt 2009

veru hej, keby aj dnes, tak nenamietam 😀

lusi131
autor
11. okt 2009

ahojky, my uz tiez mame doma jeden pokladik a uz sa velmi tesi na surodenca, aj ked on chce braceka-uz mu vybral aj meno(Petko) 😀 , ale ako sme v utorok zistili, bude to sestricka 🙂 😀 , takze sa mu to snazime pomalicky vysvetlit...

evitkamalicka: drzim palceky, nech sa Vam to rychlo podari-my sme mali stastie, hned na prvy pokus 😉

maminamajka: to ti uz vela neostava, ale v dobrom ti to zavidim 🙂 , prve tehu som mala uplne bezproblemove-uplne som si ho uzivala, ale toto druhe je trosku komplikovanejsie a som teraz na rizikovom, tak su obcas chvilky, kedy si poviem nech uz rodim 😉 , no hlavne jem, ze babo-mala slecna je zatial v poriadku a dobre sa jej dari...

rovni
11. okt 2009

ahojte 😉

lusi131
autor
11. okt 2009

ahojcek 🙂

lusi131
autor
11. okt 2009

maminamajka: a kam sa chystas rodit? 🙂

rovni
11. okt 2009

celkom sa mi pozdava temicky,hlavne uvod,mam pocit ze vsade su uz rozbehnute diskusie,baby sa poznaju....

maminamajka
11. okt 2009

Lusi131 my sme zase chceli babu a čakáme opäť chlapčeka - bude to Lukáško, nevadí, Majko sa zahrá lepšie s bračekom ako so setričkou, to je pravda. Ja si tiež toto druhé tehotenstvo nemám jednak kedy vychutnať (malý má 20 mesiacov a vyžaduje pozornosť) a na druhej strane sa mi to dosť vlečie, už by som to mala rada za sebou 😀 ... najhoršie sú noci, už nespávam viac ako 4 hodiny, čo sa malý vrtí, začali mi kontrakcie dosť bolestivé v noci, ale nič z toho zatiaľ neni... takže som bez energie posledné dni 😒

maminamajka
11. okt 2009

ahoj Rovni

Lusi131 do Nitry idem rodiť, aj prvého som tam rodila, nemôžem si sťažovať 🙂

lusi131
autor
11. okt 2009

rovni: ten isty pocit som mala aj ja, som sa skusala aj niekde pridat, ale bolo to take nijake...nebola som v obraze, tak som sa rozhodla pre novu temicku 😀

maminamajka
11. okt 2009

lusi131 dobrý nápad... tiež som mala všade pocit, že už sa baby poznajú a nemám sa s čím zapojiť do diskusie 🙂

rovni
11. okt 2009

maminka majka-vidim ze budes mat taky rozdiel medzi detickami ako my-chceli ste tak?
ja sa toho strasne bojim,ako to (ne)zvladnem a tak

maminamajka
11. okt 2009

chceli sme aj menší, len som kojila a nedarilo sa nám 🙂 zvládneme to neboj a neskôr to bude super, že nebude veľký vekový rozdiel medzi nimi 🙂

evitkamalicka
11. okt 2009

lusi dakujeme, Adamko sa nam podaril na prvy sup, aj pred nim co sme cakali babatko a potratili tak na prvy sup, tak uvidime ako to bude teraz

rovni
11. okt 2009

evit-tak drzim palce!
jooooj ja som este velmi nechcela dalsie-velka nahoda 🙂 ,obdivujem vas baby ze si trufate 😉

evitkamalicka
11. okt 2009

rovni dakujem...tak to ste teda mali stastie ked takto 😅

lusi131
autor
11. okt 2009

maminamajka: presne viem ako sa citis, teda aj ked ja som este len v 22tyzdni....moj maly ma uz sice 26mesiacov, ale pozornosti potrebuje este az az aj ked je velmi sikovny a sebestacny, aj tak je to este drobcek...do skolky ho chcem dat az v septembri, ked uz bude mat 3rocky 🙂. A teraz bol este aj chory, takze jedna radost...

