Tehuľky po IVF. Pridajte sa

lucia121
3. dec 2007

Zakladam tuto temu pre vsetky,ktorym to konecne vyslo, ale aj pre tie, ktore sa na IVF chystaju, a dufam, ze nas tu bude velmi vela 🙂

lumah
21. máj 2008

kadi ja som pribrala 15 kg, ale od minulého tyždna som schudla kilo-takže mám 14. To sa ti zdá preto, že beuchoi mám len vpredu-na bokoch vobec 🙂 Aký je už drobček velký?
mirica ja mám 42-booože kde je moja 38? 😝 Tie šaty su super-lebo je to taká chladivá látka.
veracruz všetko mi vybral moj miláčik-ja som bola v kabine a on nouil, čo sa mu páčilo, dokonca mi pomáhal aj s obliekaním.

dicinka1
21. máj 2008

ajojte..rada by som vedela ktora z vas otehotnela po druhom ivfku..my sa chystame ..na druhe ivfko..chcela by som vediet po akych stimulacnych liekoch sa tvori najviac vajicok...ake s tym mate skusenoisti...

lumah
21. máj 2008

dici mne to vyšlo na prvý šup, takže ti neviem poradiťm ale kamoške nevyšlo prvé, išla sa chystať na druhé a prirodzene otehotnela medzitým. 🙂

dicinka1
21. máj 2008

vazne?to je super...a preco sa vam nedarilo..a kamoske?

lumah
21. máj 2008

dici ja mám ineho partnera, s prvým nebol problém, teraz mi museli napichnut vajičko jeho spermiou a vyšlo to hned. Kamoske neviem-asi aj nie je dobre ked to velmi chceme, ona prestala na to myslieť, lebo mala ine problémy a odrazu bola tehu.

dicinka1
21. máj 2008

no hej..niekedy je to ak v psychike..ja viem..ale to nie je nas problem..keby to bolo len to .... 😀 😀

veracruz
21. máj 2008

dicinka, nam tiez vyslo prve... mala som "len" sedem vajok a stacilo to...

dicinka1
21. máj 2008

sedem vajicok..to je celkom dobre...stacilo len jedno ?mali ste aj PK?

pipka
21. máj 2008

dracul, ja uz kokos madrac mam, my uz len postielku...ale este musim pockat, az ked bude v byte poriadok....sak dnes som bola na kontrole a je to tam stale jak stavenisko a to maju zajtra odovzdavat hotovu robotu...ha ha ha...som zvedava ako, ani dlazba ani kachlicky este nie su 🙄 😒

veracruz
21. máj 2008

mali sme aj PK... prezili nakoniec len dve a tie sme vkladali...

murasek
22. máj 2008

ahoj holky, nevite jak Ceeruti? uz je s Alenkou? nemate zpravicky?

lumah
22. máj 2008

veracruz ja som mala len 6 vajok a prežili 3, Mala som soft protokol-aj ty?

dracik1
22. máj 2008

lumi cau, ty si riadna nosnica, ze po softe mala 6 vajok 🙂 ...boze,ja som uzivala dekac, puregon - 3 balenia, menopur - aj tak mi nestacil a mala som len 9 vajicok, z toho 6 dobrych....
murasek, vcera pisala, tak snad uz porodi 🙂

kada
22. máj 2008

cafte tehule tak mne sa to uz krati

adrina
22. máj 2008

jej..kada..čavelo..však ty o chvilu máš doma miminko..juj ale ti závidim..xixixi
ja som mala dlhý protokol..ale uroda 4vajka...z toho 3oplodnené..2do bruska a 1 sa zahniezdilo... 😀 😀 😀 matematická postupnosť 😉 😉

gabika24
22. máj 2008

ahojte.
dicinka, ja som mala len 4 vajká, oplodnili sa dve, tie mi šupli do bruška a sú z toho dvojky 😀
babule, nejako nestíham a to som včera musela kontrolovať pc, lebo som v ňom mala niekoľko vírusov... ale zvládla som to... (s bráchom cez telefón 😀 )... a ja že sa na mňa nalepili len tie tehotenské vírusy 😵

veracruz
22. máj 2008

ahojte baby...
lumah, ja som mala kratky protokol... inak neviem si predstavit, ze by som mala nejakych 20 vajok, lebo uz pri tych mojich som mala brucho jak balon 😀

veracruz
22. máj 2008

inak, vy ste tu uz vsetky pokrocile tehulky... citala som (asi uz naozaj prestanem citat 😀), ze by sa v tehotenstve nemali jest ani tavene syry... to akoze si ani lunik nemozem dat alebo co???

