Tehuľky od Clostilbegytu. Pridajte sa

amisa
19. máj 2009

Tehiulky od Clostilbegytu - pokračovanie od Léčba Clostilbegytem .. a // pro všechny 🙂 Otvaram novu temu lebo sa nam po liečbe množia aj tehulky 🙂 kto sa este prida? 😀

amisa
autor
16. sep 2009

jane chudatko ja viem..musi to nejak prezut ,m kludne si poriadne poplac (najlepsie chlapvoy na ramene) a uvidis raz to pride a stou mrchou radsej pocitaj a ked nepride budes prijemne prekvapena 😎

pozrem fotocky nakupu 🙂

amisa
autor
16. sep 2009

jzizala kraaasne vecicky 🙂 to ams toho slusne.. ja nema tolko oblecka este 🙂 ale neboj dobehnem 😀

jane86
16. sep 2009

Zbláznim se!!!! Fakt čekám , že mrcha přijde, ale stejně to obrečím. A ještě ke všemu jsem příští měsíc bez clostilu. V pátek jdu na ULT a řekne mi jestli folík prasknul, když ne tak příště mi píchne injekci. Ale bez clostilu tam folík nebude ☹

amisa
autor
16. sep 2009

jane neboj... clostyl zvykne nastartovat telo..mozno sa uz nastartovalo.. nezufaj

jzizala
16. sep 2009

děkuji , za chvilku budeš mít určitě víc věcí než já 🙂 Tohle je jen to nové co jsem zatím koupila, to poděděné asi fotit nebudu. Je toho docela hodně 🙂

jane tohle jsem měla ten měsíc,když jsem otěhotněla.Byla jsem nešťastná, proč se nám to pořád nedaří a jestli někdy to mimi budeme vůbec mít. A dokonce jsem i začala špinit,takže jsem si říkala ,že zase nic.Ale po třech dnech jsem zkusila test a byla tam! Třeba to taky bylo hodně o psychice, že mě vůbec nenapadlo ,že by se to mohlo povést. Moc ti přeju aby to tenhle měsíc vyšlo ...

jane86
16. sep 2009

Holky děkuju Vám za podporu, fakt mám strach. Pořád se pozoruju jestli nemám nějaké příznaky, ale myslím, že jsou vsugerované.
Amisa: třeba máš pravda a jsem nastartováná a příští měsíc injekce pomůže. 😒

puclik77
16. sep 2009

ahojte dievcata,
dnes som bola v poradni. Zatial vsetko OK, mame 140g a 16cm 🙂 Fotku nemam, ale babatko mi mavalo cez monitor. No bola som zase uplne na vetvy. Cele sa tam mlelo, vrtelo, kyvalo rucickymi, no parada. Buduci tyzden v stredu, ideme s mojim drahym na 4D. Doki uz pozerala ci neuvidi co budeme mat, ale malo nozicky prekrizene, takze stale nevieme. Ked priatel odchadzal na chatu, tak zahlasil babatku, ze: Nie ze sa maminke ukazes, co si, pockaj pekne na mna, ked tam budem. Tak asi babatko pocuvlo tatina 😀
Panska jazda bezi v pohode, vcera ma nakrmili vybornym gulasom a ja som im zase doniesla kolaciky 🙂

jane, neboj sa, nakoniec budes tehu. Podla mna budes tehu, ked uz to vobec nebudes ratat ani sledovat. Ja viem ze sa to lahko povie, ale psychika robi vela, mozno aj 90% a ked nebudes v pohode v prvom rade ty, tak potom si sama vytvoris v sebe blok. Ja viem ze sa mi to lahko hovori, ale zameraj sa na seba, pusti si dobry film, relaxuj a nedepkuj sa! Hlavne mysli pozitivne!!!!! A ked zarabate na mimi, tak sa v prvom rade milujte preto ze chcete, nie preto aky je DC den! Vtedy to vyjde!!!

jane86
16. sep 2009

Z kraje jsem to moc neřešila ale jak to trvá moc dlouho tak mě to depkuje. A nejde tomu zabránit,

amisa
autor
16. sep 2009

baby co som isla v sobotu k mamke tak mam taku brutalnu zapchu a to nas krmila mastnou kackou a loksami a slivkovymi knedlikmi a plnenou paprikou.. hrouza..iny by z toho sedeli na zachode a zamorovali prostredie a ja naopak. brrrr.. uz bastim slivky hrusky a jogurty..hadam to rozbeham..

