Tehuľky od Clostilbegytu. Pridajte sa

amisa
19. máj 2009

Tehiulky od Clostilbegytu - pokračovanie od Léčba Clostilbegytem .. a // pro všechny 🙂 Otvaram novu temu lebo sa nam po liečbe množia aj tehulky 🙂 kto sa este prida? 😀

puclik77
19. jún 2009

katuska15:
no dufam ze aj prvy pokus bude uspesny 🙂 aj ked sa citim ako pred mrchou...alebo si uz namyslam 🙂

amisa: mala by som sa testovat vlastne vcera, lebo bol 28 den. Ale cyklus mam +- 30 dnovy, takze mi mrcha chodi cca 30 den. Este sa nechcem testovat, resp. sa bojim, ze to bude ovplyvnene pregnylom alebo ze to uz nebude ovplyvnene a bude tam len jedna ciarocka. Tak zatial cakam a zatinam zuby aby som si nekupila test xixi. U nas v praci je lekaren hned dolu, cize este aj to ma laka 🙂 Ale drzim sa hehe

katuska15
19. jún 2009

Puclik ved ja ti drzim palceky aby sa ti to uz teraz podarilo 😉 a dnes si kolky den po pregnyle???

mannerka
19. jún 2009

katuska,
mne o tom zubarovi a obvodnom tiez moj gynekolog nepovedal 😒 Ale citala som tu v jednej temicke, ze to baby riesia. Ale tiez som zatial nebola.
Spytam sa na poradni, ked pojdem najblizsie 29.06.

A to presvecovanie sije, je vlastne utz vysetrenie, kde Dr zistuje hriubku / dlzku (neviem presne) sije mimi. Je to taky prvy ukazovatel, ze mimi je OK. Su tam presne dane hodnoty od kedy do kedy je to OK. Ak je hodnota vyssia, robia sa dalsie testy na Downov syndrom a ine geneticke poruchy. V tehu knizke to budes mat v kolonke NT. Na toto vysetrenie mas este cas, ja som na nom bola az 13+2tt. Normajne sa robi od nejakeho 10tt do 13+6tt.
Prve krvne testy mi robil v 10+6tt na zltacku, krvnu skupinu, toxoplazmozu a syfilis tusim...Dalsie mi budu robit na geneticke poruchy 30.06. (to budem cca 15+1tt).

Kati, hlavne sa neboj, vsetko bude s tvojimi drobcekmi v poriadku. Kopec bab ma po clostile zdrave dvojicky 😵 Viera v narodenie zdraveho dietata robi zazraky 😉

amis,
ja som tiez mavala problemy s migrenami pred tehu, teraz je to zatial ok (klop-klop) Ale ked ma zacina boliet hlava hociako, dam si polku (niekedy aj cely) sumiveho horcika a lahnem si. Vacsinou mi to pomoze. Pytala som sa Dr na ten horcik a povedal, ze je to uplne v poriadku, ze dokonca prospieva tehotenstvu 😉

katuska15
19. jún 2009

Mannerka dakujem,si ma trosku potesila..Ale asi pojdem svojmu gynekologovi uz teraz v pondelok,mame ist sice spolu a pojdem radsej skor...Lenze ja ked cakam dvojicky,tak tie hodnoty by mali byt asi vyssie,a to potom ako hodnotia???

mannerka
19. jún 2009

kati,
on ti zmeria kazde mimi zvlast. Takze kazda hodnota bude samostatna a stale by mala byt v limite 😉

katuska15
19. jún 2009

Ok,budem sa modlit,nech to dopadne na jednotku...

amisa
autor
19. jún 2009

mannerka stim horsikom som to skusala..apomaha mi to ja pri nevolnostiach..ale bala soms a to uzivat dlho ale ked ti doki povedla ze je to OK ..tak si skusim davat castejsie..

a o tmo zubarvy a obvodakovy tiez nic neviem..

katuska mne brali krv na skupinu a neviem co este aj nejake hormony stitnej zlazy v 7tt.. ale knizocku nemam asi tiez len na dlasom vysetreni dostanem (12tt) ked mi budu aj presvecovanie robit. Tam ide somnou aj manzel uvidi prvy krat zubrienocku nazivo lebo an tej prvej foto teda toho vela nebolo.