gabika24
22. máj 2008

vera, už nečítaj 😀 😀 😀 , lebo o chvíľu zistíš, že nemôžeš nič 😀 😀 😀

veracruz
22. máj 2008

gabika, uz necitam... ale potom si zapnem Dr. House-a a tam povedia, ze v tavenych syroch moze byt az 17 (tusim) druhov listerii... to jak na just 😀

dracik1
22. máj 2008

vera, kludne si mozes dat, je to sice pravda, co povedal dr.House - videla som to 😀 / pocula/ a niekde aj na tehu fore som to citala, ale ja som napr. za svoje tehu zjedla asi 5 baleni bambin a nic, dokonca v nemocke nam ich davali 🙂 , len nejedz nejake surove veci - maso a tak....

dracik1
22. máj 2008

vera, citam, ze ides k Cunderlikovi.....aj Mirica u neho bola, rozdiel je akurat v tom, ze ked ides na kramare , tam by ta mal poslat gyndos zadara pri nejakom probleme, ak ides k nemu do sukromnej ambulancie tak si to platis - inak neviem ako ten ujo stiha este sukromnu prax popri svojej zaneprazdenosti... 🙂

kada
22. máj 2008

cafte dnes je strasna nuda uz nech to mam za sebou ale dost mi lepi 🙂
som zvedava co mi povie v stredu opytam sa ho ci to neurobima vo stvrtok uz ma dost maly tlaci uz citim
ze je dost velky a urcite to cerutti uz ma za sebou ona sa ma 🙂

veracruz
22. máj 2008

dracik, aha, uz mi to je jasne... vraj ma to bude stat okolo 1 500,- Sk... no na Hrobonovu sa objednava az po stvrtej, tak doobeda gynekologuje a vecer zaraba🙂

dicinka1
22. máj 2008

aha..dakujem...ake lieky su podla vas na stimulku najlepsie?

gabika24
22. máj 2008

dicinka, to je asi individuálne. vieš niekto môže dobre zareagovať na jeden druh a na druhý nie...

lauritka
22. máj 2008

babuky chcem sa trosku poradit..vcera vecer to zacalo a dnes rano pokracovalao.take pichanie v maternici...uz to je lepsie..ale ostala som lezat..nemoze to by nejaky zapal?? alebo je to v poriadku ??

dracik1
22. máj 2008

lauri, neboj, mna na zaciatku tehu pichalo, bolelo ako pred kramami a dost dlho....ale dufam, ze nemas chyteny mocak...to mala lumi
to by sa mala roztahovat maternica....

kada, neblbni, vydrz este tyzden po strede, , za donosene dieta sa poklada ukonceny 37tt - ale to pisu pri dvojkach, tak snad vydzis, aj ked ti verim, ze teraz ten tyzden iden najpomalsie...aj ja mam pocit, ze tyzdne zacinajuce cislo 2 isli rychlejsie.....kadi a neboj sa, vsetko bude OK

inak aj mna strasne tlacia, dokopy maju odhadom teraz tak 3,2 kila....este vydrzat do konca juna.....

lauritka
22. máj 2008

dracik praveze pri moceni ma to nepicha... inac som videla krasny dokument na tv reality o dvojickach v brusku 😵 oni sa tam aj normalne hraju..bozkavaju..kopu 😅 potom este ukazovali aj cisarsky, ako ich vyberali z bruska. nadhera 🙂

dracik1
22. máj 2008

tak to je dobre, ze ta pri moceni nepicha..tak sa ti len roztahuje maternica- takze babo rastie........no, neviem co robia ti nasi...lebo jeden ma ritku tam kde druhy hlavicku...... 😀