puclik chlapy varili galasik? mnmky.. ale za kolace teda boli vdacni? Male poslucha ocina? to je dobre vychovane.. ta moja tatina ignoruje kopancek peto citil len raz a to tento pondelok

jane velmid rzime palce..puclik ma pravdu.. ale stresovali sme kvoli otehotneniu kazda aspon nejaku dobu

puclik77
16. sep 2009

amis, dala som mamine upiect tvarohove, lebo ja piect moc neviem 🙂 Male asi poslucha tatina uz v brusku xixi. Inak doki sa dnes cudovala, ze som este nic nepribrala. Pytala sa ma ci jem. A ja ze stale. Vecer, v noci, no stale. Inak taky kotlikovy gulas uvarili, ze som sa ho nevedela dojest. Husty, masko sa az rozpadavalo, stiplavy akurat, nie malo, nie moc...no mnami mnami. Aj mi zabalili domov. Dnes ho zbastim na veceru 😀
Inak mne na zapchu pomahaju jablcka. Ale verim ze aj hrusky a slivky urobia svoje 🙂

jane, vela zien otehotnelo na 23, 27, 35 DC, preto si myslim ze sa treba milovat hocikedy.

amisa
autor
16. sep 2009

puclik jane veru ta ovulka je cudna niekedy neplatia ziadne previdla ziedne knizky ani merania..

puclik mnaaaaaamm nerob chute ja som mala zeleninovy tanier troska skoskej kapustovej polievky a dostali sme aj tatranku..ale menila by som hned za kotlikovy gulas a tvarohove kolaciky
a s tou vahou no ja sa nejdem radsej ani vazit pokial sa nedostanem na zachod lebo to by som mala sloniu vahu.. jablcka chrumem aspon dve denne..

puclik77
16. sep 2009

inak ja zacinam byt z tej mojej vahy trosku nervozna, neviem ci je to dobre, ze som nic nepribrala....Keby aspon kilo, dve, ale zatial nic.No aspon ze babatko rastie. Joooj ked si spomeniem ako sa tam metalo xixi no zlaticko je to 😀 Inak ja chodim tiez na zachod dost nepravidelne á 3-4 dni, ale ked idem, tak normalne.
inak este odfot vecicky, co ste nakupili, nech sa pokochame 🙂

jzizala
16. sep 2009

teeeda já mám taky chutˇna koláčky ,děláte mi pěkný chutě 🙂

jinak s tou zácpou se trápím taky , no jo nedá se asi nic dělat ,musíme to nějak vydržet ještě pár měsíců .Jíst poctivě ovoce a zeleninku. I když bacha na banány ty to spíš ještě podpoří a už to vůbec nejde 😉

puclík mám za tebe velkou radost,že se má mimi k světu. A už je i dost veliké co? vždycky se strašně divím jak rychle to mimi vyroste, co ho nevidím.Tak se těšíme na fotečky ze 4d ,tak už vám určitě i řejknou pohlaví ,když tam bude i tatínek 😀

puclik77
16. sep 2009

inak aj dnes som ho videla na 4D, ale babatko vyzeralo ako maly mimozemstan, kedze este nema ziadny tuk, tak bolo vidiet hlavne lebecne kosticky a bradu, tak to ozaj vyzeralo ako z vesmiru. Ale aj tak bolo nadherne, ved je mojeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😀 Bola som vytesena ako blcha 😎

jzizala, pekne vecicky uz mas kupene, veru pekne! Tie dupacky su rozkosne!

amis, ten kremovy concord je fakt super!!!

amisa
autor
16. sep 2009

puclik jasne ze je to ten njakrajsi mimozemstan na svete ze? 🙂 puclik a ty endas nejake nove fotocky?

