Tehuľky po IVF. Pridajte sa

lucia121
3. dec 2007

Zakladam tuto temu pre vsetky,ktorym to konecne vyslo, ale aj pre tie, ktore sa na IVF chystaju, a dufam, ze nas tu bude velmi vela 🙂

mirica
10. mar 2008

adri- aj ja asi budem musieť sekciou ☹ - bojím sa strašne - myslíš , že môžem trvať na plnej narkóze? - ja mám hrôzu z tej spinálnej ☹

adrina
10. mar 2008

ja chcem ísť práveže na spinálku...ale viem, že sa ťa to opýtajú--za spinálku sa dokonca platí

dracik1
10. mar 2008

mirica, s tym kopanim do zaludka, to doverne poznam...aj mna babo co je navrchu rado do zaludka kope a vzdy ma ponapina 😀 ..kolko tabletiek Magne uzivas denne?

miska24
10. mar 2008

ahoj Bájko,zase sedis u pocitace?mela by jsi lezet!doufam,ze nam budes fandit a u toho lezkatpozdjavuj mamku a hlavne Rozarku,papa(koupil jsem si ponozky)

kada
10. mar 2008

dracik magne B6 mozes pouzivat tri krat denne ale ja si davam horcik jeden krat za den
miska koho si to myslela

mirica
10. mar 2008

dráčik- mne kázala 2 denne , beriem ich od začiatku roka - od vtedy čo som mala ten tematóm . vraj to aj trochu znižuje tlak ....uvidím v pondelok na sone , či sa nejako nepotočili , lebo doteraz boli vedľa seba a aj to vodorovne 😕

adri- tak dúfam , že aj mne dajú na výber 🙂

kada
10. mar 2008

mirica jasne ze sa tocia oni nebudu stale v jednej polohe 🙂
mirica na tvojom mieste by som si dala tu epiduralku je to lepsieaj kamosky si to pochvaluju babatka hned vidis
pocujes a niesi vobec ospala mozes telefonovat atd. ja si ju dam tiez 🙂
doki povedal ze jasne zeidem cisarskym na objednavku 🙂 chcela som vyskusat normalne ale nevadi

mirica
10. mar 2008

kada-ja mam hrozu z toho , že budem počuť čo so mnou robia, a že prestane účinkovať akurát keď do mňa budú rezať - vieš ja mám problém aj s umŕtvením zubov - 5-6 hore aj dole sa mi nedajú umŕtviť úplne 😅
ale u mňa je to skôr s tou psychykou - 🙄

no a bráško mal operáciu pruhu a takýmto umŕtvením a povedal , že nikdy viac - a to on znesie docela dosť 😅

kada
10. mar 2008

ale to je nieco ine teraz sa budes tesit na babatka a trva to len desat minut to zvladnes aby si ich mohla
hned pomojkat je to krasny pocit ked ich vidis take spinave

mirica
10. mar 2008

kada- to vieš - oni ti ich aj tak len ukážu - ale nedajú - no a ja mám -10 dioptrií - rodiť musím bez okuliarov (tie ostávajú v skrinke) tak že ja ich aj tak neuvidím 😀 😀 😀

dracik1
10. mar 2008

mirica, ty si na tom podobne ako ja , ja mam 7 dioptrii, 35 r a dvojky, kombinacia ako visita pre cisarak....ale kamoska pri spinalke zaspala....a co som citala, akurat ze je neprijemne to, ze vies , ze sa v tebe vrtaju.......ani ja ich neuvidim, hehe aspon budem skulit....

kada
10. mar 2008

mirica ty si teda ale ja si myslim aj mi povedali ze to az tak potom neboli ze niesi otapena a tak dalej
a cocky nemozes mat mozno ked pojdes epiduralkou tak mozes mat brile 😀

mirica
10. mar 2008

kada - nenechajú ti nič - len papuče - a tie tiež odnesú , hneď ako ťa šupnú na stôl - je to tak : viem to , lebo keď sa narodil maťko -tak som mala ešte 2 hodky ležať na stole - ale ja som musela ísť príšerne cikať --žiadna sestrička tam nebola , tak som zliezla zo stola (papuče tam neboli) a bežala som na WC . Chytili ma tesne pred WC - nedovoli mi tam ísť , že sa mám vrátiť na stôl , že mi donesú misku 😖 😖

vieš u mňa je to zakorenené - rozumovo viem , že máš pravdu , ale ja sa poznám - som hysterická . Ja sa spolieham na to , že ani pri odbere mi nič nebolo - ani som nebola ospalá , len hrozne šťastná , že sa podaril odber , a príšerne som kecala - chúďatá babule , čo boli so mnou . Tie boli ospalé ,a ja som mlela a mlela - a to som bola na sále posledná 😀 . potom prišla sestrička po 10 min od odberu a povedala " môžete sa obliecť " vyskočila som oblieklaa išla do čakárne - keď ma zbadala skoro odpadla - že to platilo tým dvom - ale mne nič nebolo ani hlava sa mi netočila 😀

dráčik- ja stále dúfam , že mi povolia normálny pôrod , aj že sa deťúrence otočia do správnej polohy - len je tam hrozne veľa toho snáď ☹ tak si myslím , že až také šťastie mať nebudem 😖

ingulka
10. mar 2008

ahojte babenky... tak idem si k vam po radu....

