Tehuľky od Clostilbegytu. Pridajte sa

amisa
19. máj 2009

Tehiulky od Clostilbegytu - pokračovanie od Léčba Clostilbegytem .. a // pro všechny 🙂 Otvaram novu temu lebo sa nam po liečbe množia aj tehulky 🙂 kto sa este prida? 😀

lenka_bohousek
29. jún 2009

man, rozhodla jsem se, že všechno nechám až po dovolené. nemám teď moc času a nemůžu odcházet z práce, tak se teď zklidním, užijeme si léto, v septembri dovolenku a pak se do toho opět pustím.

měj se moc hezky a někdy zase přijdu na pokec 😉

dobrou noc tobě a všem těhulkám 🙂

kukona1
29. jún 2009

tak baby,ani som nepotrebovala užívat clostyl..nejako sa to podarilo aj bez neho...robila som si 4 testy a ten posledný to potvrdil-v stredu idem na gyndu...nepotrebujete niektorá clostyl? mám ešte celé balenie 😀

amisa
autor
30. jún 2009

kukona.... pockaj pockaj pockaj.. to mijhe nejaka novinka..alebo som zabudla ? no teeedaaaaaa.. gratulacie 🙂..tisko sa s tebou radujeme 🙂 a v stredu budeme aj na teba mysliet 🙂 😎 😲 🙂

amisa
autor
30. jún 2009

Lenka..a teraz už len vydržať s nervami.. asi do polovice jula (červenec?) , dievča drž sa.

amisa
autor
30. jún 2009

Katuska a to ze ti byva zle im nestaci na PN? no ale dobre si spravila.. a na kolko tyzdnov si PN?

Mannerka drzim palceky v testoch.. to nas caka vsetky asi ze? potom ako dlho cakas na vysledky?

jaspina
30. jún 2009

Krásné ráno! Tak já k vám občas přijdu nakouknout a načerpat optimismu 😉 S tím dávkováním mám fakt psáno 3-5DC jednu tabletu 😕 Tak nevím? Možná chce první doktorka zjistit, jak budu fungovat s tímto dávkováním a když blbě, tak ho upraví.. Ten první měsíc mám jít ještě na folikulometrii a podle ní se asi uvidí. Ten Clostil se bere jen 3 měsíce a pak se musí udělat pauza?

puclik77
30. jún 2009

jaspina: dakujem za gratulaciu, aj ja ti budem drzat palce!!!! Inak to davkovanie si este radsej over. Ja som tiez brala od piateho dna DC. Nie je to 3-5 myslene, ze zacnes treti alebo piaty den a doberies 10tbl balenie? (cize 5 dni)????? Pregnyl mi doki pichla az na 18ty DC, lebo vajko bolo ready az vtedy.

mannerka, takze ten tvoj mrnusik je taky neposedny? no toto 😀 😀 😀 😀 Ze by po maminke? Alebo po oboch? 😀 Drzim palce, nech vsetko ide podla toho ako ma!!!!!!!!

amiska na kontrolu idem zajtra popoludni, uz sa neviem dockat, co mi povie. Bojim sa a som aj zvedava. Uz snad bude spendlicek vidiet a mozno aj srdiecko. jooooj len aby vsetko dobre dopadlo.
Inak aj moj mozog je mimo provoz, lebo sa nemozem na nic sustredit. Furt myslim na mimino. V praci mi vsetka robota stoji 🙂)

leni: neboj budes tehu ani nevies ako!!! A ver tomu, ze tvoje telo ti napovie, ze to vyslo!!

kukona: gratulujem k tehu!! To je super sprava! Dufam ze to doki potvrdi!!!! Drzim palce a davaj na seba pozor!

amisa
autor
30. jún 2009

puclik no dufam ze zajtra si zmenis status zo sanzilky na tehulu 😉

katuska15
30. jún 2009

Ahojte...na PN budem do konca tehu,uz len preto,ze cakam dvocjicky... 😉

Mannerka uz chapem,ja idem tiez na to asi tak za 3-4 tyzdne,modlim sa,aby bolo vsetko ok...Uz mi je trosku lepsie,tak som rada...

