Tehuľky po IVF. Pridajte sa

lucia121
3. dec 2007

Zakladam tuto temu pre vsetky,ktorym to konecne vyslo, ale aj pre tie, ktore sa na IVF chystaju, a dufam, ze nas tu bude velmi vela 🙂

kada
17. apr 2008

juuuj tak to som si nevsimla ospravedlnujem sa teraz mi kamoska volala caka dvojicky
a budu to dalsi chalani 😀

kada
17. apr 2008

pipka vy robite az taku velku prerabku? to som nevedela
dracik ako sa mas uz ti je lepsie brusko ti tvrdne

pipka
17. apr 2008

kada no velku ako velku, kupelka, wc, a spalna...ale bordelu bude jak keby sme stavali naovo 😅

kada
17. apr 2008

tak to ti verim pipi ze to je vela bordelu 🙂 nevadi ale budes to mat pekne cistucke a tak ja by som sa hned dala nahovorit na prerabku
hned by som si dala vsetko nove 🙂

dracik1
17. apr 2008

kada, ty si ale nespokojnica, sak vy mate vsetko pekne nove 😀
rano je to OK, poobede horsie, najblbsie vecer.....ale je to lepsie ako pred nemockou, no co uz narobim 🤐

lumah
17. apr 2008

Ahojte kočky!
Tak ako tak pozerám, všetky prerábate bývanie. 😀
My máme prerobené našťastie, tak bolo treba len spraviť krpcom miesto a odvliecť veci, ktoré tak často nepoužívame do pivnice.
Dnes som bola na vyšetrení na tu cukrovku-ráno som doniesla moč, vzali mi krv z prsta a dali vypiť asi pol litra takej sladkokyslej vody. O hodinu som dala trošku moča do pohára a vzali mi zas krv z prsta a o dalšiu hodinu znova. Poobede som mala výsledky-všetko v poriadku. 😀

pipka
17. apr 2008

tak my uz mame doma kachlicky a dlazbu, hned sme nakupili aj baterie a doplnky do kupelne...no vsetko jednym vrzom, tak som to scela, aspon nemusime behat 🙂 🙂 🙂

lumah
18. apr 2008

pipka budete mať pekne všetko vynovené, ked príde bábo. 🙂

dracik1
18. apr 2008

pipi, ty si sikulka, uvidis ako sa ti bude dobre kupat Hanka v novej kupelke 😀

kada
18. apr 2008

cafte dracik hod neake nove foto ake brusko mas 🙂

dracik1
18. apr 2008

kada, musis sa dat do poriadku a musim uz nieco dat ked sa nam ten 3D nevydaril 😀
baby a co je s miricou? dlho tu uz nebola 😕

pipka
18. apr 2008

ajojteee
no dracik, veru bude to tu krasne, uz teraz sa na to tesim, uz aby to bolo 😅

pipka
18. apr 2008

akurat som si dnes bola u mixky pre kocik, tak uz su u nasich dva kociky...zachvilu tam budu mat skladisko baby veciciek 😀 😀 😀

pipka
18. apr 2008

dracik, a hadaj kto sa bude viacej tesit z kupania v novej vani...mas tri moznosti 😉 ...Vilko, Vilko, alebo Vilko? 😀 😀 😀

dracik1
18. apr 2008

pipi, budem hadat: vilko, vilko, vilko 😀

pipka
18. apr 2008

bingooooo 😀 si ty diabol alebo kuzelnik? 😕 😀 😀 😀

dracik1
18. apr 2008

hehe, starsne tazke uhadnut....keby si videla toho mojho ako sa stale vytesuje z noveho zavesneho zachoda 😀 , este aj teraz ked z neho vyjde povie, aky fantasticky zachod 😀 😀 😀

pipka
18. apr 2008

dracik, tak to poznaaaaaaaam, ja zase musim po kazdom nakupe povedat, ze mal faaantasticky napad kupit v Ikea tu velku modru tasku, lebo sa do nej vsetko zmesti a vynesieme z auta vsetko na jeden krat 😀 a ked to pokazde nepoviem, tak si to vypyta a ani nejde hore 😀 😀 😀 😀 chlapi...jedni.... 😀 😅 😀

mirica
18. apr 2008

ahojkajte, ja vôbec nič nestíham - v robote mali "super" nápad a rozhodli , že pri prechode na nový program , nebudeme robiť súbežne v dvoch programoch ,ale urobia stop -preklopia to tak ako to je - a bude sa robiť rovno v novom- tak dávame doporiadku všetky účty- aby sa preklopilo čo najmenej hovadín.........no nadávať tu nechcem a tak to radšej nebudem komentovať... 🙄 dnes som doma- začala sa posledná časť prerábky- spálňa -a tak sedím pod igelitom a šťukám aspoň pár písmenok , ešte budem musieť so psíkom k dokimu na kontrolu- vyberali mu kliny z toho operovaného kolena ....tak je teraz nalepený v kuse na mňa a neskutočne sa ľutuje 😀 - no čo už , tiež je to vlastne chlap 😀