puclik77
19. jún 2009

katuska15:
dnes som 11. den. Myslis ze by som si mohla dat ten test? strasne som zvedava a bojim sa sklamania. Asi este pockam do pondelka. Caka ma "busy" vikend, takze aspon na to nebudem mysliet 🙂

puclik77
19. jún 2009

amisa mozem ti potvrdit, ze jedna moja kolegyna ked bola tehotna, tak si magnezium davala cast. Sama je lekarka, takze vedela ze to babatku nemoze ublizit. Skor prospiet 🙂

amisa
autor
19. jún 2009

puclik mne saslabuuuulilinko pozitivny test vysiel az 13 dni po ovulke aj to po stanovenom case..takze este vydrz.. je to strasne cakanie.. ale ja keby mrska dosla vetsinou je uspesny druhy pokus 🙂

puclik77
19. jún 2009

ty si tomu zivim prikladom, ze? Dlho ste cakali na babo? Moja gynekologicka je Dr. Sladicekova, mozno ju poznas. Takze viem ze som v dobrych rukach a babo skor ci neskor bude 🙂

mannerka
19. jún 2009

katuska,
vsetko dopadne dobre, uvidis 😉

puclik,
vydrz s testikom urcite aspon do pondelka 🙂

amisa
autor
19. jún 2009

puclik mi od oktobra..ale doslo sa na to ze u mne nieco nieje v poriadku nasadili clostyl.. a sup na druhy pokus 🙂
uz som si jeden horcik rozpustila :o) a ked mas dobru pani doktorku tak to je super..drz sa

amisa
autor
19. jún 2009

kati nebooj.. bude dobre.. 😉

kukona1
20. jún 2009

tak mne 10 den meškaú,ešte som clostyl nezačala ani užívat..mám nutkanie dat si test..ale sa bojím že zasa budem sklamaná. ☹ už sa mi stal že som aj 2 mesiace nedostala a minula som aspon 10 testov ☹

puclik77
21. jún 2009

amisa,
a prve priznaky tehotenstva sa objavili ako? Ja som vcera mala 30. den MC, cize som mala dostat. posledne tri razy prisla mrcha presne na 30ty den. A vcera rano aj sa mi zdalo, ze zacinam spinit, ze je to tu a potom cez den nic. Ani teraz nic. Iba ma pobolieva podbrusko, citim taky zvlastny tlac na mocovy mechur, hlavne ked idem spat. Ale nie som unavena, nie je mi zle, prsia mam citlive iba trochu, ako bezne pre MS. Tak neviem. Test som este nerobila 🙂 drzim sa! Ty si si na kolky den od meskania urobila test?

amisa
autor
21. jún 2009

kukona.. ved si urob a uvidis...10 dni je fakt dost..

pulik nams a podarilo na druhy mesiac..priznaky am kazdy rozne..a niekto ziadne .. drzim palceky.. napis kedy sa budes testovat aby sme an teba mysleli

puclik77
21. jún 2009

amiska, si zlata, diky. Chcela som testik zajtra, ale asi pockam do stredy, ak medzitym mrcha nepride. To uz by mohlo byt jasne, ze som alebo nie som tehu. Urcite dam vediet. Alebo sa pochvalim, alebo budem potrebovat utesit 🙂

kukonka, ja by som ten testik uz urobila! Drzim moc palce!!!! Daj vediet.

mannerka
21. jún 2009

puclik,
drzim palceky, nech mrska nedorazi a testik nech je pozitivny 😉

kukona,
urcite testuj, 10 dni po bude jasne ci si alebo nie si tehu 😉

puclik77
21. jún 2009

mannerka,
stale ma pobolieva podbrusko, teraz zrovna ma ako keby tahalo vo vajecniku....no divne pochody mam. Myslis ze je to normalne? alebo sa mam bat? Uz mi asi hrabe, moc sa sledujem .-)

kukona1
21. jún 2009

som si spravila a ništ.. 😒 ☹ ..tak budem čakat dalej 😅 🙄

puclik77
22. jún 2009

amisa, mannerka,
tak som sa dnes testla a mam tam druhu ciarku taku, ze ju je sotva vidiet. Moze to byt este pregnylom? Dnes je to 14. den od pichnutia....dufam ze uz nie a zadarilo sa. To by som bola asi ten naaaaaaaaaaaaaaajstastnejsi clovek na svete 🙂 V stredu to zopaknem a uvidime 🙂

amisa
autor
22. jún 2009

puclik to neviem nemam skusenosti s pregnilom..ale kupuj testiky a zajtra skus zova a dalsi den znova 🙂 sa potichucky tesim s tebou 🙂 mne dokonca niektore testy v den menstruacie vychadzali pozitivne a niektore negative a pritom tie co vysli negative boli citlivejsie ako tie pozitivne..drz sa dievca myslime na teba

mannerka
22. jún 2009

puclik,
ja este negratulujem ale silno drzim palceky nech je test poztivny z tehu 😉 😵
Este stale to moze byt pregnylom, ta druha ciarka. Jedna kocka tu mala pozitivny test dokonca 16 dni po pichnuti 😒 ...moze sa to stat...

