Tehuľky po IVF. Pridajte sa

lucia121
3. dec 2007

Zakladam tuto temu pre vsetky,ktorym to konecne vyslo, ale aj pre tie, ktore sa na IVF chystaju, a dufam, ze nas tu bude velmi vela 🙂

lauritka
9. mar 2008

😉 pipka...len k tomu KET sa nie a nie dostat 😖 ale musim cakat..lebo to nema zmysel skusat, ked sliznica nie je pripravena

mirica
10. mar 2008

lauritka - ja som mala mrchu aj keď som mala sliznicu len 1,4mm 😕 dokonca 14dní ( teda sliznicu som mala 1,4mm preto , lebo mrcha bola 14dní ) .. ale je to asi to isté 😅

adrina
10. mar 2008

bréé ranko tehulky 😵 😵 😵

mirica
10. mar 2008

ahoj adri - držím palčeky , nech dnes uvidíš svoju princezničku 😵

lauritka
10. mar 2008

mirica no ano ona sa po mrche stenci ale potom dorastie.. ale ked nie je dorastena, tak nema byt z coho mrcha 🙂

adrina
10. mar 2008

ahoj lauri....tehu vírusiky ti posielam 😵 😵 😵
čau miri...aj ja sa už vytešujem..nech už je 16:00 😀 😀 😀

lauritka
10. mar 2008

dakujem adri..takze ty cakas dievcatko ;) si stastna nie?? ci si chcela radsej chlapca ?

adrina
10. mar 2008

lauri..ešte neviem, čo to je, ja mám takú vnútornú intuíciu,že je to baba...k mojej mužskej zostave by sa aj hodila..ale dnes idem na 4D..tak sa dozviem, aké tajomstvo nosím v brušku

mirica
10. mar 2008

lauri- máš pravdu - mne merali len do ovulky - asi potom ešte dorástla ,kým mrcha prišla 😅

adri- daj hneď vedieť , budem čakať .....
my sme pre naše chlapča nakupovali tento víkend také somarinky ako cumlík , kefičku na vlasy, držiak na cumlík, maznaciu hrkálku,a tak - no a pre obe sme kupovali už šampóniky , mydielka , mokré utierky , olejčeky - skrátka sme sa vyšantili - ale tie väčšie veci ešte nie- nemáme ich kam dať - tie budeme až po prerábke 😖

lauritka
10. mar 2008

adri som zvedava.. potom kuknem fotecky ;)

adrina
10. mar 2008

noo..hneď hodím do albumu..nebojkakjete....budem sa chcieť podeliť o moju radosť 😵 😵 😵

lauritka
10. mar 2008

a co je s luciou121?? chodi tu este ? je v poriadku ? bola na amnio nie ?

adrina
10. mar 2008

lauri..bola minule po dlhom čase, po amnio má OK výsledky a čaká chlapčeka..Matúška

lauritka
10. mar 2008

🙂 jeeej chlapcek.. to som rada... dobre potom kuknem poobede na teba. drz sa adri 😵

kada
10. mar 2008

cafte babule
lauritka stale na teba myslim a pytam sa bab ako ti je sem tam si vas precitam ako sa tam vsetky mate
neboj ked pride spravny cas tak to vyjde jasom cakala dva roky a vidis uz sa to blizi
posielam ti tehu bacilky tfuj tfuj tfuj drzim ti palceky 🙂

no kde ste vsetky 😵 😵 😵

dracik1
10. mar 2008

ahojte babulky....
kada, Bonulko je naozaj krasny, tusim spinkal, alebo mal len zatvorene oci?.........ja som rozmyslala, ze aj zrusim ten 3D v 25tt - lebo som platila strasne prachy za ten morfologicky utz.....ale uz kaslem tie peniaze....ked ich mam tak dam....keby som nemala tak nist 😀
my mame uz po prerabke, uz len take blbosti ako dat listky, drziaky na bicykle a hlavne poriadne upratat...ale to mam objednanu maminu 🙂
baby, ja som cely vikend lezala , tvrdlo mi brucho a zistila som, ze si uz nemam co obliect 😠 ......furt dokolecka musim zelih veci, do ktorych sa zmestim......musim este nieco prikupit 😀

adri, velmi ti prajem, nech je to tvoje tajomnstvo s ciculou a nie s pipikom....

