Tehuľky po IVF. Pridajte sa

lucia121
3. dec 2007

Zakladam tuto temu pre vsetky,ktorym to konecne vyslo, ale aj pre tie, ktore sa na IVF chystaju, a dufam, ze nas tu bude velmi vela 🙂

kada
23. apr 2008

lumi ty si akasikula ze uz vsetko mas urobene
dracik ja by som si na tvojom mieste kupila a neake 50 lebo kamoska
ked sa jej narodili dvojky tak jedna mala 2kg a druha 22ékg a 45cm
tak im bolo vsetko velke 🙂
baby ja mamtake tlaky cudne aj skatulka ma sem tam boli dufam ze to neni nic zle 😵
a v noci uz nemozem spavat uz somvelmi nemotorna sama nevladzem a to maeste caka dlha cesta 😀
zajtra zuz budem 33tt hura strasne sa tesim hlavne nech je maly zdravucky

dracik1
23. apr 2008

lumi, mne ju robili neskor preto, lebo som bola v nemocke .....ale robi sa to od 24-28tt a ja som az od zajtra 28tt 😀 , vysledky posielaju na ambulanciu, tam pojdem az v pondelok, tak uvidim...prinajhorsom mozem este par dni zit v sladkej nevedomosti a bastit zmzzlinku......
ta kocka, co caka trojky je presne ako ja 28tt, este neporodila, vsetko ma v poriadku, dokonca robila do konca marca 🙂 ....pamatam si na nu ako plakala, ked jej Drabek hovoril o redukcii a ja som strasne stastna, ze nesla, inak vyzerala, ze to znasa lepsie ako ja 😀 , lebo ja som tam skoro zasa odpadla z toho mojho tlaku....dokonca nema problem ani s tvrdnutim ani s krckom a baba su len o tyzden mensie ako by mali byt....uplna fantazia, strasne jej drzim palce

lumi, nebud nervozna, ja som si vsimla, ze ked som nervozna, tak ma boli vsetko, neboj sa, odpocivame, chodime k lekarovi casto, keby sa aj nieco stalo, lekari vedia porod oddialit aj o mesiac, ja som uzivala v nemocke take lieky proti predcasnym kontakciam a chodila som na monitor ci ich nemam......a to s tou plodovou vodou, ktora nahle oddtecie je to tak, ze tato plodova voda musi byt infikovana...to som sa docitala na nete...inak by ti nemala v ziadnoim pripade prasknut skor

kada, ja mam tlaky furt, v bruchu ako kamene, pichanie ako pred kramami , tvrdnutie brucha....lezkaj , opatruj sa a nechaj sa hyckat 😀 ....l

kada
23. apr 2008

dakujem dracik

lumah
23. apr 2008

kada ja si tiež myslím že treba mať aj 50tky ked čakáme dvojky-do porodnice mám nachystané 50, ale doma mám 56,62,68. Čakám však nejaké vecičky od známej, ktorá má dvojky chalanov, tak viac nebudem kupovať zatial.
Dráčik ja som takto prišla o bábo-dievčatko, ked moja dcerka mala 2 roky-odtiekla mi plodová voda-zo stresu-mala som problémy s manželom a samé stresy, týžden sa snažili mi rozohnať infuzkami kontrakcie, ale nakoniec som porodila mrtve bábo-dokonca aj mlieko sa mi začalo tvoriť-bolo to nejak začiatkom 6.mesiaca. Asi mi to terajší vzťah vykompenzováva- nedala by som dopustiť na partnera-ten nedovolí aby som mala akékolvek stresy. 😀

ceeruti
23. apr 2008

Jankajs ja mam také 3 termíny 😖 17.5. 20.5 a 23.5 jsem také po IVF..Takže asi nezbyva než cekat 😅

ceeruti
23. apr 2008

Belano-utíkej kvapem k Dr!!!!!!!!Stat se teda muže cokoliv!!!!!!!!!!!!!

A jinak zdravím všechny-už jsme na rozsypaní,tak snad to Alenka nebude moc prodlužovat 😀

lumah
23. apr 2008

ceeruti chcela by som to dotiahnuť do toho týždna ako si ty. 🙂

ceeruti
23. apr 2008

Lumah-s dvojcatkama je to vždy těžší,ale mame v rodine-DONOŠENA TROJCATA(NAROZENA 38 TYDEN!!!!!!!! A POČATA PRIROZENOU CESTOU 😀 ) MYSLÍM,ŽE U DVOJCATEK SE HODNE RODÍ KOLEM 33 TYDNE,ALE PRAVIDLO TO NENÍ.KAŽDOPADNĚ 30TT JE ZLOM A TO MAS ZA PAR!!!!!!!!! Dvojčatka jsou vždy vetší riziko,ale zase dvojnasobna radost 😀

ceeruti
23. apr 2008

Už jsem koukala na fotky prcku-to je taková nadhera!! Jak cítíš pohyby s dvojčatkama??Ja si neumím představit,že by me to nase zvíře kopalo dvojmo 😉

ceeruti
23. apr 2008

A koukam,co je tu nových těhulek 😀 Všem moooooc gratuluji apřeji pohodove abezproblemové těhu 😀

dracik1
23. apr 2008

ceruti, cau, ty uz za chvilu porodis 🙂
lumi, to je hrozne, co sa ti stalo....len nech ta partner hycka aj nadalej.....a neboj sa, vestko bude OK 🙂

pipka
23. apr 2008

ajojtee 😉
vitam nove tehulky a gratulujem 😵
inak ja mam tiez dva terminy porodu, ale nie kvoli IVF ale ze je nasa babulka velka, tak mam 20.8. az 23.8. ale sak to je v pohode, nech sa narodi 21. na moje meniny a budeme oslavovat spolu 😀 😀
dracik, ja mam tiez tlaky na mechur, najma v noci, niekedy ani nedobehnem a uz mi kvapka po stehnach...ten zvierac to uz asi neudrzi..ale plodova voda to iste nie je, na to som sa pytala dokiho a povedal, ze v tehu je inkontinencia (samovolny unik mocu) uplne normalny jav uz od takeho 10tt 😉 tak nestresujem...