Ale bolest v oblasti vajecnika moze byt signalom tehu, ja som to tiez mala asi tyzden od vynechania mrsky a trvalo to asi dalsi tyzden -dva...

kukona,
nuz skooooda 😒

katuska15
22. jún 2009

Puclik ja ti potichucky gratulujem,lebo pregnyl sa ze vraj v tele drzi nejakych 8-10 dni,a tie tlaky som mala aj ja,take tahanie,ako keby mi niekto vo vnutri tahal mechur...drzim ti palce 😵

Babiky cujte...dnes som bola na sono...JUpiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii babatka ziju,vyvijaju sa tak ako maju,a ono to uz ma aj rucicky,boze to je sladke,a tak som sa modlila,Boze dakujem 😅 😅 😅 uz mam aj knizocku a odobrali mi aj krvicku... 😵

puclik77
22. jún 2009

Katuska,
terazky si ma potesila, lebo ja tiez citim take tahanie v tom vajecniku, kde mi dozrel najvacsi folik a este potobny tlak v podbrusku.
Asi pockam este par dni a spravim zase test, uz oficialne aj s mojim drahym. Strasne chce byt pri tom, ked sa otestujem 🙂)) (tento testik som robila v praci po tajme xixixi)
A tesim sa s tebou ze babatka su v poriadku!!!!! Len tak dalej!!! Silno drzim palce!!!

Mannerka s tym 16tym dnom si ma nepotesila, ale mas pravdu, ja som to tiez citala..... niekedy je pregnyl prec za 10 dni a niekedy sarapati aj 16 dni.

Amiska, ty sa ako mas? Ako sa dari babatku?

amisa
autor
22. jún 2009

katuska tesim tesim s tebou 🙂 no vidis vsetko bude v poriadku

puclik nepodvadzaja zavolaj an etst draheho budete trpnut spolu 🙂 to blo u nas najkrajsie mna drahy presviedcal ze topresvita nejaka ruzova ciarka zo spodu papierika..ze niesme tehu..a potom bol rad ako blska 🙂

ja dnes a vcera ako tehu dobre az na to ze bojujm s alergiami .. nastartovali sa po vysadeni liekov.. ekzem.. oci.. brrrrr aspon stahujuce kvapky do oci si davam..

katuska15
22. jún 2009

Puclik ja som bola 16 dni po pregnyle a hned vyleteli ciarocky...si myslim,ze zajtra ked testnes znova a ciarocka ked bude co i len o malinko silnejsia,tak to ti uz sposobuje babatko,a nie pregnyl 😵 Jaj nech Ti to len vyjde... 😉 A dnes mi u doktora povedali ze tie nevolnosti mi trochu moze sposobovat aj duphaston,tak sa uz tesim,ked ho vysadim...

Amsika co mas na co alergiu???

puclik77
22. jún 2009

amiska, nie su nejake liecky na alergiu, ktore sa mozu aj pocas tehu? Alebo to len musis vydrzat?
katuska, ja sa radsej testnem az v stredu 🙂 bojim sa ze ciarka zmizle uplne, tak este pockam radsej. Ty si mala dve ciarky, lebo ty tam mas DVOCH malych bojovnikov, xixi 🙂 Terazky ma akurat tak taha v lavom vajecniku a v bruchu na lavej strane, ze ma napadlo, ze ak som tehu, aby som nebola mimomaternicova tehu ☹ No dufam ze nie!!! sak sa tak bojim!!
A dakujem vam babulky, ze mi drzite palce!!! Ste fakt zlate! A pomahate mi!!! 😉

amisa
autor
22. jún 2009

katuska na vseliake potraviny, roztoce.. atd. a atopicky ekzem..kvapky do oc mam ale na ten exem je najlepsie more tak sa tesim an august ked dufam pojdeme k moru

katuska z duphastonu? no teda tens tebou dobre zamaval..este ho musis brat uz ti je lepsie?