Tehuľky po IVF. Pridajte sa

lucia121
3. dec 2007

Zakladam tuto temu pre vsetky,ktorym to konecne vyslo, ale aj pre tie, ktore sa na IVF chystaju, a dufam, ze nas tu bude velmi vela 🙂

lucia121
autor
12. aug 2008

Ja som mala presne 3 tyzdne po ET tiez len dutinku, a čo sa z nej vyklulo pozri v albume 😀

ingulka
12. aug 2008

pipka, super napad s tym braskovym bruskom 😉 som sa riadne na tom nasmiala ;) len on na rozdiel od teba asi bude riadne dlho "prenasat" 😀 😀 😀 😀 😀

lumah
12. aug 2008

ahojte maminky 🙂

pipka
12. aug 2008

ingul, no on je tehu asi tak ako keby cakal slonika, cca dva roky 😀

ajooj maminka lumi, babatka posluchaju? 😕

konopajznice
12. aug 2008

Ahoj všechny vás zdravím a chtěla bych se vás na něco zeptat.Byla jsem dnes u mojí dr. řekla mi,že se mi zkracuje čípek a poslala mě do rizikové poradny,tam jdu ve čtvrtek.Říkala ,že mi asi udělají steh na čípku.Měla jste to některá z vás?Dělají to pod narkózou? A musí se ležet v nemocnici?

kada
14. aug 2008

cafte hlasim sa teraz si trosku uzivame na chalupe 😵

veracruz
14. aug 2008

jeeej, vidim, ze som tu dlho nebola... lumah a lucka, gratulujem k babatkam... tak nech chlapci rastu ako z vody a nech ste vsetci zdravi....

pipka
14. aug 2008

jeej kaduska, vitaj po dlhej dobe, teeebe je ale doooobre 😵
ja dufam, ze cez vikend sa to uz pohne aj u mna 😅 zajtra este nieeee, idem kadernicke rano, nech rodim pekna 😀 😀

kada
16. aug 2008

pipka moc moc drzim palce nech to vsetko dobre dopadne uz sa tesime na malu hanku
daj potom vediet kedy pojdes rodit

pipka
16. aug 2008

kadus, budem sa snazit...no neviem, ci sa dozijem 😅 😀 nejako sa mi to vlecie...vsetky to uz mate za sebou, len ja nic... 🙄

xmerssy
17. aug 2008

Ahoj holky, prisla jsem si k vam pro radu, pokud muzu................Vcera jsem byla na prvnim UTZ, v gestacnim vacku byl krasne videt plod...........11mm........ale bohuzel srdicko nebylo...........Dr rikala, ze je vse tak, jak ma byt.........ale podle tabulek a ostatnich holek se mi zda mimi velke, vim, ze srdicko muze byt az v 7 tydnu, ale dost me zarazi ze pri 11mm, stale nic...............Vcera jsem byla 25 den po ET, podle MS bych mela byt 6+1tt.........Jinak hodnoty hcg krasne rostly, vcera mi krev uz nebrali...........Ja vim, mozna je to blby dotaz, ale jsem z toho uplne nesva..........na dalsi UTZ jdeme v patek..............toho se snad nedockam..........Mockrat dekuju za odpovedi............

jana.sun
17. aug 2008

ahoj xmerssy: já myslím a doufám, že to je v pořádku. Já když jsem byla na začátku, tak mě objednali na UTZ až v 7tt, 32 dní po ET, že dřív srdíčko ani neuvidí. Takže si myslím, že doktorka ví, co říká a že je to v pořádku. Hlavu vzhůru a vydrž!!! Zkus se něčím do pátku zabavit. já vím, mně se to říká, pokud na to neumíš nemyslet (nebyla jsem jiná 😉 ) tak to zkus aspoň pozitivně. já jsem si říkala, že na negativní myšlení mám dost času, až by to mělo být "aktuální". Já si začala v té době číst pohádky a taky Děti z Bulerbynu - měla jsem je ráda v dětství, tak jsem se odreagovala 🙂 Tak držím pěsti!!!!