Lenka moc Ti drzim palce,aby si sem uz chodila pravidelne... 😉

Kukona aj ja sa potichucky pripajam ku gratulacii a setri sa... 😉

puclik77
30. jún 2009

amiska ak bude vsetko OK, tak ano 🙂 uz nech to mam za sebou!!!
katuska len sa pekne setri a PN-kuj!!! Aby sa babatka mali ako v bavlnke 🙂 a neboj vsetko dobre dopadne!!!

jaspina
30. jún 2009

puclik, tak já tam radši zítra zavolám.. abych to nebrala blbě. Ale fakt mi napsala: Utrogestan 1-0-2 16-26DC, Clostilbegyt 0-1-0 3-5DC. Možná chce zkusit, jestli budu reagovat už na tak malou dávku?

kukona1
30. jún 2009

dakujem..zajtra dostanem knižku..sa vytešujem...šetrit sa budem určite ,určite budem na PN lebo pri mojej práci by som potratila hned na druhý den... 😉

puclik77
30. jún 2009

kukona a kde pracujes? V kolkom si tyzdni ked uz budes mat knizku? Aj ja sceeeeeem 😉 A zmen si snazilku na tehulku v profile 🙂 Aj ja si zmenim, ked bude zajtra u lekara vsetko OK

jaspina, radsej sa spytaj veru. ale nehovor dokimu ze si citala na nete, lebo to lekari nemaju radi, priam to neznasaju. Radsej sa vyhovor na kamosku alebo tak podobne. alebo na seba, ze si to nepochopila, ked ti to vysvetloval 🙂

jaspina
30. jún 2009

Puclik - to mám v plánu, že to svedu na kámošku 😉 I když tahle doktorka je dobrá - chodím k ní teprv něco přes měsíc? A ona mě hned poprvé prohlídla fakt pečlivě vč. utz, poslala na krev na štítku, na HP, na hematologii (jestli nemám blbou srážlivost, protože taťka umřel ve44 na embolii) a přítele poslala na spermiogram - aby do mě necpala hormony, kdyby byl problém u něj. A taky dělá folikulometrii.. Přijde mi, že fakt chce pomoct - na rozdíl od mé původní gyndařky, kterou nic nezajímalo a nechtěla se zabývat tím, že já prostě MS nemám - jen s Proverou v pubertě a pak s HA - řekla, že nejdřív po 6ti měsících se o to začne zajímat. Přitom když jsem vysazovala HA, tak říkala - No nejvyšší čas, nemáte na co čekat! A ta byla na cokoli se člověk dozvěděl z netu fakt alergická 😠 Jenže od ní se nedozvěděl nic tak co měl dělat, že..

puclik77
30. jún 2009

ja mam tiez super lekarku, nic nenecha na nahodu, je proste super!!! Vysvetli, porozprava mi, poradi! Som s nou velmi spokojna!
takze drzim palce, aby ti to dobre zabralo a clostilek zafungoval 🙂

jaspina
30. jún 2009

Děkuju, snad jo! 🙂

mannerka
30. jún 2009

caute kocky 😉

kukona,
blahozelam k pozitivnemu testiku, to je ale paradna spravicka 😵
V kolkom si asi tt? Ako sa citis?

amis,
tie AFP testy sa robia standardne vsetkym tehulam zaciatkom 2.trimestra. Mne dnes sestricka vravela, ze za tyzden mam zavolat po vysledky...

jaspi,
mne to tvoje davkovanie aj tak nejde do hlavy 😕 Kazdopadne sa spytaj Dr ked budes na folikulometrii, ze ci je to ok, alebo nechces si tam zavolat, ci sa nepomylil? 😅 Sa mi zda ze aj v pribalovom letaku sa pise uzivanie 5 dni.. A vacsinou sa uziva 3 mesiace, potom sa Dr rozhodne co dalej. Moze ti znova na 3 mesiace predpisat clostil, mne povedal, ze po 3raze ma posle do CARu...

amisa
autor
30. jún 2009

Jaspi hmm vsetko je podla roznych diagnoz..napriklad mne lekar robil folikulometriu a krvne profili pred liekmi a potom pocas brania vobec. O pregnyle hovoril iba pri moznej druhej trojmesacnej liecbe. Co vyzera ze je to velmi individualne od pripadu k pripadu.. ale ak si si nieje Jaspi ista radsej brnkni, nic nepokazis (ved mozes povedat ze si si to v hlave nejak poplietla a nie si si ista).

mannerka to budu asi kustik nervy kim pridu vysledky ze? ja sa trolinka bojim na to NT..uz sa mi aj zle sny snivali

amisa
autor
30. jún 2009

iank baby uz vam urcili zhruba termi porodu?..mohla by som zalozit tabulku kde bude liecba clostylom..ze kolky mesiac zabralo.. pocet deticiek.. predpokladany termin porodu a mena babetiek..co poviete? a vek matkya mozno mesto..
rozmyslal som aj nad popisom liecby..ale asi by to bolo pre snazilky nedobrea aj komplkovane.