inak mirica, murari sa mi stale neozvali, ani stale nedviha mobil, tak ja neviem co urobim... 😠 🙄 🙄

lumah
23. apr 2008

dracik no veru užila som si toho s prvým partnerom,asi preto mám teraz také zlatíčko. 😀
pipka ja mávam ráno silnejš tehu výtok a cez den sa to upraví.

pipka
23. apr 2008

aj ja lumah, po noci normalne nestiha ani slip vlozka, no potom uz cez den ok 😉

lumah
23. apr 2008

pipka tak mne to až tak nevyteká, ale ráno si ju musím dať. Hlavne že sme v poriadku, teším sa už na šušníkov, aj dcera a všetci ma kontroluju v kuse, či to neprehánam s domácimi prácami. 🙂

kada
23. apr 2008

ahojte babule vy ste este stale tu to je super 🙂
aj ja musim pouzivat slipovu vlozku maly strasne kope uz mi vytlaca rebra ale aspon viem ze je tam
idem sa prejst do tesca cafte mangel ma depky 😀

lumah
23. apr 2008

ja koncim, boli ma zadok už. 😝

pipka
23. apr 2008

mna tlaci brusko ked dlho sedim, takze koncim aj ja, paaaa 😉

retusa
23. apr 2008

ahojte babulky,
dakujem pekne za milé privítanie 🙂
pozrela som si vaše albumy, no krása, všetkým vám držím palce nech miminká sú pekní a zdravučkí 😵

jankajs
24. apr 2008

Dobré ránko spachtošky. Vstávať, vonku je krásny bezoblačný deň 😎
Ja dnes frčím do poradne. Myslím, že sestrička (je strašne podarená) vypleští oči, keď ma uvidí. 😀 Ani ma na dnes neobjednali, len keby nááááhodou, že som ešte doma, mám prísť, ale že veľmi nepredpokladajú, to vraj už budem čakať v nemocke. Tak sa teším na ten ksichtíííík 😀 😀 😀 😀
Veselý dník prajem.

lumah
24. apr 2008

jankajs jeeeej ty u finišuješ! 😀 Držím palčeky. Škoda že nejdeš rodiť dnes-na moje narodky. 😝

kada
24. apr 2008

lumi vsetťko naj k tvojim narodeninam posielame velku pusku 🙂 🤐

pipi nevies co je s lossom vcera vecer isla do nemocky zacala krvacat
krasny den vam prajem vsetkym idem sa slnit paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀

dracik1
24. apr 2008

lumi, vsetko naj k narodkam 🙂

pipka
24. apr 2008

lumah tak vsetko naj k narodkam 😵 😵 😵
kada netusim, nemam na lossika mobil, pisali sme si len tu, a ani mne na IP neodpoveda... ☹

dracik ajooooj, dlho sme sa nevideli 😀

jankajs
24. apr 2008

Lumah, všetko naj, naj, naj...
No veru, dnes ma poslali domov, najbližšie sa mám hlásiť v pondelok v nemocke. Ak teda dovtedy "nič".
Poradňu som si ale užila, 😀 😀 sestrička, keď ma dozrela, zavrela dvere 😀 😀 😀 a potom ich znova otvorila. Vraj už som mala byť dávno v nemocnici, že čaká len na telefonát, že už mám "po", a ja v čakárni . Tak som na ňu ľútostivo kukla a vravím: "Doma ma posielajú už do nemocnice, v nemocnici zas domov a tu ma tiež nechcú. Asi budem bezdomovec." No nasmiali sme sa, hihi. Ona je strašne podarená. O pacientky sa bojí viac ako o seba 😎 .

adrina
25. apr 2008

ahoj babenky...ale nás tru pribúda... 😀 😀 😀 ..blahoželám novým tehulkám 😵 😵

kada
25. apr 2008

dobre ranko tehule 🙂 🙂 🙂

mandy55
25. apr 2008

ahojki tehulky,
vcera som vas citala ako sa vam dobre spinka so slip vlozkami 🙂, ja som sa tesila, ze po vysadeni utrosu uz bude pokoj a ako citam tak asi nie. mate to kazda ci je to individualne? a kedy to asi zacalo?, dik a pekny den

lumah
25. apr 2008

jeeej dakujeeeeem 😀 .
ceeruti nestrasš ma 33tt-ten je vraj najhorší kvoli pluckam. 😖
mandy ja nespím so slip vložkami, ale ráno si dávam, vtedy mám vytok, potom sa to ukludní-je to normálny tehu výtok, ani neviem kedy to začalo.

adrina
25. apr 2008

ahoj lumi..mňa ten výtok desne vystrašil....predtým som to nepoznala...ale dali mi na to tabletky..že je to infekcia 😔 😔 😔