Tehuľky po IVF. Pridajte sa

lucia121
3. dec 2007

Zakladam tuto temu pre vsetky,ktorym to konecne vyslo, ale aj pre tie, ktore sa na IVF chystaju, a dufam, ze nas tu bude velmi vela 🙂

lisula
29. máj 2008

Ahoj kada je to krásny chlapček. a tebe ceruty k tej princezničke, je zlatá. držte sa holky. 😀

lisula
29. máj 2008

Gratulujem. sory takto malo byť.

lisula
29. máj 2008

Teraz jak je už na svete je skôr po maminke ako na 3d? alebo má aj niečo po tatovi?

gabika24
29. máj 2008

kada srdečne gratulujem 🙂

pipka
29. máj 2008

kada gratulujem a zelam lasku a zdravicko vam vsatkym 😵 😵 😵

lumah
30. máj 2008

kada gratujeeem 🙂 .
Ahojte tehulky!
písal mi dracik, že kontrakcie ustupili a cíti sa dobre, tak ju vraj možno buduci týžden už pustia domov.
Dnes som bola na tom uzv v 30tt a doki mi potvrdil že su to chlapci obaja a moji sloníci vážia 1700 a 1650g. Minule boli obaja hlavičkami dole, teraz je ten vačší dolu riťkou, ale vraj sa to ešte može zmeniť.

pipka
30. máj 2008

lumah super, akoby som to uz niekde citala... 😀 😀 😀 😀 😀

dicinka1
30. máj 2008

tak aky je rozdiel medzi kratkym protokolom a dlhym?

lucia121
autor
31. máj 2008

Baby, niektore ste kupovali chranic na matrac do postielky, napiste mi kde ho maju a kolko asi stoji.Na nete som nasla vsetko okolo 700 sk, to sa mi zda nejak vela.Dik.

pipka
1. jún 2008

luci, ja som nasla za 350 sk na www.mimisk.sk ale ja som ho videla aj v zdravotnickych potrebach na Spitalskej 😉 stal tam tusim okolo 330 sk.

lumah
1. jún 2008

Kočky práve mi písala dracik, že má zvyšené pečeňové testy, pichaju jej injekcie na zriedenie krvi a ešte aj berie antibiotiká kvoli nejakej infekcii-chudatko je z toho nešťastná. Pozdravuje vás. 😅

pipka
1. jún 2008

lumah, krasne obrucky 🙂

lumah
1. jún 2008

pipka dakujem-su fotené mobilom-tak su rozmazan=-su na nich dva také pružky leskléí len.

dicinka1
1. jún 2008

tak dakujem..ste velmi zlate...

gabika24
2. jún 2008

ahojte babule.
my sme boli cez víkend preč, tak musím ísť prečítať, čo ste popísali.
ja som dnes mala poradňu, brali mi aj krv, tak dúfam, že výsledky budú ok.
ináč sa máme fajn, som celkom uzatvorená (ma pochválil ) a mám hlavne ležať a nohy hore. ale ako to mám urobiť, keď sa mi počítač nedá zobrať do postele? ale nie, nejako to zvládnem, veď aj pri malej musím byť a niečo robiť, veď by ma porážalo...
lumah, pekné obrúčky... a veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeľa šťastia - vo všetkom... a ináč, krásne váhy chlapcov.
pozdravujem dracika, nech sa držká
držkajte sa všetky... 🙂

dicinka1
2. jún 2008

AJOJTE..KTORE INJEKCIE BY STE SI VYBRALI ???PUREGON ALEBO GONAL?KEBY STE MALI NA VYBER?

kada
3. jún 2008

tak a uz som doma vcerama pustili nechceli ale prehovorila som ich
no najprv v prvom rade vsetci sme v poriadku co je hlavne malynkeho si musia este nechat v nemocke preto
lebo sa napil viac plod vody tak musi dopapat lieciky a dostal trosku zltacku
ale nevadi aspon si vsetko doma pripravym
cisarak bol super odporucam kazdemu krasny zazitok ked ho mozte vidiet takeho spinaveho a pomojkat si ho hnet
dala som si lokalnu anestezu po 24hod mozte ist na nohy a nic vam nieje je to fakt super jasne ze rez trosku boli ale je to ok ked vidite to male aj vas vsetko hned prejde
pozrite nove foto 😀

kada
3. jún 2008

tu sondicku si nevsimajte musi ju mat na papanie aby mu nedavali z flasky som ich o to prosila
aby sa mi potom prisal na prsko 🙂

mandy55
3. jún 2008

kada gratulujem, je to krasny valibuk, prajem vam vela zdravicka a samej radosti, nech ho mas rychlo doma a uzivas si maminkovanie 😀 😀

lenka20
3. jún 2008

kaduska gratulujem ku krasnemu chlapcekovi - nech vam robi len samu radost a nech je zdravucky a stastny ako jeho maminka 😉 😵 😵 😵 uz sa to tu u vas zacina plnit detickami - to je dobre, len tak dalej ale kazda pekne v termine 😉 🙂
lumi pozdrav prosim odo mna dracika, nech sa este drzka a vylieci, este ma cas na porod 😉

dicinka - pod radsej k snazilkam, tam sa predsa zaoberame takymi vecami, hmm 😉 gonal aj puregon je presne to iste, len iny vyrobca, takze je to celkom jedno ktory si vyberies. a kratky protokol sa dava starsim zenam alebo ked uz zene nepracuju vajecniky tak dobre ako by mali. v ostatnych pripadoch sa pouziva dlhy protokol.rozdiel je v postupe pri stimulke a v liekoch - mnozstvach a druhoch. a v case stimulacie - dlhy je dlhy a kratky je kratsi 😉