mirica
10. mar 2008

dráčik - ak sa smiem opýtať koľko si platila za ten morfo. UTZ ... lebo mne povedali že 1500,- sk ....len som chcela vedieť , aby som neprišla ako blbec len s 1500 - a potom dorátajú ešte všetko možné 😕
ja nosím karty , nemám rada pri sebe hotovosť. 😅

kada
10. mar 2008

dracik on sa vrtel nespal ale je otoceny na druhu stranu k smerom k chrbtici tak som sa tam
musela vrtet ako paragraf aby doki nieco videla
boze baby ja som si precitala len tu stranu pred tym tuto som si nevsimla aka som blba 😀

dracik1
10. mar 2008

mirica, ja som bola v euromedixe...odporucili mi tam dr. Holana, ze je odbrornik na prednatalnu diagnostiku.....bolo u neho aj vela dvojickovskych mamin, co im vysli trosku zle tie AFp testy...a platili sme za 1 babo 1800 sk.....takze 3600 sk spolu.... 😲 , kde ides ty? dr.Holan mi napisal spravu, povedal mi ze DS sa da 100% vylucit iba amnio...ale pozrel nam komplet vsetko.....akurat nasiel tu cysticku...ale ze vraj sa to na 99,9 % vstrebe.......pozrelasrdiecka, ze vraj kazdy druhy downik ma zle srdiecko a ti nasi ich maju ukazkove......

dracik1
10. mar 2008

kada, ale je nadherny....my ideme na 3d zaciatkom aprila

kada
10. mar 2008

tak sa uz vytesuj dracik dufam ze ti ich bude vydno ked su tam dve
😀

dracik1
10. mar 2008

kada, vytesujem, vytesujem.......
mirica, ja mam nikeedy pocit, ze to v praci dokonca aprila nevydrzim....furt sa mi chce spat a mam pocit, ze mi zacina tvrdnut brusko...ako si na tom ty?

mirica
10. mar 2008

dráčik- ja ešte neviem kam idem , mne sestrička od doki nadiktovala číslo, s tým , že ho doki odporúča ako vynikajúceho odborníka....keď som zavolala , tiež zdvihla len sestrička , ale nepovedala odkiaľ - tak som sa objednala , a 17.3.mám poradňu tak sa musím doki opýtať kam som sa vlastne objednala 😅 😀

kaďa - nádherné chlapčiatko - aj ja chcem 😀

adrina- tebe posunuli termín pôrodu?

kada
10. mar 2008

dakujem mirica ani si neviete prectavyt ako sa na neho tesim 😀

dracik1
10. mar 2008

kada, nostek ma po tebe 😀
ked som bola na morfo, tak mi pozeral detailne hlavicku babatka, co ma cysticku.......tiez som mu videla tvaricku, mal ju taku jemnu...ale na mna sa nepodobalo 😀 , bolo skor na draheho 😀

kada
10. mar 2008

no podla mna tie deticky vyzeraju rovnako na tom 3D 😀
neboj jeden bude na teba a druhy na draheho 🙂

mirica
10. mar 2008

dráčik - ja som úplne super - akurát včera deti kopali - asi do môjho žalúdka , lebo som cítila kop -a vzápätí ma naplo - a viac krát po sebe . Ja teraz chodím do roboty od 6,00 do 17-18 , tak som trochu unavená keď prídem domov- tak musím ísť spať o 21,30 . Ale bruško mi strašne rastie -večer spravím foto - ja vyzerám ako tesne pred pôrodom 😠

bruško mám občas tvrdé hore -ale tam vraj nieje maternica ...dole , tam je úplne v pohode - ale ja papáp MAGNE B6 - doki kázala , a to vraj pomáha aby netvrdlo bruško

adrina
10. mar 2008

miri..áno..posunuli...ale ja na to moc nedám...aj tak to bude v júli..sekcia naplánovaná..vraj už v 37tt..a keďže mi vybehla cukrovka a aj tlak hapruje..tak júl to istí

mirica
10. mar 2008

kaďa- tak toto si predstaviť viem 😀 , žeby tak strašne ako ja na svoje? 😀 😀 😀

adrina
10. mar 2008

miri..aj mne už bruško vykuklo riadne..za tento víkend..xixi..dnes mám tehu šatovú suknu, už som pekná aj z profilu..xixi