Tehuľky po IVF. Pridajte sa

lucia121
3. dec 2007

Zakladam tuto temu pre vsetky,ktorym to konecne vyslo, ale aj pre tie, ktore sa na IVF chystaju, a dufam, ze nas tu bude velmi vela 🙂

dracik1
3. mar 2008

pipi, tebe to teda leti, 16tt.....zdravucky su dufam, aj ked nic nie je na 100% ...ale nebudem sa s tymi negativami zaoberat 🙂 , do pasu hodim, idem este rychlo nieco dorobit a sup rychlo domov surovat 😀

pipka
3. mar 2008

neleti mi to o nic rychlejsie ako tebe zlatinko 😀 😀 😀
o chvilku rodime... 😎

mirica
3. mar 2008

ahojky - tak ja budem mať morfologický UTZ 28.03 - len neviem vlastne kde , lebo som len zavolala , na číslo , čo mi nadiktovala sestrička a objednala sa- musím sa doki opýtať kam som sa vlastne objednala 😅 😅 😅

kada
3. mar 2008

juuuuuuuuuuuuuuuj dracik tak supis budeme mat pipikov 😀 velmi sa tesim
tak vidis vsetko je ok ja som ti to hovorila
baby zajtra na mna myslite dem na cukrovku dufam ze bude vsetko ok a po obede idem na 4D
tak dufam ze je vsetko v poriadku ja sa budem strachovat az do porodu
ked pridem domov tak uz budem kludna aj s drávym babatkom

kada
3. mar 2008

baby kuk moje nove foto teda brucho a to nemam dvojicky 😀

pipka
3. mar 2008

kada tak drzim zajtra palceky a ty drz v stredu mne, my ideme v stredu 😉

pipka
3. mar 2008

kada, kraaasne bruseno 😵 😵 😵

kada
3. mar 2008

dik pipka neboj budem na teba mysliet neboj vsetko bude v poriadku 🙂

adrina
4. mar 2008

dráčik..blahoželám k chalanom 😀 😀 😀
kada..nádherne brušinko...juj..krásne 😵

kada
4. mar 2008

no tak baby uz som tu cukor bol v norme tak dufam ze dalsie vysledky budu ok
ahoj adri

adrina
4. mar 2008

ahoj kada...ja mám cukor vysoký...budem musieť chodiť celé tehu na kontroly...

dracik1
4. mar 2008

ahojte babulky......
kadusa,super ze je cukor OK....ja sa bojim toho cukru ako slak...lebo rano mi je furt na grcanie a neviem ako zvladnem cestu do nemocky, vypit tu zbrndu a potom cakat tak 2 hodky .....

kam ides na 4d do gynfivu? ktory lekar ti to nude robit?

dracik1
4. mar 2008

kada, teda tebe riadne narasto brusino 🙂 ty si riadna mamina 🙂
baby, mne vsetko rastie len tie didi furt nie, ja som z toho nestastna 😒

adrina
4. mar 2008

ahoj dracik..takže dvaja chaloši...ešte raz blahoželám..ja idem v pondelok na 4D, tak dúfam,že tam je pipina 😵 😵 😵 😵

dracik1
4. mar 2008

adri , dik...potom mi budete davat rady 😀

kada
4. mar 2008

dracik idem do ginfinu a bude ma robit sestricka buniakova ci ako sa vola 🙂
mam tam byt o 13.15 tak som zvedava
no dracik tie didi ti asi uz nenarastu 🙂 a ta zbrnda bola v pohode bol to rozpusteny cukor vo vode
strasne sladke 😝

kika312
4. mar 2008

Ahojte!!!Dakujem dievcata za pekne slova a prajem len stastne dni.....Miri mne jeden uplne staci...Baby kedy sa vam brusko zagulatilo...kedy to bolo na vas vidiet?

kada
4. mar 2008

kika az teraz 😀 😀 😀 a to som v siestom mesiaci 😀 pozri foto

dracik1
4. mar 2008

kada, musia narast, boze tak som sa tesila, ze aspon ked budem tehu mi narastu 😠
kika, ja som mala brucho od zaciatku velke 🙂 , kamoska je napr. v 5 mesiaci a brucho ziadne...ale ja som po IVKu a ona prirodzene...

mirica
4. mar 2008

Ahojky

To na ten cukor musí ísť každý? lebo ja do seba presladenú vodu nedostanem 🤐 ...kamoška si brala so sebou citrón -hovorila , že tak je to potom ok . Ja dokonca ani antacidá v tekutej podobe do seba nedokážem dostať . 😕
čo sa stane, ak to nepôjde? existujú aj nejaké iné testy na ten cukor?

kika312
4. mar 2008

Kada....pekne babo,pekne brusko.

mirica
4. mar 2008

moja najdrahší včera prvý krát cítil pohyby oboch čertíkov - tešil sa ako malé dieťa 😀

kada
4. mar 2008

dakujem kika na ten cukor chodi kazdy to sa zisti ci mas cukrovku alebo nie a da sa to vydrzat pre babo a pre svoje zdravie to zvladnes juj mirica to je super aj moj sa tesil ked to citil

lucia121
autor
4. mar 2008

Vpiatok som bola pre vysledky z amnia, vsetko je v poriadku a bude to chlapcek. Tak mozem nakupovat 😀

kada
4. mar 2008

no konecne si prisla ako sa mas to som rada ze je to v poriadku tento rok sa budu
rodit sami chalani jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😀 😀 😀

kada
4. mar 2008

luci daj do albumu foto bruska

lisula
4. mar 2008

Ahojte babenky. Mam na vas otazočku, do kedy ste a ako brali duphaston? myslým ako často. Ja ešte vždy beriem 2x2. Ale kamoška už uívala vmenšom množstve v tomto období. Dikes.

dracik1
4. mar 2008

jezisko, zasa dalsi chalan 😀 , luci, tak super gratulujem...aj ja sa chystam konecne nieco kupit.....
luci, vidim, ze chcete MAtuska, aj nas druhy bude asi MAtus.....aj ked drahy chce mateja.....

lucia121
autor
4. mar 2008

Kada, nemam fotku, ale som presne ako ty 😀 Este aj take paskate tricko mam 😀
Dracik, aj tak budu "Maťkovia".Jam mam tolko veci, ze by som kludne mohla mat trojicky 🙂 Uz predtym som nakupovala 😉 a vsetko bledomodré, aj ked som velmi chcela dievca..ale teraz sa vytesujem, aky bude ten maly fesak 🙂

pipka
4. mar 2008

kada, tak super, ze vysledky su ok.
Boooze tusim mate pravdu s tymi chalanmi, som zvedava, co uvidim zajtra na 3D ja...asi pipika 😅 😀