jzizala no ja lubim babnany ale skusim teda vynechat 😒

puclik77
17. sep 2009

amis, skusim volaco zase stiahnut z telefonu do PC. Inak sa mi zda, ze to brusko mam stale rovnake. Ako keby ani nerastlo. Aj ty si tusim mala take obdobie, kedy nebola ziadna zmena, ze? Vcera vecer v posteli som sa pekelne sustredila na nejaky kopancek, alebo nejake vlnky v brusku, ale asi nic. Potom som sa mi to uz zdalo, ze si to namyslam a zaspala som 🙂
Inak vcera mi jedna kamoska zahlasila, ze oni idu kupovat kocik buga boo. Ked som zbadala cenu, skoro ma prekotilo cca 30tis a to este nie je k tomu ani taska.
Stale ostavam pri concorde a x-landeri 🙂

katustek
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
amisa
autor
17. sep 2009

puclik to vies vtedy ani mne brusko enrastlo a dokonca som schudla kilo.. zacala som az okolo 20tt priberat..takze klud a dokonca ani motiliky som necitila iba velmi extra vcynimocne aj to som si nebola ista ci to niesu creva..ale mala sa mi teraz stara o rodeo vrchovate 😉 Takze neboj, ale ja ja som sa bala.
Tvoja kamoska ma teda asi dostatok financi na babo , aj na luxusnejsie veci.. Mi na tom financne niesme zle, ale nemyslim si , ze mozme rozhadzovat, sa mi preto tiez zda 30000 uz dost vela za kocik. Preto riesime concord z bazaru a ked to nevyjde tak casualplay z obchodu ten vychadza lacnejsie.
Puclik takj som zvedava na fotky, ja som zabudla nafotit ale zas stiahla som nas overalik z netu..aspon ten som dala. pokusim sa najst aj ine vecicky, aby mali pekne fotky.

Inak dbre neskore rano dievcata
😀

amisa
autor
17. sep 2009

katusek huraaaaa..gratulacie 🙂 pozri nasu tabulku u mna v albume.. posli mi prosim svoje udaje 🙂 nech si nadejou pre dalsie snaziace sa clostilky 🙂
uzasne novych tvari pribuda len pomaly. 😒

puclik77
17. sep 2009

katustek vitaj. Tesime sa spolu s tebou a hlavne ze uz tu nebudem najmladsia tehulka. Nie vekovo najmladsia alebo babatkovsky 😀 Este raz gratulujem!!!

amis tak som sa ukludnila. Dufam ze sa brusko zacne coskoro zvacsovat. Inak podla toho ako sa obleciem, este stale v niektorych veciach nie som ako tehu xixi. Ale zase v niecom som uplne tehu 🙂 Inak odfot si aj ty brusko, nech vidime ako sa nam gulatis 🙂
Co sa tyka penazi, ani my nie sme na tom uplne zle, ale naozaj 30tis je dost za kocik. Podla mna okolo 20tis je to max. Radsej kupime babatku ine vecicky.

amisa
autor
17. sep 2009

presne suhlasim s tebou puclik..aj mi mame tento strop.

katustek
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jzizala
17. sep 2009

ahoj holky 🙂 vítám novou těhulku katustek ! A ty už koukám jedno dětˇátko máš , to je dobře aspoň nám tady budeš moct taky něco poradit co a jak s mimi. My jsme tady samé prvomaminky 🙂

jůů 30tis ,za kočárek bych teda nedala , to je vážně už hodně . My doufáme že do 15 tis.ho pořídíme i s autosedačkou. Tedˇ ke konci roku nám čím dál více zlevnˇují x-lander 2009 ,tak ještě chvilku počkáme a objednáme ho 🙂

amis nádherný overálek , ten sobík je úžasnej .Přesně něco takovýho musím taky koupit , v lednu bude pěkná zima ...

jzizala
17. sep 2009

tayk proběhla testovací mánie vidˇ,ale je to super,když se dělá testík a ty čárky tam pořád jsou 😀
přesně tak ,nemusí být nijak drahý kočárek, Hlavně aby byl funkční a hned se nerozsypal.

katustek
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
amisa
autor
17. sep 2009

Katusek uz si v tabulke 🙂
uz si videla fazulku na utz?
juj 12tky v obchodnom centre.. to asi dlho nevydrzis..nechces ist na PN? ja som presla z nebezpecnej rboty v labaku na administrativnu robotu aj to skor nerobotu 😎 lemrim sa tu ako lemra lemrava 😀 a aj tak ked pridem domov si musim pospat.
Katusek ked uz si tu ako jedina mamina.. co si myslis o roznych tipoch prebalovacich pultikov, komod a pevnych podloziek nad postielku? Mi mame totiz jendu komodu kde ma mala veci a preto uvazujem len nad pevnou podlozkou nad postielku.