som 10tt a na buduci tyzden budem 11 a idem ku gynekologicke na nejake kontrolne odbery... asi krvi... neviete ci to musim ist na lacno? lebo mne je teraz blivno ;) a na lacno tu cestu asi nezvladnem.. tak dufam, ze netreba na lacno 😉

a potom 12tt - po Velkej noci som sa objednala na prenatalne vysetrenie, vraj k tomu tiez treba nejake vysledky krvi a co konkretne tam potom vysetruju ? som KE...

vopred dakujem

kada
10. mar 2008

ingulka jasne ze musis ist na lacno inac ked sa najes tak budes
mat zvyseny cukor tak to musis vydrzat 🙂
v 12tt sa robia tiez testy ale to nemusis ist na lacno to mne vtedy povedali ze sa mozem najest
to su tie screening testy 🙂 to su tie prce AFP testy a potom ti budu robit aj ultrazvuk
tam sa meria sija

lumah
10. mar 2008

kada ahoj! 😀

dracik1
11. mar 2008

ingulka ahoj, ty zijes?......ingul, vy mate v KE velke odbornika na prednatalnu diagnostiku dr.Dankovcik......pojdes k nemu?
k tej krvi....neviem, podla toho na co ti budu krv brat...ak na toxoplazmozu, HIV, sedimentaciu...tak asi nie, ale radsej si zavolaj.....
baby, pipi ma dnes konzultaciu?

kada
11. mar 2008

jeeeeeeeeeeeeeeej tak dnes musime mysliet na pipi 🙂 🙂 :-
ahoj lumi ty zijes ako sa mas napis neake pikosky
a ako dopadla v ceraj adrina na tom 3D ult.

dracik1
11. mar 2008

fakt adri, bude dievcatko?

kada
11. mar 2008

od vcera sa neozvala isla tam na 16.00 myslim 🙂

adriiiiiiiiiiiiiiii ozvi sa 😲 😲 😲

mirica
11. mar 2008

ahojky

ja bonznem adrinu - nevie čo to je , lebo sa babuľka otočila zadočkom a ešte aj prekrížila nožičky (adri písala do spoločného termínu- ale ja som ju tam vypátrala 😀 )

kada
11. mar 2008

jaj tak bude mat novy termin pojde este raz

mirica
11. mar 2008

kada- písala , že ide ešte raz po velkej noci 🙂

ja som zvedavá na pondelok- či sa aj druhý chlapčúrik ukáže 🙂

kada
11. mar 2008

juuuuuuuuuuj neboj mirica ukaze sa daj si odfotit aj pipika ja som si dala maly cervyk 😀

adrina
11. mar 2008

čafte baby...
mirica je žalobaba 😀 😀 😀
noo.,takže ste už informované, že nevieme čo to bude...xixi..o 2tt opať na 4D 😵 😵 😵

kada
11. mar 2008

adrina boze nechce sa ti ukazat to ma byt prekvapko 😀 😀 😀

mirica
11. mar 2008

kada- ja by som aj chcela foto -ale keď sú tam tak čudne uložené ☹ dúfam , že sa konečne otočili a bude aj foto novučké 😀

adri - čo , ja že som žalobaba? 😢 . a kto na nás zabudol ? ☹ ,a ja som večer čakala - až som musela hladať inde 🙄

nemohla som predsa nechať babuľky v napätí , však máme byť v kľude a pohode 😀 😀

adrina
11. mar 2008

ahoj miri..pohoda..ja som domov dorazila až večer..už som zo všetkého unavená, v robote kopec nervov, doma daňové priznania a rozbombardovaný byt....vraj zajtra končia

mirica
11. mar 2008

nám zajtra rorbombardujú byt 😖 . Musím dnes pobaliť všetky veci Maťkovi a šupnúť ho mame ( teší sa hrozne - mama lepšie varí 😀 ) . No a potom ešte všetko pobaliť -ble . som zvedavá , čo nám povedia susedia , lebo bráško može prísť pomôcť presúvať nábytok až po 23,00 - ja nemôžem - priateľ mi nechce dovoliť nosiť ani tašku s nákupom 😖 - tak mám na dnes o zábavu postarané 😖

mirica
11. mar 2008

adri - to ti verím , len som nedokázala udržať tajomstvo 😀 ....u mňa je to rovnako , keď skončí audit , dostaneme nový program ..cca 2 mesiace budeme robiť súbežne na oboch 😖 - a popritom budú prerábať budovu -hlavne tú časť , kde sedíme 🙄 ..potom dojde fin. kontrola z matky .... doma tiež brajgel ...keď sa z toho zrútim , pôjdem na materskú ja a nie priateľ 😀 😀