lumah
3. jún 2008

gabika a lenka pozdrav dracikovi som odovzdala. 🙂
kadi nech máš synčeka čo najskor pri sebe. 🙂

mirica
3. jún 2008

ahojte všetky

Kada - gratulujem ku chlapčiatku 😵

lumah- nádherné prstienky - veľa šťastia v spoločnom manželskom živote 🙂

dráčik- držím palce , nech všetko dobre dopadne

ja som dnes po UTZ - tak moje sloníky sú vývojovo 2 týždne a jeden deň popredu obe , váhy 1900 a 1850 g , obaja sú hlavičkami dole , a jedna placenta je v predu druhá vzadu - doki povedal , že úplne super ( on ich také veľké , ale porodiť nebude musieť 😀 ) ináč ešte povedal, že on by si taký istý , že sú dvojvaječné nebol - vraj uvidíme po pôrode 😕

lumah
3. jún 2008

mirica to kedy ti robili uzv v 30 alebo v 31? Ja som si myslela že mám velkých, ale toto..... 😀 závidím ti tie ich polohy, ja som ich tiež mala dolu hlavami a vraj sa jeden trochu pootočil-je zadočkom dole-ale vraj sa to može ešte zmeniť. Nechápem že doki nevie určiť, či su jedno alebo dvojvaječné, však medzi nimi je vidno tenku blanu.

mirica
3. jún 2008

lumah - ja som bola 30tt+1 na sone 😀 ...... oni u mňa už dosť dlho polemizujú či sú jedno alebo dvoj vaječné - nevedia zistiť , lebo sú vývojovo aj váhovo rovnako - majú každé svoj gestačný vak a aj svoju placentu - a tak môžu byť aj také aj také ... to presne budú vedieť až po pôrode - čiže ak bude každé iné - sú dvojvaječné ...ak budú rovnaké , tak môžu byť zase aj -aj no a to sa bude dať potom zistiť už len genetickými testami - ináč mne je to úplne fuk aké sú - len nech je všetko v poriadku 😅

ináč -ja som bola trochu v šoku , keď si písala , že sa jedno tvoje chlapča pretočilo, lebo mne predtým povedali, že by sa už premiestňovať nemali , lebo sú dve, a nemajú toľko miesta 😕

lumah
3. jún 2008

ja som bola na uzv 29+5.
Ale však ked maju svoj vak aj placentu to au jednoznačne dvoj nie?
No vidíš a mne pvedal Drobný že sa ešte možu otočiť.

pipka
3. jún 2008

kada malinky je naadherny, uz sa tesim, ked takto budem mat Hanku 🙂

my sme boli vcera na opakovanom 3D, no konecne sa nasa slecna nehanbila a ukazala sa nam v plnej nadhere, ak sa mi podari, dam do albumu aj fotky. Len sa furt nevieme zhodnut na koho sa podoba...ved uvidime, ked sa narodi 😵

Odovzdavam dalsie pozdravy od Dracika, ak vsetko dobre dopadne, tak v piatok by ju uz mohli pustit domov.

mirica
3. jún 2008

aj ja som si to pôvodne myslela , ale nie je to tak : jednovaječné môžu mať 1 vak + 1 placentu , 1vak + 2 placenty , 2 vaky + 1 placentu alebo 2vaky + 2 placenty ....no a dvojvaječné majú 2 vaky + 2 placenty alebo 2 vaky a 1 placentu ( ale to len v skorom štádiu tehu 2 placenty zrastú)

ináč aj tvoje sú skoro rovnaké , tak že tiež môžu byť teoreticky jednovaječné nie? 😀

to si ma moc nepotešila, že sa môžu otáčať - ja som sa vytešovala , že už som za vodou a že už mi cisár nehrozí (teda okrem nepredvídateľných komplikácií).... a teraz vidím , že sa môžem stresovať kľudne ďalej ☹

ináč moje sú teraz tak zlato otočené , že sú otočené k sebe ...čiže sa môžu pusinkovať a kopať zároveň 😀

lumah
3. jún 2008

pipka som ta predbehla 😝 s tou správou od dracika. teším sa že Hanka sa vám ukázala. Uvidíš že chvilu sa bude podobať na jedného a chvilu na druhého.
mirica ale mne sa začali ich váhy približovať až teraz, doteraz tam bol rozdiel dosť a je mi stále vidno tu blanu medzi nimi vraj. To otáčanie u teba nemusí byť, ale na druhej strane všetko je možné.
Ten moj ritkou dolu mal teraz štikutku, tak som si lahla na chrbát-aby som neležala na nom a ten druhý huncut začal do neho kiopať-asi mu capnem po ritke-viem presne kde ju má. 😝 😀

pipka
3. jún 2008

uz som vam tam dala fotky z 3D 😉

mirica
3. jún 2008

pipi- je nádherná 😵 😵

lumah - aj mne až teraz , doteraz bol ten vľavo(theo) o dosť väčší a ten v pravo(leon) bol zase väčšie vrtielko- teraz je to tak rovnako - tým že sú oproti sebe - tak mi hlavne večer skáče brucho na všetky strany- príšerne sa kopú navzájom 😀 😀 - si užijeme keď sa narodia 😖