Tehuľky po IVF. Pridajte sa

lucia121
3. dec 2007

Zakladam tuto temu pre vsetky,ktorym to konecne vyslo, ale aj pre tie, ktore sa na IVF chystaju, a dufam, ze nas tu bude velmi vela 🙂

adrina
4. dec 2007

dráčik..však nemáš nikoho známeho..ja som si to vybavila...u mojho gyndoša

kada
4. dec 2007

ja dufam ze to tento krat bude vpoho lebo ma asi ..................

ahojky adrina ako sa citis.
musite na mna v pondelok mysliet dakujem

drak6
4. dec 2007

kada, akoze tento krat, ty si mala uz nieco aj predtym????
adrina, ja sa dokonca bojim, ze moj gyndos je taky busy, ze sa na dalsi UTZ dostanem az koncom januara....ale ked som to vydrzala doteraz....

adrina
4. dec 2007

neboj kada..budem myslieť...
ako sa cítim???nezmenene..stále blivno..ale som vytešená jak malé lečo...xixi..len ma teraz začína trápiť.kde budem rodiť, ti je to vraj v nemocnici hrozné..ja som rodila 2xsekciou..a teraz by som chcela normálne ale so spinálkou 😉

adrina
4. dec 2007

ja som nedávno vymenila gyndoša...lebo ma ta moja vytočila 😠

lauritka
4. dec 2007

dracik sme na tom podobne 🙂 prvykrat dve ciarky a este tolko cakat. 🙄
kada drzim prsty 🙂

denka28
4. dec 2007

ahoj tehulky,

bolo to fakt hrozne cakat na ten prvucicky uzv, ale nie je to lepsie ani terza verte mi, chodim do poradne kazde 4 tyzdne, teraz uz aspon jemnucko citim pohyby takze je to lepsie, ale doteraz.. aj ja som tisko udrzovala paniku :P

kada
4. dec 2007

dracik ja som jedno babo mala a AFP testy mi vysli zle tak vrlka smola ale uz je to v poho teraz cakame dalsie a to musi byt v poriadku.

kada
4. dec 2007

adrika,mozes mat dalsie mimi ked si mala uz dva cisarske to ti asi nedovolia ked mas dva a teraz by si chcela normalne rodit.
preco si mala cisarsky

adrina
4. dec 2007

kada..prvýkrát som mala teehotenskú gestózu a pri druhom vraj veľké bábo...tak preto...ale po normálnom pôrode sa rýchlejšie zotavuješ 😉

lauritka
4. dec 2007

adri ta spinalka je epidural??? ze vraj sa niekedy stava, ze ho nestihnu pichnut ??? 😕

adrina
4. dec 2007

lauri..áno, spinálka je epidurálka... 😉

kada
4. dec 2007

a doktor tipovedal ze mozes mat 3cisarske keby nahodou a ja by som chcela normalne rod. ale asi sa bojim ze to boli

adrina
4. dec 2007

nič mi nepovedal..nerozprávala som sa s ním o tom...

kada
4. dec 2007

lebo sestra ma tiez dve cisarskym a on jej neodporucal mat tretie dieta tak preto sa pytam

drak6
4. dec 2007

kada, to je mi luto, ze vam tie testy vysli zle...a co su to vlastne za testy...zacina mi byt zle...som hladna....

kada
4. dec 2007

tie testy sa robia v myslim v 16tt a volaju sa AFP to zisti ci je tvoje mimi v poriadku ale niekedy vyjdu zle tak sa musi urobit odber plod vody amnio.
ale my sa nemusime nicoho bat lebo my sme vsetky v poriadku 😅
aj jaby som nieco papala ale neoplati sa to hahahaha 😀 lebo to pojde hned von

lauritka
4. dec 2007

🙂 babule nesiel konik...strasna 😵 tragedia . to je ako byt bez vody 😀

drak6
4. dec 2007

kada, aj som to studovala na nete, smutne ako sa niekedy priroda zahra s nami ☹
lauri, ze byt ako bez vody 😀 😀 😀
baby, kolko ste pribrali, ja 3 kg / som cca 7tt/- musim furt jest aby mi nebolo zle 😀

lauritka
4. dec 2007

🙂 dracik kuk aj tu som hihihih. babule este stale chodia do starej temy ;)
neviem kedy budem mat odvahu sa zvazit, ale som nafucana furt 😎

savia
4. dec 2007

Baby, ahojte, aj Vás sa spýtam, ked už som Vás vyšpehovala.
Koľko dní pred KETom budem užívať lieky, myslím od 1.DC. A vlastne ktorý DC by mal byt KET? Píšem ako tatár, dúfam, že mi rozumiete 😉

kada
4. dec 2007

ahojte to bolo dnes strasne a ja som myslela ze mam pokazeny pocizac ja som strasna truba 😀

kada
4. dec 2007

ja som pribrala 2kg hrozne to je strasne skoro priberat moja kamoska je v 18tt a dnes sa tesila ze pribrala 1KG

dracik ta bolest uz presla ale zabudnut sa neda ale je to tak lepsie ako sa starat o postihnute mimi je mi luto tych postihnutych mimi to neni ziadny zivot

romaana
4. dec 2007

Ahojte tehulky 😉 ,
to ste uz zapisali 14 stran 😕 😕 ? To ste kedy stihli? No, tak idem citat.
Ja zatial len tak opatrne medzi Vas tehulky, druhu krvicku mam az v piatok, este mam trosku strach, ci je vsetko v poriadku.

denka28
4. dec 2007

ja som nepribrala nic... ale vdaka mojej "malej" 😀 nadvahe babatko mam zasoby 😀 😀

babenky a dnes sa mi hybe babo o sto sest, je to parada!!! zo srdiecka to prajem aj vaaaaaam

kada
4. dec 2007

denka aj ja uz to chcem citit tiez od kedy mas pohyby

denka28
4. dec 2007

od 28 novembra ale dnes je mimoriadne aktivne, ale ked ideme na uzv tak vzdy spi, doky ho musi normalne budit a drgat, aby sa pohlo 😵 lenoch hehe

kada
4. dec 2007

denka a vies co to bude?

denka28
4. dec 2007

nie, este nie, ale ja citim ze budem mat chlopa 😵 inak mi je to uuuplne jedno! 😵 ale manzel chce princeznu 😀

adrina
4. dec 2007

čafte baby..tak MK dnes nešiel..normálne som nemala čo v práci robiť.. 😀 😀 😀