mannerka
30. jún 2009

amiska,
to mi hovor s tym cakanim na vysledky ...bleee 😝
Ale rozhodla som sa nestresovat sa tym, to malinkemu neprospieva 😉 . Najhorsie to bude den pred tym a ked tam budem volat ☹

A ta tabulecka by bola super 😉

jaspina
30. jún 2009

Já jí zítra zavolám - hlavně že jsem tam dnes byla 😀 Potřebovala jsem recept na Utroš. Dnes už tam není, ale zítra to vyzistím! 🙂

mannerka
30. jún 2009

amis,
kedy ides na to meranie NT?
Neboj sa, je tam uplne minimalna moznost, ze bude nieco zle. Moze sa stat, janacka, ale to je len male % 😉

jaspi,
to bude najlepsie, ked tam cinknes 🙂

amisa
autor
30. jún 2009

mannerka az 15.7...dovtedy casu dost.. ale mas pravdu netreba stresovat co bude

DIVCATA TEDA VYZVA ZACNITE MI CEZ IP POSIELAT

MESIACE BRATIA CLOSTYLU
POCET BABETIEK V BRUSKU
PRAVDEPODOBNY DATUM PORODU
MENA PRE POTOMKOV
CI UZ MATE NEJAKE DETI (STACI POCET)
A KTO CHCE AJ MESTO

dakujem ..ak teda chcete..ja sa v robote hrooozne nudim od kedy ma prelozili aby som nerobila s nebezpecnymi latkami sedim sefovy za zadkom a nerobim skoro nic

puclik77
30. jún 2009

ahojte mamulky,
asi budem za truhlika, ale co je NT?

Amisa, ja mam 15.07. narodeniny, takze to bude urcite stastny den!!!!! lebo ja som stastny clovek 😀 😀 teda mamina cakatelka xixi
amisa, ja ti detaily poslem az po zajtrajsku, alebo radsej az neskor, aby som to nezakrikla. Som hrozna, ze? Ja viem, ale som taky poseroutek 🙂

mannerka: ani sa nestresuj, ved s tym nic neporiesis, iba budes znervoznovat bobacika.
Ja som tiez pred zajtrajskom nervozna, ale snazim sa na to nemysliet. Zajtra o takomto case uz budem vediet na com som.

Inak maminy, kedy bolo vidiet srdiecko vasmu drobeckovi? ja by som mala byt podla MS na konci siesteho tyzdna. Drobec mal vcera 3 tyzdne, takze myslite si, ze by to srdiecko uz mohlo byt? Strasne sa bojim, ze ked tam nebude este, ze sa nieco deje zle ☹

mannerka
30. jún 2009

puclik,
NT je utz vysetrenie, kde meraju hrubku / sirku sije u dobca. Podla hodnoty sa da urcit, ze je krpcek OK 😉
Tento test je potom doplneny krvnymi testami AFP, ktore robia neskor o par tyzdnov a tam sa vysledok potvrdi..

A srdiecko u mna este v 4+4tt nebolo vidiet, ale 7+3tt ( v skutocnosti som bola 7+0tt) uz bilo o 106 😉
Srdiecko zacina byt vidiet tak v 6tt, aj ked to nie je pravidlo...

luuca,
a ty si sa nam kde stratila? Napis novinky, ako sa mas? 😉

puclik77
30. jún 2009

mannerka,
tiez tyzdne sa rataju od poslednej MS a to cislo + su dni? Cize teraz som napr. 5tt+6dni, cize 6.tyzden? Sak neviem ci to spravne chapem. Kedze by som vo stvrtok mala zacat od poslednej MS 7.tt, tak by tam to srdiecko uz malo byt? Aj ked babatko ma urcite len 3 tyzdne a 1den? Sorry za mozno blbe otazky, ale som taky totalny zaciatocnik 😀

mannerka
30. jún 2009

puclik,
kedy si mala poslednu mrsku?

puclik77
30. jún 2009

1. den poslednej mrsky bolo 22.maja. Ovulku viem tiez presne, lebo pregnyl zaucinkoval 🙂 bolo to 8.juna

mannerka
30. jún 2009

no podla PM by si mala byt dnes 5+4tt (5tyzdnov + 4dni), ale podla ovulky 5+0tt, takze srdiecko by malo byt vidiet tak za tyzden, mozno az dva 😉

domika9
30. jún 2009

ahojte pozeram že je vas tu väčšina takych ktore otehotneli v druhom cykle užívanai clostilu tak snad sa čoskoro ku vam pridam a budem tiež uspešna clostilka 🙂