jzizala hehehe aj ja som sa testikovala potom casto a vytesovala som sa ako sisina 🙂

puclik77
17. sep 2009

teda holky, chvilu tu nie som a uz ste sa nejako rozpisali 🙂

katusek teraz by sa vam doma hodilo dievcatko, ze? Noooo zatial sa rodia viac dievcatka, takze som zvedava co mas v brusku ty 🙂 uvidime po par tyzdnoch 😉 ja mozno budem vediet bud. tyzden, ked ideme s priatelom na 4D. dufam ze to nase male roztiahne nozicky, ked tam bude mat tatinka pred monitorom 😀
jzizala, neviem ci sa x-lander da kocikovat? myslim ci ma tie pruziny na hupanie. Viem ze concordik ich nema. Inak nasla som ze aj "Tako" kocik je fajn a ma aj velke kolesa 🙂 a nestoji 30tis.

amis, ja si myslim ze kupovat este zvlast nieco na prebalovanie je zbytocne. My mame len komodu a chcem kupit makku podlozku, tu dam na komodu a tam budeme drobecka prebalovat. Ked ten prebalovaci uz nebude treba, neostane ti zbytocny kus "nabytku". Kamoska ma prebalovaci pultik ako sucast postielky a tiez hovorila, ze to je zbytocna opacha, lebo to predlzilo postielku. Ale zase zalezi kolko mate miesta v byte. My mame zatial iba dvojizbovy, cize setrime miestom ako sa da, aby ste tam neboli zapratani vecami 😉

jzizala, katustek o testikoch by som tiez mohla pisat donekonecna xixi. ked som doma robila testik, moj priatel tam nic nevidel, ja ano, tak sme nevedeli ci som tehu. Po tyzdni neskania ms mi to potvrdila doki z krvi

katustek
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jzizala
17. sep 2009

tak hlavně atˇje zítra vše ok. držíme palečky .Ale ty 12-ctky asi fakt nebudeš zvládat , je to docela dlouhá doba a v těhu jsme každá hoodně rychle unavená.Znám to a to pracuju v kanclu, chce se mi pořád spát 🙂

Mě bude dělat přítel truhlář komodu z masivu, bude na věci pro mimi a nahoru si dám přebal.podložku ,kterou potom až nebude potřeba sundám a zbyde jen skříňka. Tak asi k přebalováku.Jen uvažuju nad koupací vaničkou se stojánkem a odklápěcím pultíkem do koupelny.

jo a na ten x-lander jsem slyšela že ty pružiny nemá, což mě docela zklamalo.Ale potřebuju ho vidět ještě někde naživo v obchodě. Možná že se o víkendu někam pojedeme mrknout.

puclik77
17. sep 2009

katustek budem drzat palce aby bolo zajtra vsetko OK!!! Hned daj vediet ako si dopadla! A dufam ze dostanes aj fotecku a mozno uz aj srdiecko bude bit ako zvon 🙂
Tie 12stky este zvaz, lebo napr. ja som v 1.trimestri stale spala, takze ta obdivujem ako to zvladas. 12hodin je dost!!!

jzizala, ja to urobim presne tak ako ty, my uz komodu mame, iba ju vypracem a budu tam mimi veci a dokupime iba makku podlozku, polozim ju na komodu a bude prebalovaci pultik ako novy. A kedze je aj dost siroka, este budem mat miesto na vreckovky, kremiky a blbacky pre mimi. Kupelku som tiez vyriesila 🙂 Pracku mame plnitelnu z boku, cize ked sa mimi okupe, tak ho poobliekam na pracke. Dam tam nejaku deku alebo nieco makke a bude.
Inak baby sledujete ako stale pisem o babatku v muzskom rode?! To bude chlapec uz len kvoli tomuto 😀 😀 😀 😀 😀
Inak ja som uz xlander videla na zivo, ako sportovy kocik v obchode jedna mamina mala v nom dieta, ale uz bol dost pouzivany, takze sa mi to tazko hodnotilo ako ten kocik vyzera novy.