xmerssy
18. aug 2008

Ahoj Jani, moc dekuju........snad mas pravdu.......dnes se mi zdal tak nadherny sen, ze mam holcicku........i jsem kojila, fakt krasa......... 🙂 , dnes uz jsem lepsi........snad i ta nevolnost dokazyje, ze je drobek v poradku, a ze je mi tedy blbe fest............ 😒 ...........kazdy den, cely den..........do patku se zkusim nejak zabavit, bohuzel litat nikde moc nemuzu, bud usinam, nebo to fakt nevychytavam s tou nevolnosti...........Tesim se na patek a verim mimcu, ze to dokaze, ze je v poradku.........Jeste jednou dekuju, vidim, ze jsi ve 35tt, tak preji bezroblemovy zbytek tehotenstvi, rychly porod a zdrave miminko............Krasny den pa

ingulka
19. aug 2008

ahoj pipka... stale na teba myslim... nejako si sa dlho neozvala.. zeby si uz bola v porodnici ??? 😕

ozvi sa... ale niekto kto nieco vie... 🙂

PS: ja som od pondelka uz vypisana na materskej dovolenke.. takze tu asi budem castejsie 🙂

lucia121
autor
19. aug 2008

Ja neviem o Pipke nic, a aj tak sa ozyvam 😀 ona je tu kazdy den, asi..asi... 🙂

takyna
19. aug 2008

Ahoj Ingulka, Pipka písala, že je otvorené na 1,5 cm a ráno rodí 🙂

pipka
19. aug 2008

ajoooj luci, ano ano, rano o siedmej mam nastup a rodime 😅 😵

tak na mna myslite, ozvem sa hned ako budem moct 😉

gabika24
19. aug 2008

pipka, tak sa držkaj, už čoskoro uvidíš ten vytúžený ružový uzlíček šťastia 😵

lucia121
autor
20. aug 2008

Pipka ma krasny datum 🙂

dicinka1
20. aug 2008

ajojte..beriem hak,pretoze mam pripravu na IVF..som 16 dc...a zacala som spinit..co to je?Bojim sa,aby to nebolo nieco vazne...vie mi niekto povedat co to je?

ingulka
20. aug 2008

pipka... myslim na teba a hrozne ti drzim palceky.. a veeeeeeeeeelmi sa tesim na foto v albumiku 🙂 🙂 🙂 🙂
drzte sa... 😉

fedra
20. aug 2008

PIPKA .... tfuj,tfuj,tfuj ... pre stastie.
Nech si ty aj mala Hanka uuuuplne v poriadku 🙂

fedra
20. aug 2008

dicinka netusim .... ja som HAK pred IVF nebrala

dicinka1
20. aug 2008

skoda...no to nic..snad to nebude nic vazne... 😉

zulka29
20. aug 2008

Dicinka, som na tom tak isto, nie je to nič vážne. Niekedy sa v začiatkom užívania zvykne objaviť špinenie, dá sa tomu mierne predísť presnou hod. užívania ATK. Ja tiež špiním, ale aj pred. minulým IVF som špinila. Dokonca som už počas stimulácie nemohla prestať krvácať keď som pichala decapeptyl, ale bolo to v pohode, takže žiadne stresy a úspešnú stimulku prajem ;)

ajka23
20. aug 2008

tak pipi to uz ma za sebou, som sa to dozvedela len teraz a sirim dalej... 😉 Hanicka sa narodila o 14-30, miery 51cm a 3,6kg... 😵 😵 😵 😵

gabika24
20. aug 2008

jééééééééééééééééj, pipka, srdečne gratulujem. držkajte sa obe - aj ocino 😀

dicinka1
20. aug 2008

ZULKA DAKUJEM TI...aj tebe peknu stimulku..a silnu urodicku...

ingulka
21. aug 2008

ajka23 .. dakujem za info o pipi 😉))

pipi ... srdecne blahozelam a trosku zavidim, ze to uz mas za sebou.. hned by som s tebou menila ;) Drzte sa obidve....

gabika24
21. aug 2008

ingulka neboj, aj teba to už o pár týždňov čaká.
ináč, ja som sa tiež nemohla dočkať, keď som čakala malú 😵 - je to úžasný pocit, keď držíš to malé ružové šťastie v náručí 🙂