Inak aj ja som ten posledny mesiac uz nemohla vobec spat, maly si robil z mojho bruska ihrisko ako kopal a tlacil strasne na zaludok...vsak bol aj pekne velky....4 250g a 54 cm 😀 a to nehovorim, ze si dal 2tyzdne na cas...uz som mala ist na cisarak, ale nakoniec si to rozmyslel a sup za 2hodiny bol vonku 😀

Ja som tiez uvazovala, ze keby boli dvaja chalani lepsie sa zahraju aj muz chcel Petka, vsak od koho to asi tak ma moj drobec...ale asi to tak malo byt, uz som sa s tym celkom stotoznila a na dievcatko sa velmi tesim, len este vobec netusim ake meno dame...

rovni
11. okt 2009

veru-stastie a pritom mala sa "podarila" az po roku 😅 tak nas vobec nenapadlo ze takto skoro....

evitkamalicka
11. okt 2009

rovni takze ste sa v podstate ani nesnazili

maminamajka
11. okt 2009

Ja som chcela strašne Ninku, ale nebude už... dve deti som vždy chcela, viac detí nechceme... (ktovie či by to nebol aj tak zase chlapec) 😀 😀 😀 😀

Môj do škôlky nepôjde, takže budem mať naraz dve detičky doma, uvidím, či neskončím na psychiatrii 😀

Utekáme na nákup do tesca, stavím sa tu neskôr... majte sa baby

rovni
11. okt 2009

veu,obdobie "snž" sme uplne vynechali 😀

rovni
11. okt 2009

ahoj majka

evitkamalicka
11. okt 2009

my by sme chceli 3 deticky, ale to tretie az tak neskor

zabenka21
11. okt 2009

ahoj zienky. ja som tak v tretom tyzdni,ale mam strach.mam 21..otehotnela som cez antikoncepciu.priatel je pri mne,drobceka chce,ale no planovali sme vazne tak najskor o dva rocky,lebo teraz nemozeme dokoncit vysoku..a podopry zostrany rodicov sa nedockame. chcem sa s tym stresom vyrovnat,lebo ten stres mi ublizi. a plus,ako to oznamit doma...

lusi131
autor
11. okt 2009

rovni: neboj, to urcite zvladnes 😉 , ja stale hovorim, ze nase tela vedia co robia, my sme maleho neplanovali a pritrafilo sa 😀 a teraz sme uz planovali (ja som chcela max.rozdiel 3kocky-aby sa vedeli spolu pekne prehrat) a podarilo sa nam to hned ako som vysadila tbl, aj ked sme tam povodne planovali 2-3mesiace pauzu(pre istotu), ale moj doki mi hovoril, ze to vobec nevadi a malo to tak jednoducho byt a som rada, aj ked som chcela povodne babenko az do tepla a termin mam nakoniec 10februar 🙂 a bola to totalna nahoda, lebo som otehotnela pomaly az vtedy, ked som uz mala mat dalsie kramy(mala som neskorsiu ovu a tom som mala pred tym 28dnovi cyklus, takze fak stastie 😀 )

evitkamalicka: neboj aj teraz sa to urcite podari a vsetko bude dobre!!!! 🙂

lusi131
autor
11. okt 2009

maminamajka: neboj nezblaznis 😀 , ja som tiez uvazovala, ze maleho necham doma, ale uz sa obcas doma nudi a chybaju mu deti, tak vyskusame a uvidime, keby nie vzdy moze byt doma 😉

mne sa tiez paci Ninka, ale jedny nasi znami ju maju a moj chlap preto nechce, skoda 😒

dobry nakup 😀

evitkamalicka
11. okt 2009

aj nam sa paci meno Nina 😵

lusi131
autor
11. okt 2009

zabenka21: viem ta pochopit-ale neboj sa a nestresuj-VSETKO ZVLADNES,len treba trosku zatat zuby, ja som otehotnela tiez v 21rokoch a nebolo to planovane, v tom case este len priatel(teraz uz manzelik 😀 ), bol cerstvo rozvedeny a navyse dostal ponuku do zahranicia-co bola skvela prilezitost...tiez sme mali pochybnosti, ale ustali sme to...on isiel na pol roka no Nemecka a ja som ustala tu. Rovnako ako ty som studovala a v skole som pokracovala dalej, neprerusila som ju ani po porode-neumoznili mi individualne a na externe neboli samozrejme korunky, tak som ostala na dennom a zvladla som to, dokonca som maleho bravala na prednasky, niektor mi odpustili, niektore nie a statnicovala som spolu s malym 😉 ....a to tu nemam nikoho z rodiny, kto by mi pomohol, na vsetko sme boli samy dvaja.......a nehovorim ze to bolo lahke, aj som si poplakala, ale nakoniec to vsetko dobre dopadlo a nelutujem ani jedno rozhodnutie 🙂 !!!!