lumah-ja mám test na cukor v pondelok - dúfam , že bude tiež všetko v poriadku 🤐

lumah
18. apr 2008

mirica neboooj, ak si nemala predtým stým problémy, bude všetko ok. 🙂
Kočky už máme postielky-kuk foto. 🙂

lucia121
autor
18. apr 2008

Caute, ja som bola na teste na cukor, ale ziadnu sladku hovadinu som nepila 😨 Len som mala prist presne hodinu po jedle, a to bolo vsetko. Zobrali mi krv zo zily, vysledky boli za 2 dni.Bola som aj na ultrazvuku a v 26tt mal maly 1 100g, takze znova to bude vacsie dieta..Prveho som rodila skoro 3 tyzdne pred terminom a mal 4kg.Budete rodit niektora na Kramaroch?

pipka
19. apr 2008

juuj miri, tak o tyzden budem aj ja pod igelitom 😀 dnes balim vsetko do vriec a krabic, v pondelok vystahovat staru spalnu a v utorok to vypukne 😅 nastastie sa na ten cas stahujeme k nasim 😉

ajoj lucia, dlho som ta nevidela, co nove? Pekny valibuk, tak to budes rodit zase 5 kilove babo? 😀

lumah kraaasne 🙂 🙂

dracik1
19. apr 2008

ahoj miri, to som rada, ze si OK

cau lucia, teda, to bude riadny valibuk, nasi krpci mali v 20tt, cca 330 g, v 24tt 660 g, tak ratam, ze teraz mozu mat cca 900-1000g 🙂

dnes sme boli na mileticke kupit zeleninu, baby, ten moj tlak je strasny...normalne mi prislo zle, zatmenie v ociach, hucanie v usiach......
drahy vypadol bajkovat - zavidim mu ☹ , ja sa idem narovnat do postele ☹ nejak ma tlacia....

lumah
19. apr 2008

pipka dakujeeem. 🙂 Ty čo už vlastne máš?
Lucia ja budem na Antolskej.

pipka
20. apr 2008

dracik, tak sme na tom rovnako...ja sice nemam problem s tlakom, ale aj Vilko niekde bajkuje a ja upratujem...a varim 😅 to mame rozdelene, co? 😅 😀

lumah, no nejake oblecko mam, ale nie vela, lebo vela podedim, mame uz kociky, hlboky klasicky čičíkací peg perego, a šporťak PP pliko (mam ich v albume) k tomu golfaču bude ešte aj vanicka navetta, nech mame jeden skladny do auta a jeden na prechadzky okolo domu 😉 .
no a mame povliecky do postielky, hniezdo, zavinovacku a baldachyn...vsetko so zirafkami, tiez mam v albume 😉
este nejake osusky, plienky, kozmetiku, kefku, hrebienok a take hovadinky..Na vacsie nakupy vyrazime az ked bude byt hotovy, nech tu neskladujeme zbytocne nic navyse, a hlavne nech sa to tu nezaspini...

lumah
20. apr 2008

pipka idem kuk-kde si kupovala zavinovačku a za kolko?

kada
21. apr 2008

cafte babule tak vidimvela ste toho popisali
luci ja budem rodit na kramaroch u rusnaka 🙂
dnes je strasna nuda vonku fuka baby ja v poslednej dobe som strasne unavena taka malatna
nic sa mi nechce robit 😝

kada
21. apr 2008

lumi to si si uz aj nainstalovala tie postielky ? 🙂 moj muz uz chce tiez ale ja sa este bojim
aj skrinku si chce montovat ale este mame furu casu povedala som ze az ked budem v 35TT potom moze
montovat vsetko 🙂

lumah
21. apr 2008

kada áno, lebo sme potrebovali zistiť či sa zmestia a nakoniec sme ich nechali užm tak, nech sa vyvetraju-boli cítiť náterom. Nechala som v nich matrace v igelitoch ešte a ostqtné -hniezda, paqplony aj návlečky som oprala, ožehlila a dala späť do obalov.

meleri
21. apr 2008

holky, prosím vás, můžete mi poradit, jsem čtvrtý týden od transferu, a v sobotu mě začal bolet vaječník, dneska už to bolí celkem slušně, tak nevím, stalo se vám to taky, je to normální? Bodá to hlavně v pravém a chvílema v obou..taky se vám to stalo?
Na ultrazvuk mám jít až 9 května a tak nevím jestli s tím mám ted otravovat doktora, když asi na ultrazvuku nic neuvidí...:(